Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

FreeRockGitarist demiş ki:
evet arkadaslar buyrun bakın dolandırıcı serefsizler yuzunden bir alısveris nasıl konusuluyor ve nasıl yapılmıyor.artık birbirimize kuskulu bakıyoruz ne hale geldi cokk yazık cokkkk..
bakın uzman_wylde arkadasımla aramızda gecen olay yalnız kendisi daha once dolandırılmıs fakat ben kendisine hem hak verdim ma yinde budar karamsar ve kırıcı olmaması lazımdı bizler surada sadece ticaret degil dostluklarda kazanmaya calısıyoruz bu forum yok sa ayakta boyle durur.neyse takdiri size bırakıyorum ve goruslerinizi merak ediyom buyrun o konusma .

ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
anfin hariç herşeyin işime yarar
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:

ÖzGüRoCk     :

ÖzGüRoCk     :
sen ozaman kendine gore biseyler sec teklifini ilet bana
      ÖzGüRoCk     :
mademki lazım seyler var birbirimize yardımcı olalım
      ÖzGüRoCk     :

ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
marshall copmressor,jackhammerr,digitech delay,boss ge7,pedalboard,kulaklık,ara kablo,adaptor,
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
bunlar işime yarar
      ÖzGüRoCk     :
hımm
      ÖzGüRoCk     :
du bakayım simdi
      ÖzGüRoCk     :
senin teklifin nedir
      ÖzGüRoCk     :
hepsine karsı amplimi
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
hesapla ne yapıyor
      ÖzGüRoCk     :
490 $civarı
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
345 ytl yapıyor ytl ile verdiklerin
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
255 dolar da pedallar yapıyor
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
345 ytl kaç dolar yapıyo
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ona göre toplayalım hepsini
      ÖzGüRoCk     :
bi sn ok hesamplyom tam kusaratı ile
      ÖzGüRoCk     :
tam olarak 489 $ dolar
      ÖzGüRoCk     :
ytl yi de dolara cevirdim
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
239 dolar mı yaptı 345 ytl
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
o civarda bişey heralde
      ÖzGüRoCk     :
245 tyl 233 kusur dolar yapar
      ÖzGüRoCk     :
pardon 345 ytl
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ozaman kafa kafaya ok?
      ÖzGüRoCk     :
hımmm
      ÖzGüRoCk     :
icnden sadece arakabloyu cıkartalım hic biribirimizi ugrastırmayak bu is olsun bitsin kardes
      ÖzGüRoCk     :
???
      ÖzGüRoCk     :

ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
olur ne yapalım
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:

ÖzGüRoCk     :
bidakka ama ok de senin ampli nasıl temizmi
      ÖzGüRoCk     :
durumu nasıl
      ÖzGüRoCk     :
onu hic konusmadık yaw
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
temiz heralde
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ya seninkiler
      ÖzGüRoCk     :
aynen anlattıgım gibi
      ÖzGüRoCk     :
o konuda icin rahat olsun
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ozman senin içinde rahat olsun
      ÖzGüRoCk     :
bu efektsiz dimi senin ampli
      ÖzGüRoCk     :
neler var ustunde
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
abicim bildiğin marshall mg100 ben ne desem yalan olur en iyisi google dan bi araştır gönül rahatlığıyla gör bütün herşeyini
      ÖzGüRoCk     :
hayır 100dfx deil dimi
      ÖzGüRoCk     :
yanı chorus delay falan yok
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
senin dediğin kafa olan galiba
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
hdfx değil benimki
      ÖzGüRoCk     :
yok zaten hdfx demiyom md100dfx in efektsiz hali galiba
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
mg100dfx benimki
      ÖzGüRoCk     :
heh
      ÖzGüRoCk     :
oyle desene yaw
      ÖzGüRoCk     :
md100 dedin ya
      ÖzGüRoCk     :
mg100dfx
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
evet
      ÖzGüRoCk     :
peki footswitch pedalı
      ÖzGüRoCk     :
varmı
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
var
      ÖzGüRoCk     :
kac dugmeli
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ney kaç düğmeli
      ÖzGüRoCk     :
cıkıs demedim sende pedalı varmı
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
yok onu ayrıca sattım
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
makinede var yani
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:

ÖzGüRoCk     :
hımm ok kaca satmıstın
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
birinin ihtiyacı varmış 50 ytl ye verdim,
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
sevabına
      ÖzGüRoCk     :
hadiya
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:

ÖzGüRoCk     :
ben suan ampliyi inceliyom bakıyom orda kal ayrılma ook?
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ok
      ÖzGüRoCk     :
hangi ulke uretimi peki
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
hindistan

ONLY GOD WİLL JUDGE ME size bir Titreşim gönderdi!

