Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Aykan yoğunluğum sebebiyle ilgilenemediğim ilanlarımla ilgilendi, aramızda para muhabbetti olmadan karşılıklı defalarca satılık cihazları gönderdik, işlerim sebebiyle çok seyahat ediyorum ve bana ulaşamadığı zamanlarda bile sağolsun güvenini hiç eksik etmedi.

Mustafa, aynı şekilde yine geciktirdiğim kargolara rağmen güvenini eksik etmedi, artık alışverişlerde soru bile sormuyor abi ben sana havale yaptım müsait olunca gönderirsin şeklinde alışverişlerimiz olmaya başladı.

Her iki kardeşime de çok çok teşekkür ediyorum. Böyle güzel insanlarda var bu forumda

alamut - Mert vasıtasıyla aldığım gitar dün elime ulaştı, yoğunluk yüzünden ancak yazabiliyorum. Mert'le mutlu olanlar kervanına ben de katıldım. Sağlığıyla boğuştuğu bir dönemde rahatsız etmeme rağmen beni kırmadı, yardımcı oldu, söz verdiği tarihte de gitarı tarafıma ulaştırdı. Kapora sonrası kalan tutar için bir kere bile "ne zaman ödersin?" diye sormadı. Kendisine teşekkür ederim. Bu kadar referans varken benimki ne kadar etkili olur bilmiyorum ama kesinlikle Mert'le güven sorunu yaşamazsınız.

CAJEMIR ( Barış ) isimli arkadaştan Line 6 POD 2.0 aldım, ürün tam anlattığı gibi geldi, kendisine güvenimi boşa çıkartmadığı için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Güvenilir ve ilgili bir arkadaş, alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

Bu aralar forumda bolca alışverişim oldu.Hiçbir sorun yaşamadım.Bazı kişiler zaten forumda tanınan,bilinen,sevilen kişilerdir ama ben yinede yazmak istiyorum.

Hakimamca(Bülent abi):Kendisiyle bir gitar takası gerçekleştirdik.Geçmişte kendisini canlı olarak dinleme fırsatı bulduğum ve daima kendime örnek aldığım bir müzisyen,büyük üstattır.Nihayet bu vesileyle tanışmış olduk.Benim Bülent abiye referans olmam kaç para eder bilmiyorum.Keza kendisi bu forumun en eskilerinden,en sevilenlerindendir.Ama şunu söyleyeyim ki sadece tanışıp sohpet etmek için bile alışveriş yapılacak çok değerli bir insandır kendisi.

aiyiadam(Evren bey veya Evren abi,nasıl hitap etmemi isterse :) ) :Kendisinden bir adet vox night train aldım.Amfi aynen söylediği gibiydi.Bir problemle karşılaşırsam eğer arayıp geri verebileceğimi dahi söyledi.Kendisine buradan tekrar teşekkürü bir borç bilirim.

raccoon:Kendisiyle bir gitar takası gerçekleştirdik.Çok kibar,dürüst bir arkadaşımız.Aynı zamanda güvenilirde bir arkadaşımızdır.Teşekkürü bir borç bilirim.

sametx: Kendisiyle bir adet gitar gitar takası gerçekleştirdik.Bana gönderdiği gitar söylediğinden daha temizdi.Gönderdiğim gitarın flod rose kolunun olmadığını söylemeyi unutmama rağmen büyük bir anlayış gösterdi.(Ne pahasına olursa olsun bulucam o kolu)Telefonda defalarca konuştuk ve sohpet ettik.Çok dürüst, güvenilir ve karakterli biri olduğunu söyleyebilirim.Mesafe uzak ama alışveriş yaparken aklınızda hiç kuşku olmasın.Arkadaşım sattığı ürünün bütün ayrıntılarını eksiksiz verecektir.Kendisine sonuna kadar kefilim.

AykanKK: Kendisinden vox kabin aldım.Söylediği gibi elime geçti.Çok yardımı oldu.Son derece arkadaş canlısı bir insan.Tanıdığıma çok mutlu oldum.Kendisine çok teşekkür ederim.Fiyat konusundaki itirazımada anlayışlılığından ötürü ayrıca teşekkür ederim :)

prusias(Bahadır bey):Kendisinden bir adet pedal aldım.Bursada olmasa tanışıp sohpet etmeyi çok isterdim.Kendisine teşekkür ediyorum.

