Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Yeni görüyorum bu başlığı.

@yalız isimli beyefendi ile, amfi alışverişi için anlaştık. İlk etapta ailesine para yollaması gerektiğini, takas+nakit şeklinde alışveriş yapıp yapamayacağımızı sordu, ben ise durumunu düzeltmesini, ürünü bekletebileceğimi söyledim. Kendisi guvenime teşekkür ederek konuşmayı sonlandirdi. Bir hafta sonrasına sozlestik, sozlestigimiz tarihte kendisi parayı denklestiremedigini, amfiyi alamayacağıni söyledi. Alışveriş gerçekleşmedi.

Artık doğru mu söylüyor yalan mı bilemem, kendisini tanımıyorum. Tek söyleyebileceğim, amfiye istedigim şartlarda gelen teklifleri, kendisine söz verdim diye reddettim, şimdi ise amfiyi satamıyorum.

Umarım kendisi parasını denklestirmis, aradığı gibi bir ürün almıştır demekten başka yapabileceğim birşey de yok artık.

@devastator ile çok seri ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşadım kendi adıma, direkt sonuca giden, sorunsuz bir arkadaş.

Çok teşekkür ediyorum yorum için.

Aslında hiç de sorunsuz olmadı alışverişimiz.

Kendisi gayet de uygun bir fiyata bana DiMarzio HS-4 gönderdi ama manyetiği multimetreyle ölçtüğümde gördüm ki üst bobin çalışıyorken alt bobinde hiç sinyal yoktu. Yani hum cancelling için olan alt bölümde sorun vardı. Alt bobinin bantına dikkatlice bakınca sarı renkli incecik sarım telinin kopmuş ve dışarı çıkmış olduğunu gördüm. Kendisine hemen mesaj attım ve durumu fotoğraflarla anlattım. Kendisi de manyetiği aslında sadece single olarak kullandığını hiç farketmemiş ve sorunu benim durumu anlatmamla öğrenmiş. Hiç tereddüt etmeden ertesi gün elinde bulunan diğer HS-4'ü kargosunu da ödeyip bana gönderdi ve tek derdinin kendi mahcubiyeti ve benim mağduriyetimin çözülmesi olduğunu belirtti. Açıkçası yüzyüze görüşmeden şehirler arası yapılan bu alışverişte bu derece güven dolu ve samimi olabilişimize hem şaşırıyor hem de çok mutlu oluyorum.

Kendisi gerçekten de son derece anlayışlı ve düşünceli bir kişi. Asıl benim kendisine anlayışından ve yaklaşımından dolayı bilhassa çok çok teşekkür etmem gerekiyor.

Merhaba, tadaa nickli arkadaşımın yazdığı mesaja cevaben yazıyorum.
Dediği gibi oldu olay ve param 500tl çıkışmadığı için ona elimdeki para + takas teklif ettim aynen yazdığı gibi bir süre sonra elimdeki paraya ekleme yapamadığım için ona haber verip alış-verişi iptal ettim ve bütçeme uyduğu için 280tl'ye line 6 15w amfi aldım hatta yine maddi durumdan ötürü ve birazda Kasım'da askere gideceğim için elime bir miktar para geçmesi için Line 6 amfiyi de satıp daha uygun fiyata realturka nickli arkadaştan roland micro cube aldım. Kendisi bu alış-verişimize şahittir.
Umarım durumu yeterince açıklamışımdır :)

Bu arada amfiyi gönderme gibi bir şey istemedim ben arkadaştan çünkü farklı şehirlerde değil zaten aynı şehirdeyiz :)

20141016_101754.jpg
@solitude71 ile

http://turkrock.com/konu/53407/

İlan ile ilgili olarak harika bir alışveriş gerçekleşti.Kendisine bonkörlüğünden dolayı çok teşekkür ediyorum.Fifa 2013 arıyodum , çok uygun fiyatlı 3 oyun ve bedava olarak fifa 2013 gönderdi sağolsun.

''Telecast'' nickli berhudan isimli arkadaşla gitarlarımızı ( 78 strat <----> 57 reissue strat) takasladık.Alışveriş benim adıma sorunsuzdu.Kendisine teşekkür ederim.Gitarı kargoya verirken defalarca aradı.Yaptığı alışverişte ilgili birisi.Hukuk fakültesinde okuyan 22 yaşında dürüst bir arkadaşımız.Alışveriş yapacak olan olursa kendisine referansım olumludur.Gitarı teslim aldığımda da tekrar fikrimi belirteceğim.İyi günlerde kullanır umarım.