ÖzGüRoCk     :
burdayım
      ÖzGüRoCk     :
seni bekletiyom kusura kalma kardes
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
yok önemli değil
      ÖzGüRoCk     :
baska bisi varda acil hemen donecem
      ÖzGüRoCk     :
kardes geldim ya
      ÖzGüRoCk     :
kusura bakmadın beklettim seni
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ok
      ÖzGüRoCk     :
ya simdi birazda ampli ye bakma fırsatım oldu ilk basta
      ÖzGüRoCk     :
ne diycem sende hic distorsun pedal varmıydı
      ÖzGüRoCk     :
zaten
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
bende pedal yok
      ÖzGüRoCk     :
hımm peki ampli ustundeki nasıl
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
güzel
      ÖzGüRoCk     :
ya acıkcası soru sormamın nedeni ampli yi tanımıyom tam olarak
      ÖzGüRoCk     :
cunku ben en az avt model dusunuyodum ondan bilgim yok acıklarsan sevinirim
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
abi neyini açıkliyim bilmiyorum ki
      ÖzGüRoCk     :

ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
sen araştırmadınmı
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
sesini soruyorsan iyi bir sesi var hard rock metal yapıyorum ben
      ÖzGüRoCk     :
hımm ok peki sen simdi ampli ne kullancan
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
bende ufak bitane var
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
konsere çıkarken kiralıyoru< zaten
      ÖzGüRoCk     :
hımm
      ÖzGüRoCk     :
ufak bitane dedigin yetecekmi ki
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
o da benim sorunum
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:

ÖzGüRoCk     :
ya tabi senin sorununda sadece sordum
      ÖzGüRoCk     :
ok bugun yollaya bilirmisn
      ÖzGüRoCk     :
1 saat icinde elden cıkartırım eger yollayacaksan
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
neyi elden çıkartırsın 1 saat içinde
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
:9
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:

ÖzGüRoCk     :
yani ben veririm 1 saat icinde diom
      ÖzGüRoCk     :
peki kargo ucretleri
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
sen yolla önce ben vereyim alır almaz
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:

ÖzGüRoCk     :
sen seninkini karsıla bende benimkini
      ÖzGüRoCk     :
h
      ÖzGüRoCk     :
cok komik
      ÖzGüRoCk     :
istersen yollayım 1 hafta sonra yolla
      ÖzGüRoCk     :

ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
keyfin bilir
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ben malı almadan yollayamam aynı hatayı ikinci kez yapamam
      ÖzGüRoCk     :
ok sende beni arastırmadan boyle bi teklif yapmaman lazımdı
      ÖzGüRoCk     :
ama simdi bende haklı degilmiyin
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
benim seni araştırmama gerek yok
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
aynı hatayı bikere daha yapmayacağım için gerek yok
      ÖzGüRoCk     :
istersen sor forumda ve özbeksele de sor mod selcuk abiye
      ÖzGüRoCk     :
o beni hem tanır hem alısverisimiz var butun mesajlarımı da oku
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
beni onların hiçbiri ilgilendirmez dostum ben böyle alışveriş yapıyorum
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
yapıyorsan ok
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
yoksa selametle
      ÖzGüRoCk     :
ben sana referans veriyorum ama sen bana referans veremiyosun
      ÖzGüRoCk     :
ver bi referans
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
benim referansım benim
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
başka yok
      ÖzGüRoCk     :
sonucta ikimizde takasa girdik ben de sana desem ki bende sen mal gondermeden gondermem
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
kimseye zorla bişey satmıyorum
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
alan alır almayan almaz
      ÖzGüRoCk     :
bu isin icinden cıkılmaz dostum yoksa
      ÖzGüRoCk     :
ok neyse peki sagol yinede iyi alısverisler kardes yani boyle yapmaman lazımdı
      ÖzGüRoCk     :
birazdaha anlayıslı davranabilirdin
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
kardeşim senin yaptığın saçmalık bence
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
yolla diyorsun sonra ben 1 saat içinde yollarım diyorsun
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
seninki olmuyor da benimki ni saçmalık yani
      ÖzGüRoCk     :
ben sana yolla demedim nezaman yollayabilirsin ben bi saat icinde yollarım dedim
      ÖzGüRoCk     :
gideriz kargoya aynı anda veririsin
      ÖzGüRoCk     :
takip no sunu falan
      ÖzGüRoCk     :
bensana git ver sen verdikten son 1 saat sonra veririmmi dedim
      ÖzGüRoCk     :
yapma allah askına
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ver kargoyu kardeşim bende sana hemen yollayayım
      ÖzGüRoCk     :
tamam iste ben hazırlarım giderim kargoya veririm sende verirsin
      ÖzGüRoCk     :
zaten boyle olur
      ÖzGüRoCk     :
ya tamam germeyek ortalıgı ne guzel konusuyoduk kardes sinirlenmeyek bosuna
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
abicim bak ben anltamıyorum ben alacağım malı görmeden bişey yollayamam bikere yaptım başıma gelnmedik kalmadı
      ÖzGüRoCk     :
1 saat meselesi ben evden anca cıkarım demekti paket yapacaktım
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
aynı şeyi bidaha yapamam
      ÖzGüRoCk     :
ac kamerayı gostereyim
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
sen olsan sende aynısını yapardın
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
benim elime ulaşmadan gönderermem kusura bakma nekadar güvenilir olursan ol nekadar referansın olursa olsun
      ÖzGüRoCk     :
ya simdi sen olsan diyon ee sende bana ampli yolluyon bende onu gormek istiyom hadi bakalım ne olcak?
      ÖzGüRoCk     :
goster diyon gosterim diyom
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
sen hiç dolandırıldınmı kardeşim
      ÖzGüRoCk     :
dolandırılmadım haklısın kardes eger oyle birsey basına gelmisse gecmıs olsun ama
      ÖzGüRoCk     :
ozaman su mantık cıkar senin beni dolandırmayacagın ne malum ya bak burda herkesi aynı kefeye koyma hepimiz surda arkadasız forumda okadar arkadasım var
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
bak kardeşim o forumda bikere dolandırıldm salak gibi gittim yine şimdi ilan verdim aletleri satmak için
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ordan kimseye güvenim kalmadı ama
      ÖzGüRoCk     :
gecmis olsun kimdi kayıtlı birimi
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
yinede satmak istiyorum aletleri ama dediğim gibi
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
valla ismini unuttum
      ÖzGüRoCk     :
anlıyom seni gercek ve suanda uzgun olduguma emin olabilirmisin bak senden tek istegim var bu alısveris olmasın onemli degil ama ne olur senden rica ediyom beni baskalarına benzetme alısveris yapma onemli degil cunku ben bu forumda kimseden laf yemedim bi yanlısım olmadı aksine elimden gelen butun ilgiyi gosterdim herkese cunku bu forumdada herkesin boyle olmasını istiyorum
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
ben sana kötü bişey söylemedim sadece yapabilecek başka bişeyim yok
ONLY GOD WİLL JUDGE ME:
kusura bakma
      ÖzGüRoCk     :
ok kardes gorusuruz yanlız ben bu konusmanın hepsini yılan hikayesi olarak forumda paylascam cunki dolandırıcı ibneler yuzunde nasıl bir alısveris oldugunu herkes gorsun die
      ÖzGüRoCk     :
ok kendine iyi bak memnun oldum
      ÖzGüRoCk     :
insallah grsz yine kardes

sözde kendisinin dolandırıldıgını soyleyip ve anlayısla karsılayıpta dolandırılma konusunda insanların dialoglarının nekadar degistirdigini anlatabilmek icin yayınladıgım konusma(fakat asıl fesat fikirli kendisiymis)

