Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

@J-P ile sorunsuz bir alışverişimiz oldu tertemiz gitarı aldı verdi çok ilgili sağolsun. gitarı sattıktan sonra bile bize en ufak bir sıkıntıda ben buradayım numaram sizde var diye tembihledi. :)

Hala tam olarak ne diyeceğimi bilemiyorum. Bir şeyleri yanlış ifade ederim diye korkuyorum ama...

Bugün @sade_78 Ali abiden Ms Gt-2 alacaktım, tekli. Bir süre konuştuk özelden ürün hakkında, evvelinde de konuşmuşluğumuz yok değildi tabi. Sonra burslu okuyup okumadığımı sordu, büyük ihtimal öyle sohbet olsun diyedir dedim, belki o an cidden öyleydi bilmiyorum, evet dedim.

Hesap bilgilerini istedim ama Ali abi alıcı bilgilerini yollamamı istedi, hesap bilgilerini erteledi.
Akşam da referans numarasıyla birlikte 'herhangi bir şey yatırmana gerek yok, kargoyu da ben ödedim, güle güle kullan kardeşim' dedi. Kabul edemem dedim ama içinden öyle gelmiş, destek olmak istediğini söyledi. Para değil de, bu düşünce, hatta benim için yapılmış olması beni çok mutlu etti.

Yani yüz yüze tanışmadığı, yalnızca forumdan bildiği ettiği birine destek oldu Ali abi.

Tekrardan hepinizin huzurunda, cömert davranışı için çok teşekkür ediyorum, düşüncesi için teşekkür ediyorum.

Hala tam olarak ne diyeceğimi bilemiyorum. Bir şeyleri yanlış ifade ederim diye korkuyorum ama...

Bugün @sade_78 Ali abiden Ms Gt-2 alacaktım, tekli. Bir süre konuştuk özelden ürün hakkında, evvelinde de konuşmuşluğumuz yok değildi tabi. Sonra burslu okuyup okumadığımı sordu, büyük ihtimal öyle sohbet olsun diyedir dedim, belki o an cidden öyleydi bilmiyorum, evet dedim.

Hesap bilgilerini istedim ama Ali abi alıcı bilgilerini yollamamı istedi, hesap bilgilerini erteledi.
Akşam da referans numarasıyla birlikte 'herhangi bir şey yatırmana gerek yok, kargoyu da ben ödedim, güle güle kullan kardeşim' dedi. Kabul edemem dedim ama içinden öyle gelmiş, destek olmak istediğini söyledi. Para değil de, bu düşünce, hatta benim için yapılmış olması beni çok mutlu etti.

Yani yüz yüze tanışmadığı, yalnızca forumdan bildiği ettiği birine destek oldu Ali abi.

Tekrardan hepinizin huzurunda, cömert davranışı için çok teşekkür ediyorum, düşüncesi için teşekkür ediyorum.
HELAL OLSUN!

Yahu böyle yazınca sen şimdi ben bile duygulandım :happy: hiç önemli değil; senin o pedala ihtiyacın vardı, benim setup'da o pedala ve parasına ihtiyacım yoktu , genç öğrenci müzisyen kardeşime küçük bir hediyem o kadar , güle güle kullan..:)

Yahu böyle yazınca sen şimdi ben bile duygulandım :happy: hiç önemli değil; senin o pedala ihtiyacın vardı, benim setup'da o pedala ve parasına ihtiyacım yoktu , genç öğrenci müzisyen kardeşime küçük bir hediyem o kadar , güle güle kullan..:)
"o kadar" felan değil, bu davranışınız takdire şayan ve bu tür yüce gönüllü davranışların sevgili @forbidden_city nin yaptığı gibi duyurulması gerekir...Şapka çıkartıyorum...(y)

Sevgiler ve saygılar...

Helal olsun hocam. @sade_78

@Shonage ile alışveriş yaptık, kendisi çook beyefendi bir insan. Ayrıca bir pedal gönderilirken en iyi nasıl paketlenir onu da görmüş oldum sayesinde :)
Teşekkür ederim ancak karşınızdaki kadar iyi bir insan olabiliyorsunuz o yüzden o sizin güzelliğiniz iyiliğiniz teşekkürler iyi düşünceleriniz için tekrar güle güle kullanın.
Sevgiler Saygılar

@behicayhan behiç beye boss fbm-1, boss ge-7, joyo delay sattım. Kendisi sx tremolo blok konusunda da bana yardımcı oldu. 10 uçlu adaptörü denemesi amaçla gönderdim. Kendisi amper değerlerinin yeterli bulmadığını söyledi ve bana geri göndermek istedi. Geri gönderdiğinde ise adaptörün çalışmadığını gördüm. Durumu anlattığımda kendisinden kaynaklı olmadığını kargoda sorun olabileceğini nazik bir dille belirtti ve hiç bir şekilde itirazda bulunmadan son derece efendi ve medeni bir şekilde ürünün satış bedelini tarafıma gönderdi. Behiç Bey ile seneler önce de alışverişim olmuştu. Kesinlikle üçün beşin hesabında olmayan bir insan. İyi niyetli.

@J-P Volkan Beyden ms shakti twin aldım. Özenli paketlemesi ve dakik olması hoşuma gitti.

@mugiwarabrook Enes Bey e Crybaby wah pedalı sattım. Kendisi ile akşam anlaştık ve ertesi günü ödemeyi gönderdi. Sözünde duran birisi.

@mego1 Ahmet Beye ms di box sattım. Kargo ve havale konularında belirtilen tarihte gönderimlerimizi yaptık. Sanırım bugün sıkıntısız eline ulaştı. Ayrıca kendisi ile daha önce elden ms shakti ile mooer hustle drive takası gerçekleştirmiştik. Sıkıntısız alışveriş yapabileceğiniz birisi.

@goktok beye (ismini hatırlayamadım kusura bakma) elden mooer hustle drive sattım. kendisini trafik nedeniyle biraz da beklettim. sorunsuz bir alışverişti.

@barrios Tolga Beye yaklaşık 1 yıl önce elden H&K Tubeman sattım. Aklıma geldi onu da eklemek istedim :) Kendisi son derece beyefendi bir insandır.

Kabarık bir secere oldu :)

@Shonage 'le hiç alışveriş yapmadık ama kendisi gerçekten dünyadaki en iyi niyetli insanlardan biri olabilir, kimsenin içinde bir şüphe olmasın okuyan varsa.

Anlaşılan wah gitmiş, hayırlı olsun @Onur Yahya Öner :)

Bu forum vasıtası ile tanıdığım gerek kişiliği ile gerek bilgisiyle gerek davranışları ile örnek alınabilecek insanlardan biri olarak görüyorum @forbidden_city 'yi. Bana her türlü yardımı göstermekten hiç geri kalmamıştır. Kişiliğime söylediğin bu ince sözleri gitaristliğim için de duymak ümidiyle :)

Geri