Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Sevgili @Chardx

Maalesef tavrınız "birazdan" fazla şaşmış...Yukarıdaki gibi bir tavır sergileniyorsa, mutlaka afişe edilmeli diye değerlendiriyorum...Küfür ediyorsam, hak yiyorsam, bunu görünür kılmayın demek, nasıl bir düşünce yapısıdır, bir zahmet, bunları yapmayı verin, yada sonuçlarına katlanın...Bugün başınıza tatsız bir şey geldiyse üzülürüm ancak bu yaklaşımızı kabul edilebilir bulmuyorum maalesef...

Sevgiler ve saygılar...
E o zaman afişe edilsin. Burası şov yeri mi? "Sevgili günlük bugün başıma çok ilginç bir şey geldi. Bir daha gelirse yazıya dökeceğim..."

Ortada alışveriş yok, mesaj alışveriş başlığında ya da küfür eden şahıs var, adı yok. Bence de yeri burası değil, illa ki bir yere yazılacaksa başlık açılabilirdi ya da çok ciddi bir durumsa yargıya gidilebilirdi. Bu yazı biraz içini dökmek gibi olmuş o da profil mesajına yazılabilirdi. Küfredeni savunmuyorum ama mevzunun yeri de bence burası değil.

E o zaman afişe edilsin. Burası şov yeri mi? "Sevgili günlük bugün başıma çok ilginç bir şey geldi. Bir daha gelirse yazıya dökeceğim..."

Sadece bu arkadaş gerçekten küfür etmek mi istiyor yoksa bir anlık sinirle mi söyledi onu merak ediyorum. Muhtemelen buraya girmeden özel mesajlarına bakacak. Kendisine çok kibar bir şekilde yazdım. O cevaba da küfürle karşılık verirse, buradan afişe etmenin yanı sıra bir daha buraya uğrayamaması için de elimden geleni yaparım. Forumu temizlemeyi bir nevi kendime görev olarak görüyorum, askerlikteki herkes kendi çöpünü toplasa hesabı :)

Ortada alışveriş yok, mesaj alışveriş başlığında ya da küfür eden şahıs var, adı yok. Bence de yeri burası değil, illa ki bir yere yazılacaksa başlık açılabilirdi ya da çok ciddi bir durumsa yargıya gidilebilirdi. Bu yazı biraz içini dökmek gibi olmuş o da profil mesajına yazılabilirdi. Küfredeni savunmuyorum ama mevzunun yeri de bence burası değil.

Sonuçta alışveriş ile alakalı olduğu için buraya yazdım. Profile de yazabilirdim ama buraya yazdım. Ne kadar abarttınız yahu! Diyorum size, eleman bir daha küfür ederse buraya yazacağım zaten.

Sizin olgunluğunuza ulaşırsam yazdığımdan daha da utanacağım. Bence bizim toplumda çocuk yetişkin herkesin cezası karşılıksız kalıyor. En ufak hata cezasını bulmalı belki de. Ağır oldu "karşılığını" bulmalı.

Sonuçta alışveriş ile alakalı olduğu için buraya yazdım. Profile de yazabilirdim ama buraya yazdım. Ne kadar abarttınız yahu! Diyorum size, eleman bir daha küfür ederse buraya yazacağım zaten.
Uzatmak istemiyorum ama sizin bunu buraya yazmanız benim için herhangi olumsuz bir referans içermiyor pekala herhangi birisi de olabilir. Kullanıcı adı yazılmadıkça içini dökmekten farksız.

Evet arkadaşlar, arkadaşın anlık siniri ile alakalı değilmiş. "regardless" adlı kullanıcı sadece ilanına "Bu alet Ipone 6 ile uyumlu mu?" diye sorduktan sonra "Ürün ile ilgileniyor musunuz?" şeklinde bir mesaj atmış, ben mesajı görüp cevap vermeyi unutunca (ki bunun için özür dileyecek değilim, bir şeyi almak istesem gider özel mesaj atarım zaten) "bari bi cevap verseydin amk" şeklinde bir mesaj atarak forum ahlakına sahip olmadığını, insanlarla nasıl konuşulacağını bilmediğini göstermiştir. Kendisine dikkat edin.