bakın arkadaslar bu kisi ile 3 ay once yasanan ve burda anlattıgım munakaşayı tekrar yayınlıyorum ,gerci siteden atılmıs tekrar konusmak bos ama zamanında bu sinyalleri hissedip buraya aktarmıstım fakat kaale alınmamıstı. bu insan benim le bir takas gerceklestirecekti marshall mg100dfx amfisine karsı benim analog setubum ve vs.. seyleri takas edecektik fakat bu kisi bana aptalca bi teklif yapıp sen pedallarını yolla ben bi bakayım ondan sonra yollarım demesiyle aklı sıra dolandıracaktı fakat saglam taşa carpınca basaramadı ve ben bu konusmayı yayınladıktan sonra ortadan kayboldu uzun zaman foruma girmedi ilan acmadı ve acık olan ilanıyla ilgilenmedi,ben msn sini silmistim fakat gecenlerde tekrar ilanını gordum 2 amfi gitar vs.. ilan acmıs ve bende o sıra birseyler arıyor ve satıyordum sonra beni bu kisi ekledi ve bana ulastı biseyler sordu alısverisle ilgili bende direk konuya girdim iyiniyetligimle tekrardan ben seni tanıdım soyle bi münakaşamız olmustu dedigimde hatırlamadım oyle bisey hayatta olmamıstır yanlıs anlama olmustur diye soyleyip bana sıcak davranmaya basladı ve bende guzelce bisey almıyorum satmıyorum diyerek uzaklastırdım kendimden konusmayı bitirdim.neyse durum özeti bukadar fakat asıl mod arkadaslarıma sormak istedigim birsey var BU KİSİ BENLE İLK MUHATAP OLDUGUNDA MESAJ SAYISI DAHA FAZLA İDİ SUAN NİYE AZ? sanki yeni kullanıcı bir havası var vede ayrıca son donemde tekrardan foruma girmeye baslayınca tanıyanlarıda yanıltmak icin avatar degistirmis,
neyse bunları belki tekrardan siteden atılmıs biri icin gundeme getirmek bir işe yaramayak bu sahıs icin fakat anlatmak istedigim,buradaki yorumları dikkate alın ve en güzel güven karsılıklı guvendir,iki tarafın cıkarları dogrultusunda hareket etmeye calısın,alet satmak kolaydır fakat alet almak zordur risklidir,en azından alet alacagınız kisi hakkında gerekli bilgiyi bulamıyorsanız bu forumun dostane,kardeşligi on planda cok ornek insanlar var.siz forumun yeni uyeleri ve yenileri onlara danısmayı alıskanlık edinin bizler ellerimizden geleni yaparız,tabi eskiler zaten kimin ne oldugunu bilirler ve birbileri aralarında surekli irtibattadırlar yani burda forumda demirbaş haline gelmis insanları cıkarın ortaya hepsi birbiri ile gorusuyodur surekli siz yeni üyeler bizlere danısın yerdımlasalım bizzat kendim istediginiz an çekinmeden bana ulasın,ayrıca bukar uzun metrajda burayı işgal ettigim icin özürdilerim...:(
(turkrock forum ailesi) olalım hepinize kolay gelsin bol müzikli günler....! (özgür)

gaxer30 'dan casio ctk481 klavye aldım, hiç bir sorun yaşamadık çok teşekkürler.Kargo Adana'dan gelmesine ragmen en ufak bir hasar söz konusu değildi. Güven konusunda hiç bir sorun yaşamadık.
Çok iyi bir alış veriş oldu.
Tekrar tekrar teşekkürler,
herkese iyi alım-satımlar...

Bijen'den RAT Deucetone aldım. Işık hızı ile alışveriş yaptık. Kendileri efendi bir arkadaş olup son derece güvenilir bir arkadaşımız. Kendisi ile rahatça ticaret yapabilirsiniz. Sağol Bijen.

Mistikefendi nickli Emrah'tan ( pardon...Tekşan olacaktı :LOL: ) Boss Noise Supressor aldım. Aynı şekilde onunla da ışık hızında alışveriş yaptık. Kendisine burada bir kez daha teşekkür ediyorum.

BurockandRoll nickli Burak arkdasimla guzel bir gitar alisverisi yaptik.isi olmasina ragmen kalkti izmitten istanbula kadar geldi ve ustune ustluk fiyat konusunda gercekten cok yardimci oldu.Kendisi cok guvenilir bir arkadasimizdir...
Tekrar tesekurler yardimlariniz icin...

Yavuzkeremlongur nickli arkadaşımızdan marshall amfi aldım.Sağolsun kendisi parayı yatırmamı beklemeden amfiyi taa Kars'tan otobüs firmasına verdi.Ertesi gün akşam Esenler'den bir lira vermeden teslim aldım.Çok da güzel paketlenmiş,her şeyi eksiksiz elime ulaştı.Kendisine her konuda güvenebilirsiniz.Tekrar teşekkürler Yavuz ve Volkan.

ZooLander demiş ki:
Yavuzkeremlongur nickli arkadaşımızdan marshall amfi aldım.Sağolsun kendisi parayı yatırmamı beklemeden amfiyi taa Kars'tan otobüs firmasına verdi.Ertesi gün akşam Esenler'den bir lira vermeden teslim aldım.Çok da güzel paketlenmiş,her şeyi eksiksiz elime ulaştı.Kendisine her konuda güvenebilirsiniz.Tekrar teşekkürler Yavuz ve Volkan.

