Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

sin-pecado nickli İlker Bey'den bugün laney amfi aldım. Son derece kibar ve ilgili davrandığı için kendisine burdan da teşekkürlerimi iletmek isterim. Satış sonrasında bile mesaj atarak herhangibir problemle karşılaşıp karşılaşmadığımı soracak kadar ilgili biri.
Tekrardan teşekkürler.

Yine Vezir (tuakvep) ile harika sorunsuz bir alışveriş yaptık. Kendisi araclığıyla ebay den beğendiğim gibson les paul custom 1957 ebony'i getirttim ve herşey çok güzel, sağolsun kendine alacakmış gibi ilgilendi kargoyu öyle iyi paketlemiş ki ben açamadım etrafında süngerimsi bişeyler vardı :) baya uğraşmış kesinlikle yapılabilecek herşeyi yaptı. yine alıcı olarak benden tuakvep'e tam not, çok teşekkürler ediyorum. Hayırlı satışlar

Vezir Bey (Tuakvep) ile ben de güzel bir alış veriş yaptım. Sayesinde bir Nova Delay sahibi oldum. Pedal poşeti açık bir vaziyette geldi, gümrükteki kontrollerde poşeti de açtıklarını söyledi. Ama üzerinde çizik, toz, vs. yoktu. Tek sorun kutusu azıcık özensiz açılmış. Bu sebepten kargoyu da kendisi karşıladı. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Penna Müzik 'den kampanya kapsaminda Dean Markley tel satin aldim...Her asamada yardimci oldular, ilgi gosterdiler ve urunler 1 gun icinde elime gayet guzel paketlenmis sekilde gecti...Ayrica paketle beraber 1 adet pena gondermisler ki, kucuk ama hos bir jest olmus..."Seytan ayrintilarda saklidir" diyor ve kendilerine tesekkur ediyorum...

Sevgiler ve saygilar...

Penna Müzik 'den kampanya kapsaminda Dean Markley tel satin aldim...Her asamada yardimci oldular, ilgi gosterdiler ve urunler 1 gun icinde elime gayet guzel paketlenmis sekilde gecti...Ayrica paketle beraber 1 adet pena gondermisler ki, kucuk ama hos bir jest olmus..."Seytan ayrintilarda saklidir" diyor ve kendilerine tesekkur ediyorum...

Sevgiler ve saygilar...

Çok teşekkür ederiz.

mserdar10 kullanıcı adlı Serdar Bey'den Carl Martin Classic Chorus pedalı aldım. Sağolsun çok anlayışlı birisi telefonda pedal hakkında detaylı konuştuk bana epey yardımcı oldu. Tekrardan teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim hocam, gerçekten çok güzel bir alışverişti; inşallah tekrar görüşme fırsatımız olur. Forum üzerinden alışverişlerde alp_akalin a kesinlikle güvenebilirsiniz. :)

Yine Vezir (tuakvep) ile harika sorunsuz bir alışveriş yaptık. Kendisi araclığıyla ebay den beğendiğim gibson les paul custom 1957 ebony'i getirttim ve herşey çok güzel, sağolsun kendine alacakmış gibi ilgilendi kargoyu öyle iyi paketlemiş ki ben açamadım etrafında süngerimsi bişeyler vardı :) baya uğraşmış kesinlikle yapılabilecek herşeyi yaptı. yine alıcı olarak benden tuakvep'e tam not, çok teşekkürler ediyorum. Hayırlı satışlar
Vezir Bey (Tuakvep) ile ben de güzel bir alış veriş yaptım. Sayesinde bir Nova Delay sahibi oldum. Pedal poşeti açık bir vaziyette geldi, gümrükteki kontrollerde poşeti de açtıklarını söyledi. Ama üzerinde çizik, toz, vs. yoktu. Tek sorun kutusu azıcık özensiz açılmış. Bu sebepten kargoyu da kendisi karşıladı. Kendisine tekrar teşekkür ederim.
mesajları yeni gördüm geç cevap vermemin nedeni bu
Mert her şeyden önce nezaketin ve dostluğun için teşekkür ederim.
Ahmet bey istemende olsa karşılaştığımız olmusuzluğu sorun yapmadığınız ayrıca teşekkür ederim.
Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum sağlık ve mutlukla güle güle kullanın
Teşekkür ederim
Sevgi ve Saygılarımla
Vezir

Pennadan alışveriş yapmak bir ayrıcalık :)

Kendilerinden bir adet lamba ve ıvırzıvır bikaç alet aldım.Yanlış verilmiş siparişi kendileri fark edip,en verimlisini araştırıp,düzelttiler.Doğrusunu gönderdiler.Bunca zamandır alışveriş yapıyorum müzik dükkanlarından ve sitelerden; böyle alaka görmedim.Üzerine gönderdikleri hediyede cabası.Üç kuruşluk lamba için üç dört gündür benimle uğraşıyorlar.Burdan kendilerine tekrar teşekkür ediyorum ve herkese penna müziği tavsiye ediyorum.

Pennadan alışveriş yapmak bir ayrıcalık :)

Kendilerinden bir adet lamba ve ıvırzıvır bikaç alet aldım.Yanlış verilmiş siparişi kendileri fark edip,en verimlisini araştırıp,düzelttiler.Doğrusunu gönderdiler.Bunca zamandır alışveriş yapıyorum müzik dükkanlarından ve sitelerden; böyle alaka görmedim.Üzerine gönderdikleri hediyede cabası.Üç kuruşluk lamba için üç dört gündür benimle uğraşıyorlar.Burdan kendilerine tekrar teşekkür ediyorum ve herkese penna müziği tavsiye ediyorum.

Çok teşekkür ederiz. Güzel günlerde güzel müziklerle kullanmanız dileği ile.

fennder nickli kullanıcıdan MXR Micro Amp almıştım. Sanalpazar üzerinden ödemesini yaptım, satıcı teslimatı yapacağı gün iş gereği Konya'ya gitmesi gerektiğini ve teslimatı daha sonra yapacağını belirtti. 1 hafta süre ile mesajlarıma cevap vermedi, telefonlarıma çıkmadı. Paramı geri almak için de beklemek zorunda kaldım. Ürünü denemeden, karşılıklı görüşmeden para gönderimi asla yapmayın. İyi ki sanalpazar ile almaya çalışmışım.

"AykanKK" ve "Faruk" ile yaptığım alış verişten çok memnun kaldım.İlgi,saygı,dostlukları için ikisine de çok teşekkür ederim.Faruk hocam kargo jestin için de ayrıca çok teşekkür ederim.

Saygılar,sevgiler.

taratur nickli arkadaşımız ile Floor POD Plus alışverişi yaptım,sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu,sağolsun kendisi kargo jestide yapmış,tekrar kendisine teşekkür ediyorum.

brutal_xazax arkadas urunu alıcam tamam bılgılerı ver dedı yarın alıyorum dedıgı halde gıdıp vazgectım baska teklıfler vardı onları degerlendırcem demesı bu yuzden bu arkadasa guvenmeyın derım ola kı ıtıraz ederse gayet yazdıgı mesajlar duruyor ınkar edecek halı yok o yuzden pek guvenmeyın

Geri