Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

hocam 3.grup overdose olabilir.hem bizden softlar.hemde nu metal filan yapıyolar.isterseniz hep beraber gidip konuşalım heriflerle.bi de bence 3 lü düet yapalım hep beraber yazacağımız şarkıda

yada fikirlere açığım.bu arada 2 haftadır stüdyo yok acayip gaz almış durumdayım.

and_justice_4:gıdıklarım ve öperim ve saygılarımı sunarım

pekala siz bilirsiniz bay düetin kelime anlamını iyi bilir EVREN bey:D :D

bu arada neden projenin ismi BLACK-STYLO neden DJİNN - TOOTH DEÐİL? bizim ismimiz niye önde değil(merhaba ben ceyhan narsist süperego manyağı :D )

and_justice_4:ağlama

slmlarrr yaw müridler ve as müridler en yakın sctudyoo ne zamandır, özledim pillahii!!
studyo bahane sizleri özledimm ortamı atmosferi... herşeyi!! wallaa yaa!! :metalhead :metalhead :metalhead

helm demiş ki:
Yönetici Uyarısı:Mesaj silinmiştir. Başlık "Djinstylo" grubu ile ilgili olarak açılmıştır.Grup dışı,siyaset vs. gibi konuları Tarih & Politika Forumu'da tartışınız!

yöneticiye duyurulur:
yazdığım mesajın politika, siyaset ile ilgili olduğunu bilmeyecek kadar bilinçsiz değilim. Normalde siyaset, bilim, felsefe gibi konuları ilgili formlarda tartışıyorum. (bu konulardaki mesajlarıma bakabilirsin)Fakat bilinsinki müziğin içinde şarkı sözlerinde hatta bestelerde melodilerde aşk, siyaset, isyan, tarih vb. bir sürü konular işlenmekte. Yazdığım mesajı da eğer dikkatli okusaydın; bu grubun yaptığı müzikte dünyadaki birtakım haksızlıkları, çevre kirliliği, savaşlar, özellikle ülkemiz ile ilgili olan ermeni meselesi gibi politik sorunları şarkılarımıza ve internette açılacak olan sayfamızdaki küresel hareket adlı bölümde dile getireceğimizin reklamını yapıyordum. (SOAD denen grubun sayfasında yer aldığı gibi bilmiyorsan gir bak) Malesef müziği yalnızca eğlence olarak görenlerin kurbanı oldu yazdıklarım. O zaman yalnızca akorlardan bahsedelim hangi notaları hangi hızda bastığımızdan, gerisini sil gitsin.
Yazılanı tam olarak oku ve düşün, hamburgerini atıştırırken değerlendirme 'lütfen'...

www.djinnstylo.com

dlynch demiş ki:
hocam 3.grup overdose olabilir.hem bizden softlar.hemde nu metal filan yapıyolar.isterseniz hep beraber gidip konuşalım heriflerle.bi de bence 3 lü düet yapalım hep beraber yazacağımız şarkıda

yada fikirlere açığım.bu arada 2 haftadır stüdyo yok acayip gaz almış durumdayım.

and_justice_4:gıdıklarım ve öperim ve saygılarımı sunarım

dlynch benim de Eskişehir de tanıdığım bir grup var istersen 4 grup çıkalım 'quarted' yapalım yani he he he

Beyler üçüncü grubu da ayrlamışsınız anladığım kadarıyla o zaman işleri hızlandıralım ve sahne alalım artık. Yanlız tarih ve yer belirsizliğini de çözelim. Bu arada 3.grup adı kesin mi? Bizce ok eğer özel mesajda belirlediğiniz isimse....

Daha konuşmadık ama adamlar neden olmasın iyi olur tarzındalar bakalım ceyhan bir konuşsun yüz yüze. Eğlenceye giden her yol mübahtır diyorum...

valla adamlardan gayet güzel bi tepki geldi.daha konuşmadım yüzyüze.

helm:fazla sinirlenme hoca ya.hepimiz biliyoruz senin nasıl güzel bi adam olduğunu.

Bugün Trojan'ın kanal kayıt işlemi sırasında samimiyetlerini esirgemeyen Raven tayfasına Kaan, Kaya ve benim gıcık Yamaha basımın sap ve eşik ayarını yapan CROSSFIRE Bülent'e en içten teşekkürlerimi iletiyorum. Elinize sağlık hacılar, elinize ve ağzınıza sağlık bizimkiler...Güzel gündü.

Rockandwin e DjinnStylo da katılıyor.
Kayıtı dün tamamladık ve emeği geçen Kaan ve Kaya ya çok teşekkürler. Grubun da performansı çok iyiydi. 17 Haziranda sahnede buluşabilmek üzere....

trojan çok iyi oldu yaa ama daha dinleyemedim son halini.(nasıl bi adamım onuda anlayamadım zaten şu 22 yıllık ömrü hayatımda )yakında diğerlerini de kaydedicez mürid . bekleyin annem

kaya ve kazan!! espri mi oldu galiba ya da ben bi dahakimi sefere daha iyi bi espri yapsamdı veyahutta espri yapmayayımmıki ben acaba mı? :D

umarım bızede ulasırda bızde bu kayıtı dınleme keyfınden eksık kalmayız basarılarınızın devamı dılegıyle

murıd

Geri