Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Hakimamca ile anlaştık,

Pedalları kendisine ptt ile kapıda ödeme gönderecektim ki verdiği adrese de gönderdim .(3 pedal 120 tl den , 5 kilo karpuz 3 lira gibi) . . Ama kendisi hatalı dendi diye geri gönderildiğini söyledi ki gönderilmiş geri. Acil nakit ihtiyacım olduğu için düşmüştüm o kadar. Şimdi pedal geri geldi alışveriş de olmadı dolayısıyla, öğrenci adama gurbet ellerde 12 tlcik girmiş oldu. Daha da yapmam böyle birşey.

Racoon nickli Metin Bey ile güzel bir gitar takası gerçekleştirdik. Kendisinin iş durumu ve yoğun seyahat temposu sebebiyle gitarı tüm güveni ile önce o gönderdi. Beni de kargolama için hiç sıkboğaz etmedi. Oldukça keyifli bir alışverişti. Anlayışlı, sabırlı, çözüm odaklı ve oldukça efendi birisi ile alışveriş yaptığım için şanslıyım. Çok rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
+++++plus plus plus benden:)

Racoon nickli Metin Bey ile güzel bir gitar takası gerçekleştirdik. Kendisinin iş durumu ve yoğun seyahat temposu sebebiyle gitarı tüm güveni ile önce o gönderdi. Beni de kargolama için hiç sıkboğaz etmedi. Oldukça keyifli bir alışverişti. Anlayışlı, sabırlı, çözüm odaklı ve oldukça efendi birisi ile alışveriş yaptığım için şanslıyım. Çok rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
+++++plus plus plus benden:)

Göker bey ben de anlayışınız ve üslubunuz için gerçekten çok teşekkür ederim. Forumda böyle kişilikleri görmek insana mutluluk veriyor. Sadece alışveriş değil bu şekilde arkadaş da kazanmış oluyoruz. İyi günlerde kullanmamız dileği ile;)

Başkalarının da canı sıkılmasın. Bence tanıyalım bu yaşı başı tutmayanı.

Şahsın tavrı ve üslubu çok saygısızca ve sinir bozucu ,attığı mesajlarda bunu gösterdi yoksa başka bir sıkıntı yok.Sonuçta sıklıkla insanlar bu tarz durumlarla karşılaşıyor bu forumda.Polemik yapıp daha da sinirim bozulsun istemiyorum ama keşke biraz daha saygılı olabilse herkes birbirine karşı.O yüzden forumun kalitesi de düşüyor.Bilinen ve daha önce yazılmış şeyler bunlar aslında.

Herkese iyi günler..

Ecolips arkadaşımdan gitar aldım hemen kargoya verdi ve bende iş çıkışı parayı yatırdım . Gitar dediği gibi tertemiz ve sorunsuz . Kendisi ile alışveriş yapmaktan çok memnunum ve bir şey alacağınız zaman gözü kapalı alabilirsiniz . Güvenilir ve kaliteli bir arkadaşımız.

gnccntrk kendisi zonguldaktan kalkıp geldi ve sabırlı bir şekilde ben gitarını cerrahi operasyona aldığım süre boyunca bekledi. Kendisine güvenebilirsiniz, verdiği gitar oldukça güzel.

devastator ile bas gitar - elektro gitar takası yaptık. Sağolsun daha önce hiç bir tanışıklık / sohbetimiz olmadığı halde güvenip bas gitarını özenli bir şekilde kutulayıp kargoladı. Daha sonra aynı kutu ile gitarı geri kargoladım... Ben de kendisine iyi iletişim ve anlayış için çok teşekkür ediyorum.

behicayhan dan geçen hafta telecaster sapı aldım, daha önce de decal alışverişimiz olmuştu. muhabbet etmek keyifliydi, ek olarak yaptığı güzellikleri de unutmayacağım. gayet güvenilir bir alışveriş yaptık. cuma günü de Alper den wilkinson manyetik ve neckplate vidası satın almak istedim. onca işinin arasında vakit ayırıp anında kargoladığı için müteşekkirim. teşekkür ederim.

behicayhan dan geçen hafta telecaster sapı aldım, daha önce de decal alışverişimiz olmuştu. muhabbet etmek keyifliydi, ek olarak yaptığı güzellikleri de unutmayacağım. gayet güvenilir bir alışveriş yaptık. cuma günü de Alper den wilkinson manyetik ve neckplate vidası satın almak istedim. onca işinin arasında vakit ayırıp anında kargoladığı için müteşekkirim. teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim keyifli bir alışverişti.

Geri