Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

pyramind (batuhan ) dan laney tf300 ampli aldım gercekten sıfırdan farkı yoktu hele bir guzelde paket yaptıkı bantaniyeye sarıp koliledi cok sagolsun ulkenin bi ucundan bi ucuna sapasaglam geldi.

badevil nıklı arkadaşımızdan ampi satıl aldım cok guzel sorunsuz bır alısverıs oldu paketleme olayında baya hassas davranmıs.. kendılerıne sonsuz tesekkur edıyorum umarım yıne alıs verısımız olur.... guvenılır bır arkadasımızdır kendılerı

enver demiş ki:
badevil nıklı arkadaşımızdan ampi satıl aldım cok guzel sorunsuz bır alısverıs oldu paketleme olayında baya hassas davranmıs.. kendılerıne sonsuz tesekkur edıyorum umarım yıne alıs verısımız olur.... guvenılır bır arkadasımızdır kendılerı

eyvllh kardeşim.o senin güvenilirliğin :D

enver le takas+para şeklinde bi alışverişimiz oldu.saolsun herşey konuştuğumuz gibi zamanında gerçekleşti.kendisiyle düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz

Selcuk abiden (ozbeksel) proccessor aldim sattigi proccessor mukkemmel temizligi olsun herseyiyle birlikte kendide gercekten cok yardimci ve iyi bir insan tesekkur ederim :D
GErci Selcuk abiyi tanimayan yoktur herhalde ama yaziyim dedim genede :D

valla eğer durum buysa gerçekten üzücü bir olay fakat oramiralinde buraya birşey yazması gerektiği düşüncesindeyim ozaman herkes yorum yapabilir olayda ortaya çıkar zaten

yield nickli arkadaştan ts-9 aldım. anlaştığımız saatte buluştuk, denemek için uygun yer olmadığından hemen alış verişi yaptık ve evde deneme imkanım oldu. alet dediği gibiydi, kendisine çok teşekkür ediyorum

wodyy demiş ki:
bu formda tanınmış değilim belkide bana yalancı düzenbaz sahtekar diyenler olucaktır ama ben bu forumdan 30 watt lık bi aria amfi sanırım ankaradan... skylark bi elektor gitar oda ankaradan .. bide dod marka bi prosecor almışım... ayrıca köksal abi beni çok çok iyi tanır beni ona sorabilirsiniz ..

inanın tahmin edemeyeceğiniz kadar çok sinirliyim son bir umudum kalmuştı ama oda gitti inanun sinirden camı çerçeveyi aşağı indirdim!! bu ıolayı özel mesaj yoluyla halletmek istedim ama...cevap gelmedi

oramiral nick li üye den 1 hafta önce bi gitar almıştım gitarın üzerinde 2 tane dimarzio paf vardı (manyetikler gitara lehmliydi) ben sadece köprü tarafıondaki manyetiği aldım diğerini alacak maddi durumum yoktu neyse oramiral nick li üye bana "

BANA 20 YTL GÖNDERİRSEN MANYETİÐİ LEHİMLEYİP GÖNDERİRİM.."dedi!!!

bende kendi kendime 20 ytl lehim parası isteyen birinden hayır gelmez.. dedim.. ama bu gitara gerçekten çok ihtiyacım vardı ve ona yok ben manyetiği lehimlerim.. dedim (köprü manyetiği (dimarzip paf) zaten takılıydı ben klavyeye yakın olan manyetiği takabilirdim..)

inanın tam 2 gün bıyunca gözüme uyku girmedi kargo yu bekliyordum neyse kargo geldi eve götürdüm kargo yu açtığımda şok olmuştıum çünkü
KÖPRÜ TARAFINDATAKILI OLAN (gitarın üzerine aldığım) DİMARZİO PAF YERİNDEN SÖKÜLMÜŞTÜ.. gerçekten o an kendimden geçtim SIRF ONA 20 YTL LEHİM PARASI VERMEDİM DİYE MANYETİÐİ SÖKMÜŞTÜ!!.. inanabiliyormusunuz... tam 1 haftadır danışmadığım sormadığım kişi kalmadı ama oılmadı oramiral nickli üyeye özel mesajla nasıl takıldığıunı sordum ama cevap bile vermedi...

bu olaydan sonra ibanez gitarlar tamamen gözümden çıktı inanın artık o gitarlara bakmak bile istemiyorum gitar 1 haftadır evde ve hiç çalamadım...gerçekten şuan monitöre yumruk atmamak için kendimi zor tutuyorum...

ona 20 ytl vermedğimde dimarzio paf ı sökeceğini nerden bilebilirdim ki....

gerçekten BÖYLE İNSANLARA YAZIKLAR OLSUN...

ve arkadaşlar sizlerin bu konu hakkında yorum yuapmasını istiyorum...lütfen...

