Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

plugged_out demiş ki:
grup içindeki uyumun had safhada olmasından olsa gerek, sahne performansınız ve profluğu katlamış boyuttaki kendinize özgü olan kusursuz yorumunuza hayran kaldım..

Bilmiyorum ama 'djinn stylo!' çığır açacak kadar sıkı bir sound ve performansa sahip..
Bir daha djinn stylo çığlıklarıyla dolu bir sahne görülmese dahi, çok güçlü bir slogan gibi anılacağınızı asla unutmayın.

en yakın konserde görüşmek üzere..

plugged out,performansımızı , içinde bulunduğumuz djinnstylo doktrinini ve grubun her açıdan potansiyelini hergün bir adım daha ileriye taşıdığımıza inanıyoruz. olumlu eleştirilerin ve samimiyetin için teşekkür ederim :)
konserlerde görüşmek üzere

ODTU Muzik topluluklari Panayir Alani konser programi su sekildedir:

11 Mayis Carsamba:
13.00 Josef K.
14.00 Kingus
15.00 Lefter
16.00 Sehacan
17.00 Anima

12 Mayis Persembe:
12.30 Pinata
13.00 Hair
14.00 Echoes
15.00 Gulyabani
16.00 Funk LTD.
17.00 Hot Sauce Show Band

13 Mayis Cuma:
12.30 Boutique Dopagé
13.00 Dem
14.00 about:blank
15.00 Karton Sushi
16.00 Djinnstylo
17.00 Hep Yek

14 Mayis Cumartesi
13.00 Blueprint
14.00 Tushe
15.00 Dementia
16.00 Soulitary
17.00 Magick

Secmeye katilan tum gruplara tesekkurler..

Evet davulcuyum ama kucuk bi kac hatan var abi,abi diyorum benden buyuksun
emin ol senin ses sistemini zorladigin kadar bizde zorluoruz
ha sunu kesinlikle ve net bi sekilde soyliyim yeni yetme bir metalci degilim djinn stylo nun davulcusuna ders verebilcek kadar bir davulcuyum bunu bilmeni istedim abi sadece yani ben b.. atmiyorum 100000lerce grup dinlemisimdir yerli yabanci hardcore metal cart curt buna da emin ol abi ama sen bana b.. atiyosun ama attigin o b..lar cok yersiz cunku dediklerinin hic biri tutmadi saygilar kolay gelsin :)

Alc43Vol demiş ki:
ha sunu kesinlikle ve net bi sekilde soyliyim yeni yetme bir metalci degilim djinn stylo nun davulcusuna ders verebilcek kadar bir davulcuyum bunu bilmeni istedim abi sadece yani ben b.. atmiyorum 100000lerce grup dinlemisimdir yerli yabanci hardcore metal cart curt buna da emin ol abi ama sen bana b.. atiyosun ama attigin o b..lar cok yersiz cunku dediklerinin hic biri tutmadi saygilar kolay gelsin :)

bana bak şunu bil ki, negatif eleştri iki kelimeyle olmaz! iki kelimeyle seni eleştirmem gerekse benimde söyliyeceğim yaptığın eleştriyi ....! diye başlayan ve biten birşey olurdu. hele ki sakın ola ders veririm diye laflar sarfetme! benim vereceğim ders kalıcı izler bırakır unutamazsın.

eleştrilerini daha işe yarar bir halde söyle, sinir harbi yaratma bu sonsuz evrende seninle vakit harcayamayız!

Tortum Hortum muhabettleri bunlar Helm...Sıkmayalım canımızı. Yanlız davul dersi olayına Emre ne der bilemiyorum. Düşünmek bile istemiyorum.

konuyla alakam yok da erenin dilinden anlayan biri olarak arkadasi olarak söyliyeyim burda ders verecek gibiyim demesi sizin davulcunuza ben 2000 basarim gelsin benden ögrensin anlaminda degil sizin düsündügünüz gibi yeni yetme ve müzikte gecmisi olmayan biri olmadigini yeterli düzeyde davul bilgisi oldugunu örnekleyerek belirtmektir,ha tekrar dedigim gibi konuyla bir alakam yok sadece yanlis anlasilmayi düzeltmek istedim bosyere tatsizlik çkmasin diye...umarim abilerimiz olarak sizi segretme sansi buluruz basarilar saygilar...

of of offff :D Arkadaşlar gerçekten çok sevindim ODTU olayına! Kesinlikle orda olucas! Abi çok ihtiyacımız vardı böyle bir atraksyona! Şimdiden kutlarım ve başarılarınız devamını dilerim! Bu arada mahalle kavgasına dönmüş ortalık! Arkadaşın eleştirileri müthiş olmuş!(Üslubu powerfull) Ben ilk kez bu kadar iddialı olanını gördüm! Neyse benim arkadaşa cevap verme gibi bi lüksüm söz konusu değil! Zaten Helm oturaklı bi cevap vermiş! Helm'i tanırım! Dünya iyisi bi adamdır! Tepkisi ağırsa vardır birşeyler! ;) Hiç gerek yok abi böle konuşmalara! O yüzden olaya ne kadar çevrimdışı yaklaşırsanız sizin için o kadar iyi olur! Hae aslında ne güzel olur! Daha yapıcı seyler ortaya atılsa! Ama yok işte! "Benimki seninkinden daha büyük" her zaman hakim olaya ;) Herkes kendine çook iyi baksın! Saygılar

ilk msjda system of a down ve korndan bahsetmiş brainstylo kardeşimiz bi hard-core kokusu mu aldım ne :D süper walla böyle hard-core grupları türesin daha hard-core hep hard-core :D artık slipknot çalmak istiyoruz ya, gruplar çoğalsın ki insanlar bu tarzı dinlesin daha çok seyirci olsun daha çok zıplayalım daha çok pogo yapalım daha çok kafa sallayalım :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Hard-Core kardeşliği :twisted: :twisted: bizim programada beklerim...

Alc43Vol demiş ki:

Lan ezik bos bos yorum yapma buraya. Ego mu tatmin ediyorsun kendini onla bunla kiyaslayarakş.O zaman bende senin ...na ders verecek kadar kari s....m tamam?
Alinacak bisey yok bunda.

Djinn Stylo Ankara Magazine dergisinde

FotogROCK projesi ile ilgili Ankara Magazine dergisi Mayis 2005 sayisinda genis bir roportaj yayinladi. Roportajda Djinn Stylo grubunun Zoo Studyo'da cektigim bir fotografi da yer aldi.
Valla ne diyeyim, fena da kullanmamislar fotografi...

Geri