Hahaha :D Ne komik insanlar var ya gerçekten :D Şu ana kadar belki de 500'ü aşkın alışveriş yaptım internetten ama @AykanKK gibisine rastlamadım. Ben senin mesajımı gördüğünü anladım ve senin profiline baktım 2-3 gün. Sürekli online olup durdun ve işim var diye burada gelmiş bir de utanmadan yalan atıyorsun millete, algı operasyonu yapmaya çalışıyorsun. Efendi gibi sana mesaj atıyorum alacak mısınız diye ve sen mesajımı görüyorsun, diğer konularda dolaşıyor hatta yorumlar yapıyorsun ve kalıbımı basarım ki almayacaktın, o yüzden cevap yazmadın ama hala kalkmış "Alacaktım" diyebiliyorsun. Ben senin gibi çok insan tanıdım dostum, ne istediğini bilmeyip işi düşmediği için karşısındakine bir gram saygısı olmayan. O yüzden boşver, kendini aklamaya çalışma.

Ayrıca @AykanKK şöyle de olay var. Attığım "Küfürlü" mesaja 1 saat içinde cevap verip diğerine 3 gün cevap vermedin. İnsanları kandırmaya çalışma, ama kendini kandırabilirsin o ayrı. Bir de kalkmış "Alışveriş yaptığınız kişiler" başlığına yazıyorsun, alışveriş yapmış gibi. Komiksin.

Ayrıca @AykanKK şöyle de olay var. Attığım "Küfürlü" mesaja 1 saat içinde cevap verip diğerine 3 gün cevap vermedin. İnsanları kandırmaya çalışma, ama kendini kandırabilirsin o ayrı. Bir de kalkmış "Alışveriş yaptığınız kişiler" başlığına yazıyorsun, alışveriş yapmış gibi. Komiksin.
Bu yaptığınıza "itiraf etmek" deniyor, daha fazla açıklama yapmanıza gerek bırakmamışsınız...Dikkatli olun da, bu davranışınız ÖMler ile sınırlı kalsın...:mad:

Bu yaptığınıza "itiraf etmek" deniyor, daha fazla açıklama yapmanıza gerek bırakmamışsınız...Dikkatli olun da, bu davranışınız ÖMler ile sınırlı kalsın...:mad:
Beni bilen bilir bu forumda, o yüzden fazla açıklama yapmaya gerek duymuyorum. Ne olursa olsun herkes saygıyı hak ediyor burada. Eğer biri emek harcayıp mesaj atıyorsa, diğeri de cevap vermeli; bu bir saygıdır.

Beni bilen bilir bu forumda, o yüzden fazla açıklama yapmaya gerek duymuyorum. Ne olursa olsun herkes saygıyı hak ediyor burada. Eğer biri emek harcayıp mesaj atıyorsa, diğeri de cevap vermeli; bu bir saygıdır.
Bu söylediklerinize canı gönülden katılıyorum, madem bu şekilde değerlendiriyorsunuz "Cevap vermeyene küfür etmek" ile ilgili ne düşünüyorsunuz, merak ettim doğrusu?

@AykanKK arkadaş ile daha önce bir pedal alışverişim oldu.Daha sonrada ondaki satılık bir gitar için yazıştık bir ara .Son derece kibar, düzgün bir insan negatif bir tutum içinde veya kaba saba yazarken de hiç görmedim forumda kendisini.Diğer arkadaşımızı tanımıyorum o yuzden kişisel yorum yapmak istemem ama özel mesajda kullandığı küfür kısaltması hiç kabul edilebilir gibi değil.Herşeyden önce birbirimize saygı duymalıyız diyorum.

Geri