Yavuz abim candır ya :) Hayırlı olsun yeni amfin de :)

hipertansiyon nickli özgür abiden seymour duncan hot rails manyetik aldım çok hızlı bi alışveriş oldu.çok memnun kaldım gerçekten,yardımcıda oldu bana.kibar biri ayrıca burdan teşekkürlerimi iletiyorum...teşekkürler özgür abi... :)

cigarette demiş ki:
hipertansiyon nickli özgür abiden seymour duncan hot rails manyetik aldım çok hızlı bi alışveriş oldu.çok memnun kaldım gerçekten,yardımcıda oldu bana.kibar biri ayrıca burdan teşekkürlerimi iletiyorum...teşekkürler özgür abi... :)

Övgüne ben teşekkür ederim. Umarım iyi günlerde kullanır, kulağımızın pasını atacak güzel müzikler yaparsın. Ben de aynı şekilde sana teşekkür ediyorum. ;)

hipertansiyon demiş ki:
cigarette demiş ki:

Övgüne ben teşekkür ederim. Umarım iyi günlerde kullanır, kulağımızın pasını atacak güzel müzikler yaparsın. Ben de aynı şekilde sana teşekkür ediyorum. ;)

bişey değil abi :) arkadaşlar bu arada asıl söylenmesi gerekeni unutmuşum onuda ekliyim; hipertansiyona güvenin rahatlıkla alışveriş yapın memnun kalacaksınız.ayrıca alışveriş sırasında benimle sürekli telefon trafiğinde olmasıda ne kadar hassas olduğunun ispatı.sağlıcakla kalın... :)

Hipertansiyon dan aldığım MXR Doubleshot dediği gibi sıfır ve tek bir çiziksizdi tamamiyle güvenilir bi alışveriş oldu.. Yakında manyetiklerimide ondan istiyeceğim.. tşk özgür abi :)

Mrb arkadaşlar, "FreeRockGitarist" nickli Özgür arkadaşımızın bahsettiği "uzman_wylde " nickli şahısın dolandırıcılığını geçenlerde hep beraber kanıtladık. Amacım zaten siteden atılan bu şahıs hakkında tekrar yer meşgul etmek diil. Fakat bu arkadaş başka bir şekilde tekrar siteye girerse ve sizde bunu hissederseniz veya dolandırılırsanız bana ulaşabilirsiniz çünkü bu arkadaşla ilgili gereken araştırmayı yaptım. Bu şahsa ulaşmak için elimden geleni yaparım yani böyle talihsiz bir durum olursa. Çünkü böyle yüzsüz bir adam tekrar gelcektir. Sizleri tekrar uyarmak ister, iyi günler dilerim.

Misery nickli arkadasimizdan Boss Ds-1 pedal aldim ve pedal dedigi gibi cok temizdi. elektroniginde de sorun yok.
kendisi de saolsun ilgilendi,bulustuk aldim pedali,sorunsuz calisiyor.

tesekkurler..

medusa666 nickli arkadasimizdan Boss Ce-5 pedal aldim.pedalin elektronik olarak bi kusuru yok.gayet guzel calisiyor.pedalin kutusu yoktu saolsun cs-3 kutusunda ve kitapciklariyla verdi.

tesekkurler..

fender_usa nickli köksal abiyle bi fender champion 110 amfi alışverişimiz oldu kesinlikle çok temiz çok teşekkür ederim ona

ayrıca alışveriş konusunda kesinlikle güvenebilirsiniz elinden gelen herşeyi yaptı

parayı gönderdikten yarım saat sonra güzelce kutulayıp kargoya verdi aleti...

teşekkürler..

"FreeRockGitarist" nickli Özgür abimizden aldığım sansamp tri ac bu sabah sorunsuz bir şekilde elime ulaşmıştır.. Ve alet harbiden de bahsattiği gibi üzerinde toz bile olmadan gelmiştir bana... Sonsuz teşekkür ediyorum bu güzel alışveriş için...
ÖZgür Abi'ye:
Abi o kadra güzel paketlemişsin ki ben zorlandım açmakta...Tekrar çok teşekkür ederim...

alp_akalin demiş ki:
fender_usa nickli köksal abiyle bi fender champion 110 amfi alışverişimiz oldu kesinlikle çok temiz çok teşekkür ederim ona

ayrıca alışveriş konusunda kesinlikle güvenebilirsiniz elinden gelen herşeyi yaptı

parayı gönderdikten yarım saat sonra güzelce kutulayıp kargoya verdi aleti...

teşekkürler..

güle güle kullan kullan alp...gerçekten çok güzel bir amfi aldın.. ;)

şuana kadar alış veriş yaptığım

jedaynayt
medusa666
tuseadam
cavernosum
sertsessiz

nickli arkadaşlara çok teşekkür ediyorum gerçekten temiz aletler sahibi oldum sayelerinde bu adamlara kesinlikle güvenin derim hiç birşekilde problem çıkmadı alış verişimizde teşekkür ediyorum onlara burdan :)

Geri