ButchFrost(Burçin abi):Wireless jack sattım.Bir saat boyunca sohpet ettik.Dünya tatlısı bir abimizdir kendisi.Çok mutlu oldum tanıdığıma.

Yanısıra tonguch kullanıcı isimli Selahattin beye,MSpozitron pedallarını yapan Mustafa beye,hackeiommi kullanıcı isimli, ismini bilmediğim abimize (gecenin üçünde birde;evlat olsa çekilmez :) ) sorularıma, cahilliğime aldırmaksızın sabırla cevap verdikleri için çok teşekkür ediyorum.Sizin gibi değerli insanlara ihtiyacımız var.

Son olarak şunu söylemek istiyorum.Forumda çokça karşılaştığım, hiç tanımadığı insanlara hacı,dostum,kardeş vs hitaplarda bulunan kişiler var.Ben 24 yaşındayım.Babam yaşında adamla alışverişim oldu.Bir sürü bilgi edindiğim,bıkmadan bütün sorularıma cevap veren büyüklerim oldu.Turkrock forumu profesyonel,yaşını başını almış müzisyenlerle dolu.İnsan kiminle konuştuğunu bilmeden,tanımadığı birine nasıl bu tür hitaplarda bulanabilir anlam veremiyorum.Lütfen hitap şeklimize dikkat edelim olabildiğince sizli bizli konuşalım.

aiyiadam(Evren bey veya Evren abi,nasıl hitap etmemi isterse :) ) :Kendisinden bir adet vox night train aldım.Amfi aynen söylediği gibiydi.Bir problemle karşılaşırsam eğer arayıp geri verebileceğimi dahi söyledi.Kendisine buradan tekrar teşekkürü bir borç bilirim.

:) Tercih bana kalmışsa "siz" ve "bey" kelimlerini atabiliriz. Amplifikatörünü güle güle kullan Çağrı. Zahmet edip ürünü teslim almak için Pendik'lere geldiğin için ben teşekkür ederim. Arabaya binip biraz uzaklaştıktan sonra seni en azından Kartal metrosuna bırakabileceğimiz aklımıza geldi. Kusura bakma..

Yanısıra tonguch kullanıcı isimli Selahattin beye,MSpozitron pedallarını yapan Mustafa beye,hackeiommi kullanıcı isimli, ismini bilmediğim abimize (gecenin üçünde birde;evlat olsa çekilmez :) ) sorularıma, cahilliğime aldırmaksızın sabırla cevap verdikleri için çok teşekkür ediyorum.Sizin gibi değerli insanlara ihtiyacımız var.

Normalde mesajlarımın sonuna gerçek adımı ekleme prensibi edindim güya ama geleneği oturtamadım bir türlü :D
Klavye başındaysam ve forumu da açmışsam, anladığım meseleler konusunda her zaman yardıma da hazırımdır. Lafı bile olmaz :)

Hakan

Bir zamanlar bir liste vardı. Sanırım uzun yıllar uğramadım foruma ve bu esnada sitenin altyapısı da değiştiğinden o listeye ulaşamıyorum. Bende de o zamanlar alım-satım moderatörlüğü yapmış olmamdan dolayı bir kopyası vardı ve ekleyeyim dedim. Belli mi olur; belki birilerine yenisinin hazırlanması için bahane olur.​

Fakat bir sorun var formatı oturtamadım. Becerebilirsem ekleyeceğim.