Bak güzel kardeşim...
Bu gitar için açtığım başlığa ilk önce hakaret ederek yazılar yazdın sağolsun moderatör arkadaşlar gerekli düzeltmeyi yaptılar..aradan 1 hafta geçti gitarın fiyatı düştü abi özür dilerim bilmiyorum o laflardan sonra gitarı bana satarmısın dedin...tamam dedim..gitarı komple söküp gönder kargoda başına birşey gelmesin dedin tamam dedim..telleri dahi zayi etmemek için adam gibi söktüm tek tek telleri sardım yeniden kullan diye gönderdim kargonu..lehim olayına gelince..sana açık açık lehimleri benim yapmadığımı tünelde yüksel ustaya yaptırdığımı kendisinin bunun için 20 ytl aldığını orada bunu yapabilecek biri yoksa benim senin yerine burada manyetikleri taktırıp öyle önderebileceğimi söyledim..sende yok ben takarım dedin..ve bana yolladım 2 adet öm'ye de cevap verdim..3. mesajında hakaret ettin..daha da cevap yazmadım..ve aten push-pull manyetiğin nasıl takıldığını da bilmediğimi söyleiştim..bilmek zorunda da değilim..ben senin forumdaki mesaj sayına yakın alışveriş yaptım burada ve hiç kimseyle bu tür polemikler yaşamadım..lütfen asılsız iddialarla bana hakaret etme...

herkese sevgiler saygılar...

Arkadaşlar merhaba... her ikinizide yakından tanıyorum... hatta woody(cengiz) kardeşimi daha yakından tanırım yaklaşık 2 senedir kendisiyle görüşmekteyim. kendisiyle bu zamana kadar 4-5 tane alışverişim oldu.. çok efendi bir kardeşimdir..

oramiral (gökhan) kardeşimlede alışverişim oldu o da çok iyi bir arakdaşımdır 1 senedir de kendisini tanırım.

aranızda ufak tefek bir kaç anlaşmazlık olmuş. yada bir nevi bir yanlış anlaşılma olmuş. bu güzel arkadaşca alışveriş yaptığımız sitede birbirinizi kırmaya hiç değmez.! ne gerekiyorsa söyleyin push pull manyetik v.s montajının şemasını bulalım olmassa cengiz manyetiğini lehimlesin güzelce kullansın birbirinizi üzmeyin her ikinizede nice güzel alışverişler dilerim.

ya ne zamandır aklımda bi türlü yazamıyordum fırsat bulup.2-3 ay önce forumdan cakewalker adlı arkadaştan boss gt-2 almıştım çok iyi bir insan teşekkür ediyorum burdan.kusura bakmasın biraz geç oldu ama :)

Oramiral Nickli (GOkhan) arkadasimizdan les paul icin harcase almis bulunmaktayim. Hardcase gercekten cok mukemmel resimlerde olmayan birakac biseyini daha soylemisti hepside dogru soylemis.SAdece 1 alisverisimiz oldu sonuc olarak hernekadar cok tanimasamda iyi bir insan oldugunu rahatlikla soyleyebilirim.TEsekkur ederim hardcase icin :LOL:

Sphy06dan Jackson jdr94ünü aldım...Aleti çok temiz verdi özellikle vermeden önce de bakımını yaptırtmış...Çok memnunum...Gitarı getiren de özbeksel idi...O da çok sağolsun gitarı denerken bayağı bir bekledi başında...:)