@dream den ne zamandır almayı planladığım Boss ME-70 i satın aldım. Kendisi baya ilgilendi, processor hakkında bilgiler verdi. Güvenilir ve hoş sohbet bir satıcıdır.
Buradan kendisine tekrar teşekkür ederim :)

''KrulH'' nickli üyeyle pedal alışverişimiz oldu.Kendisi pedalı ancak yarın kargolayabilceğimi söylememe rağmen 1 gün önce havale geçmiştir.Kendisine teşekkür ediyorum.Gönül rahatlığıyla alış veriş yapılabilir referansı veriyorum

2011-2014 arası siteden ekipman alışverişi yaptıklarımdan bulabildiklerimi aşağıda listeledim

tongouch
(Selahattin) nickli üyeyle ---> Fender 1973 Vibro Champ amfi ---> Sorunsuz
dumanistx
(Veysel) nickli üyeyle ---> RP50 Processor ---> Sorunsuz
cabwaystar
(Birol) nickli üyeyle ----> Fender Meksika Standart Stratocaster ----> Sorunsuz
bensunaf
(Nafi) nickli üyeyle ----> Seymour Duncan Hot Rails manyetik ---> Sorunsuz
hakimamca
(Bülent) nickli üyeyle ----> Ernie Ball 2 takım tel ----> Sorunsuz
spectre
(Yusuf) nickli üyeyle ---> Ms Kompresör-sustainer pedalı + Ms adaptör ----> Sorunsuz
kaansanli
(Kaan) nickli üyeyle ---> Ms Delay + Ms Scream pedalları ---> Sorunsuz
hipertansiyon
(Özgür) nickli üyeyle ----> Seymour Duncan hot rails + cool rails + vintage rails manyetikler ----> Sorunsuz
suphiba
(Suphi) nickli üyeyle ----> Line 6 Pod HD400 Processör ----> Sorunsuz
aykanKK
(Aykan) nickli üyeyle ----> Epey bir şeyler aldım aykan'dan ama hatırladığım Cry Baby 95Q Wah Pedalı var ----> Sorunsuz
northerner
(Hamza) nickli üyeyle ----> Joyo Tuner Pedalı ----> Sorunsuz
Aslan Bey
nickli üyeyle ----> Boss CH-1 pedalı ----> Sorunsuz
ozangenc
(Kenan) nickli üyeyle ----> MS Dual Rectifier pedalı ----> Sorunsuz
incarnate
(Çağlayan) nickli üyeyle ----> Fender Meksika Standart Stratocaster ----> Sorunsuz
TBaris
nickli üyeyle ----> Boss DD3 + CH1 pedalları ----> Sorunsuz
Ergin U.
(Ergin) nickli üyeyle ----> Xotic BB+ pedal ----> Sorunsuz
Seulb
(Uğur) nickli üyeyle ----> Joyo Tuner pedalı ----> Sorunsuz
KoNt87
(Sergen) nickli üyeyle ----> Ms Adaptör ve ara kablolar ----> Sorunsuz
ogulkoker
(Oğul) nickli üyeyle ---> Fender Jam amfi ----> Sorunsuz
JazzRockBlues
(Mustafa) nickli üyeyle ---->Cry Baby 95Q Wah pedal + Planet Waves Kablo + Ara Jaklar + Stand + Askı + Adaptör----> Sorunsuz
wareyha
(Vedat) nickli üyeyle ----> Fender logo decal -----> Sorunsuz
smackhood
(Muhammed) nickli üyeyle ---> 1973 Fender Vibro Champ amfi ----> Sorunsuz
Fender_Usa
(Köksal) nickli üyeyle ----> Fender Highwayone Stratocaster ----> Sorunsuz
ymym
(Yiğit) nickli üyeyle ----> Roland Micro Cube amfi ----> Sorunsuz
BugraKezan
(Buğra) nickli üyeyle ----> Add+ Phaser & Vibrato 2 pedalı ---> Sorunsuz
zencikapici
(Berhan) nickli üyeyle ----> Presonus Ses Kayıt Seti ----> Sorunsuz
Aseilus
(Asil) nickli üyeyle ----> Add+ Ratortion 3 v2. Pedalı ----> Sorunsuz
Telecast
(Berhudan) nickli üyeyle ---> Fender 1957 Reissue Strat + Mxr Dynacomp + Mxr Distortion + Cry Baby GCB95 Wah + Fender Frontman 10G amfi ---> Sorunsuz
KrulH
nickli üyeyle ----> Mxr Distortion pedalı ----> Sorunsuz

Bunların dışında 2011 öncesi (2008-2011) döneminde de epeyce bir kişiyle ekipmna alışverişim oldu sitede.Mesela powerseller ve korhandere (Serdar) var ilk aklıma gelenler o dönemden.Powerseller'dan 1989 Fender HM Strat almıştım,Korhandere(Serdar)'den 1'den fazla ekipman aldım.Onlarla da sorun yaşamamıştım.
Sitede sanırım henüz alım-satım sırasında sorun yaşamışlığım olmadı bu 6 yıllık süreç içerisinde.

Geri