Edit:
printscreen ile halledebildim ancak. html formatındaki kayıt tarihi 07/09/2005

Sorunsuz alışveriş listesi-1.jpg
Sorunsuz alışveriş listesi-2.jpg
Sorunsuz alışveriş listesi-3.jpg
Sorunsuz alışveriş listesi-4.jpg
Sorunsuz alışveriş listesi-5.jpg

Güzel fikir, ama burada kim ne almış-satmış yazılmış. Benim tek başıma yaptığım alışveriş bu listeden daha uzun mesela :D Daha öz ve farklı bir şablon düşünelim bence.

burdan her nekadar insanlar kendilerini ifade etmek istesede alıcının yada satıcının kötü niyeti karsısında yapılacak bişey yok daha geçen hafta sitede tanınan bi arkadasın referansı ile bi marsall anfi aldım satıcı arkadaş bloğunda boy boy yok ticari ahlaki düzgün olmayan kişiler aramasın falan yazan adam ürünün parasını daha ürünü hiç görmeden arkadaş vasıkasıyla aldım ürün geldi BOZUK . tahammül edilmez dip gürültünün dışında abuk sabuk frekans patlamarı cabası . kısacası burda nedesek boş kalitesiz insan yapacağını yapar

burdan her nekadar insanlar kendilerini ifade etmek istesede alıcının yada satıcının kötü niyeti karsısında yapılacak bişey yok daha geçen hafta sitede tanınan bi arkadasın referansı ile bi marsall anfi aldım satıcı arkadaş bloğunda boy boy yok ticari ahlaki düzgün olmayan kişiler aramasın falan yazan adam ürünün parasını daha ürünü hiç görmeden arkadaş vasıkasıyla aldım ürün geldi BOZUK . tahammül edilmez dip gürültünün dışında abuk sabuk frekans patlamarı cabası . kısacası burda nedesek boş kalitesiz insan yapacağını yapar

Selamlar, eğer ürünü bu forumdan aldıysanız, lütfen bu tecrübeyi yaşadığınız kişinin kullanıcı adını da paylaşın. Bu başlık, bu tarz davranışların paylaşılması için açılmış, bundan sonraki alışverişler için faydalı olabilir. Bunun haricinde satıcıdan kaynaklanmayan, kargo/taşıma esnasında meydana gelen arızalar da olabilir (genel için konuşuyorum), satıcı da görürse belki yapıcı bir şekilde çözümlenebilir.

Sevgiler, saygılar.

satıcı arkadaşda sağlam gönderdiğini idda ediyo bana gelen ürün bozuk .errorr war orda birazcık adam sahiplenmiyoki . revizyon için cihan abimize göndericem kabul ederse adam gönderme sie. et sağlam o anfi falan dio :S

satıcı arkadaşda sağlam gönderdiğini idda ediyo bana gelen ürün bozuk .errorr war orda birazcık adam sahiplenmiyoki . revizyon için cihan abimize göndericem kabul ederse adam gönderme sie. et sağlam o anfi falan dio :S
Kardeş öncelikle geçmiş olsun.
aynı olay benimde başıma geldi.ama bu siteden almadığım için burda birşey yazmadım.adam parayı aldı ve telefonumu engelledi.hiç bir şekilde ulaşamadım.bende bundan sonra bu site harici alışveriş yapmamaya karar verdim.ama lütfen kim olduğunu burda belirtki senden başkaları burda yanmasın.
bu arada Cihan iyi seçim.kesinlikle başkaları ile vakit kaybetme derim.Bence türkiyenin en iyisi bir o kadar da mütevazi.

Gizz arkadaşımızdan takas +para yoluyla meksika fender stratocaster aldım .Son derece temiz en ufak bir hatası olmayan gitar zamanında çabuk kargolama için teşekkür ediyorum güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaşımız.(Ayni zamanda hemşerimde çıktı :) )

berk_07 nickli Berk Bey' den Vox Tonelab LE satın aldım kendisine ürün teslimatı konusunda gösterdiği hassasiyet için teşekkür ederim. Ayrıca kibar yaklaşımı içinde sonsuz teşekkürler. Kendisine ve bana hayırlı olması dileklerimle...

Güzel fikir, ama burada kim ne almış-satmış yazılmış. Benim tek başıma yaptığım alışveriş bu listeden daha uzun mesela :D Daha öz ve farklı bir şablon düşünelim bence.
Katılıyorum, daha yaratıcı bir liste yapabiliriz, kaç yüz alışverişim var bilmiyorum bu sitede ama 1-2 tane belki yazmışımdır buraya. Sırf bu iş için script bile yapılabilir, ama kim uğraşacak o da var, yine de faydalı bir liste, yapanın eline sağlık.

Geri