Vene demiş ki:
Sphy06dan Jackson jdr94ünü aldım...Aleti çok temiz verdi özellikle vermeden önce de bakımını yaptırtmış...Çok memnunum...Gitarı getiren de özbeksel idi...O da çok sağolsun gitarı denerken bayağı bir bekledi başında...:)

ben teşekkür ederim.arkadaş da direk alıyorum dedi ve aldı.herkese böyle alıcı denk gelir inşallah. :D

Öncelikle geçen hafta cihanyumdan Ehx Worm almıştım(daha doğrusu anlaşmıştım), bugün nihayet pedalıma kavuştum, mutluyum :) Cihanyumda bana çok yardımcı oldu sağolsun, hemde bugün bana gelen kargo poşetini görünce bana şok geçirtti :) Küçük bi pedal (hani diğer analog pedallara göre büyük olsada) nasıl o boyutlara gelebilirdi??? cihanyum çok güzel paketlemiş kargoda ne kadar yükün altında kalırsa kalsın bişey olmazdı pedala. O şekilde yere atsan yine bişey olmazdı paket yerde sekerdi resmen :LOL: sonuçta sorunsuz elime ulaştı, teşekkür ediyorum cihanyum'a...

Ayrıca srv ilede çok hızlı bir alışveriş gerçekleştirdik. İşimi her yönden kolaylaştırdı o da. Gerek saat gerek buluşma yeri konusunda bana çok yardımcı oldu. Gitar takası yaptık kendisiyle. Sağolsun aldığım gitar o kadar iyi durumdaydıki... Bakım yapılması lazım falan demişti ama ona bile gerek yok nerdeyse. Bu kadar temiz olmasını beklemiyordum açıkçası. srv (ahmet) sanada çok teşekkürler. Bir daha alışveriş yaparız umarım...

Sağolasın gitarı beğendiğine sevindim Gökhan. Güle güle kullan. Senin yamaha da çok iyi satamassam modifiye yapıp kullanırım bile :) Ayrıca katılacağınız yarışmada başarılar. Gökhan arkadaşımıza kesinlikle güvenebilirsiniz.

Ayrıca Nicki de adı da Alp olan Alp arkadaşımıza kesinlikle güvenebilrisiniz kendisi ile sorunsuz bu alışveriş gerçekleştirdik. Güle güle kullanır inşaallah aldığı akustiği...

srv demiş ki:
Ayrıca Nicki de adı da Alp olan Alp arkadaşımıza kesinlikle güvenebilrisiniz kendisi ile sorunsuz bu alışveriş gerçekleştirdik. Güle güle kullanır inşaallah aldığı akustiği...

Ahmet ben sana çok teşekkür ederim, biraz geç kaldım ama anlayışın için sağol :) herşey konuştuğumuz gibi oldu zaten. Hatta ben umduğumdan daha iyi bir gitar buldum. tekrar teşekkürer..

Vene demiş ki:

ne demek. umarım bu gitarla çok güzel anıların olur çünkü gerçekten de nefis bir gitar aldın. müzik dolu günler...

leonjohancool demiş ki:
Öncelikle geçen hafta cihanyumdan Ehx Worm almıştım(daha doğrusu anlaşmıştım), bugün nihayet pedalıma kavuştum, mutluyum :) Cihanyumda bana çok yardımcı oldu sağolsun, hemde bugün bana gelen kargo poşetini görünce bana şok geçirtti :) Küçük bi pedal (hani diğer analog pedallara göre büyük olsada) nasıl o boyutlara gelebilirdi??? cihanyum çok güzel paketlemiş kargoda ne kadar yükün altında kalırsa kalsın bişey olmazdı pedala. O şekilde yere atsan yine bişey olmazdı paket yerde sekerdi resmen :LOL: sonuçta sorunsuz elime ulaştı, teşekkür ediyorum cihanyum'a...

oh abi rahatladım ben de teşekkür ederim çokca bir an korktum, mng kargo işte bokluk yapıyor hep, ben de çok teşekkür ederim sorunsuz bir alışverişti...

Hassan nickli Hasan kardesimden boss mt-2 ve dod fx17 wah-volume pedalini aldim bugun kendisi bana alisveris konusunda elinden gelen tum yardimi yapti bulusma yeri saati aletlerin fiyati olsun hemde aletler gercekten hic sorunsuzlar ve mukemmeller...

Geri