Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

WalCom siteden bir kaç kere uzaklaştırılmıştı neden olduğunu bilmiyordum.. Satılık esp rzk 1 burnt gitarımı 4500-5000 tl arası edecek ürünler teklif etti.. Acındırdı kendini.. Bu gitarı çok istiyorum.. Metal müzik yapıcam.. Maddi durumum yok eşim 2 aylık.. Yap kıyak bana.. Şöyle böyle.. En son 200 tl de nakit toplam 5000-5200 değerinde yap tutar ya tutmaz.. Ürünlerle takas ettik.. Bana bu gitarı ne olursa olsun.. Satmayacağını.. Gitarın kıymetini bileceğini.. Hakkını vereceğini söyledi.. Meğer hepsi yalanmış.. Ben iyi niyetine insanlığına en önemlisi de.. Eşim 2 aylık hamile masrafım çok durumum yok lafına insafa geldim.. Daha. 1 ay olmadı.. Hale bak.. Keyiften satıyor arkadaş.. Sonradan öğrendim ki bu kişi bir çok kişiye acıtasyon yaparak.. Gitar, pedal, diğer ürünleri takas yapa yapa birşeyler alıyor.. Bundan sonra benim bu şahısla işim olmaz.. Bu tarz insanlar yüzünden.. Gerçekten çok ciddi alıcı olup.. Durumu olmayan insanları kırmaya başlıyoruz.. Herkes kendi bilir.. Yolu açık olsun.. Allah a yakın bana uzak olsun bu tarz kişilikte insanlar

@Gariban_Kuyumcu kardeşim böyleleri arada çıkıyor işte o da bir EdO vakası gibi önce yolla sonra paranı yollayım falan diyordu herkese onun saçma sapan samimiyetine kanmana üzüldüm halbuki belli de ediyor hafiften kendini yazık olmuş neyse kardeşim demekki neymiş her malın değeri varmış değerinin altında satmak tanımadığına kıyak yapma iyi değilmiş ... neyse artık giden gitti ... insan kazanmak önemli bunu anlamaları da oldukça zor bazılarının...

@Gariban_Kuyumcu kardeşim sen de zengin olduğunu belli etme :D ama yine de tam güvenmediğin adam fazlasını bile ödese yapmayacaksın ticaret bu da bi kural bazen çıkıyordu benim bazı aletlere müşteri bakıyorum yüksek fiyata bile olur diyor ama adam sıkıntılı satmıyorum ne gerek var ucuz satsam da insan kazanıp başımıda ağrıtmasam daha iyi diyorum e yardımcı olmak ayrı keleğe gelmek ayrı kardeşim :)

S
Çok sağol dostum @Gariban_Kuyumcu . Umarım yaptığımz takastan memnun kalırsın. Bir de güven verme meselesi karşılıklı,karşımda samimi ve iyi niyetli biri olduğu zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Tekrar hayırlı olsun,güle güle kullan.
Setup ımda tek eksik OD VE DİST pedallarıydı.. @hollyjo23 sayende onlarda tamamlandı şimdi tek eksiğim fender blues junior :))

şimdi tek eksiğim fender blues junior :))

Selamlar abi, telefonda konuşmuştuk seninle :) Mesa Lonestarı satıştan çektim ben gerçi ama sen gücü yüksek diye vazgeçmiştin ozaman, eğer durum cidden öyleyse Blues Junior Lonestardan daha yüksek watt değerine sahip bir amfi haberin olsun :) 18 watt tahmin ediyorum Blues Junior ve attenuartor olmadan sabit, Lonestar ise 5-15 watt değerlerine sahip, istersen full power 30 watt. Dediğim gibi ben satmıyorum şu an yanlış anlama sakın, iyikide satmamışım :) Ama göz önünde bulundur yani bana apartmandaki sorunlarından bahsetmiştin çünkü, Blues Junior çok güçlü bir amfidir küçük durduğuna bakma.

Öneri
Selamlar abi, telefonda konuşmuştuk seninle :) Mesa Lonestarı satıştan çektim ben gerçi ama sen gücü yüksek diye vazgeçmiştin ozaman, eğer durum cidden öyleyse Blues Junior Lonestardan daha yüksek watt değerine sahip bir amfi haberin olsun :) 18 watt tahmin ediyorum Blues Junior ve attenuartor olmadan sabit, Lonestar ise 5-15 watt değerlerine sahip, istersen full power 30 watt. Dediğim gibi ben satmıyorum şu an yanlış anlama sakın, iyikide satmamışım :) Ama göz önünde bulundur yani bana apartmandaki sorunlarından bahsetmiştin çünkü, Blues Junior çok güçlü bir amfidir küçük durduğuna bakma.
Önerin için çok sağol dostum o konuyu hallettim.. Ve aldığım zaman apartmanda değil başka bir yerde çalacağım.. ;)

Forumdan sevgili Andysat hiçbir karşılık beklemeden yurtdışından lazım bazı gitar parçalarını en ufak çıkarı olmadan getirtti sağolsun...Buradan sonsuz teşekkürler sunuyorum :) Kendisi son derece güvenilir bir arkadaşım ve herzaman ona referans olurum..Saygılarımla...Hakan...

@2013 nickli Kadir arkadaşımız ile güzel bir alışveriş oldu.. Ben istanbul da Kadir ise manisa da ürünü kapıda ödeme ile ptt aracılığıyla yaptım.. Hayırlısı olsun Allah güle güle kullanmayı nasip etsin

@Gariban_Kuyumcu nickli Burak arkadaşımızdan mxr analog chorus aldım.Hızlı ve güzel bir kargolama yaptığı için tekrardan teşekkür ediyorum.Elime sağsağlim ulaşan pedaldan aldığım haz dışında Burak arkadaşımızla da muhabbet oldukça keyifliydi, kendisi samimi ve güvenilir bir arkadaşımız.

@DeathDrain nickli mertcan'la sorunsuz bir alışveriş yaptık çok teşekkür ederim kendisine ürünü çok güzel paketlemiş ve parayı da tam dediği gibi zarf içinde koyup yollamış umarım her alışverişimde karşılaşırım mertcan ile :) anında kargoya verdi ve temiz şekilde elime ulaştı çok teşekkür ediyorum kendisine tekrardan :) ben kendisinin bundan sonra referansıyım sorunsuz ve çok beyefendi :)

Geri