Seyduna (Alternatif) - Ankara

Konser etkileyici degildi cunku sesler cok gucsuz geliyordu alinin kendine yeniden bi sound cekmesi,canin baslari daha dikkatli tonlamasi,arda'nin sahneye cikmadan once asagidakilere sorup cross ve trampetin sesini actirmasi gerekirdi bence cunku hic ses gelmedi,ha bir de bazi parcalarin bazi yerlerini anlamsiz sekilde degisik caldiniz ve olmadi biraz daha calismak lazim belki de bu arada bi pogaca geyigi 5,10 yillik bir geyik yeni geyikler bulup cikin abi sahneye bu arada ardayi ilk defa dinledim..

Beyler valla sadece siz çalın diye çalmadık biz KİLLİNG İN THE NAME i ama iyi olmuş anadığım kadarıyla... En azından çalmadığımıza deymiş forumdaki geyiklere bakılırsa siz bizim verdiğimizden daha çok zevk vermişsiniz seyirciye killing in the name çalarak... Buna gerçekten sevindim başarılarınızın devamını diliorum...

uf_oldu demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
uf_oldu demiş ki:
ya ben o arkadasi lepistes'de izledigimde gayet iyiydi,seyduna da okadar basarili deildi belki ama...müzigi birakmak yanlis bi karardir bence kendini gelistirmesi daha iyi olurdu aslinda..kesnlikle haddime degil tabi bunu söylemek ama benim düsüncem gecmis olsun her 2 gruba da
yinede barancım 4 stüdyoyla yapılabilecek en iyi performansı çıkardık bence düşünsene 4 stüdyo 8 saat 9 parça oldukça kısa bir süre bunu da göz önünde bulundurursak 2 ayda nası oluruz kim bilir??
bende tam bunu kastettim zaten yani sirf ufak seylerden dolayi müzikle ugrasan biri olarak müzigi birakmak fazla karamsarlik bence yapilmamali seçtiginiz sarkilar çok güzel hele knife party ye falan taparim yeni kurulmus bir grupsunuz tabi bundan dolayi aksilikler olacaktir bence kafaya takmak gerekse de bu kadar çok kafayi takmak gerekmez bunlara..umarim bir yolunu bulursunuz beyler basarilar size...
haklısın barancım desteklerin için saol gerçekten kısa bir süreliğine sizin gibi öss derdimiz olduğu için kısa süre ara verdik diyebilirim kimse müziği bırakmıyor sadece össden sonra daha iyi olacağımıza inanıyorum öncelikle grubun oturması için zamana ihtiyacımız var siz nasıl oturdunuz 4 sene birlikte çalışarak 4 senedir bende bu işlerin içindeyim sadece tek farklı yanımız benim 4 senelik bir grubum olmadı iyi gruplarla çalıştım ama hepsi kısa süreliydi bu grup daha da iyi olucak yeter ki desteklerinizi ayırmayın üzerimizden...

Alc43Vol demiş ki:
Konser etkileyici degildi cunku sesler cok gucsuz geliyordu alinin kendine yeniden bi sound cekmesi,canin baslari daha dikkatli tonlamasi,arda'nin sahneye cikmadan once asagidakilere sorup cross ve trampetin sesini actirmasi gerekirdi bence cunku hic ses gelmedi,ha bir de bazi parcalarin bazi yerlerini anlamsiz sekilde degisik caldiniz ve olmadi biraz daha calismak lazim belki de bu arada bi pogaca geyigi 5,10 yillik bir geyik yeni geyikler bulup cikin abi sahneye bu arada ardayi ilk defa dinledim..
işte bundan sonraki konserlerde daha dikkatli olucaz saol eren desteklerin için...

sn. uf_oldu bunu soylemek tabikide haddine zaten foruma girmemiz bizi gazlayın diye değil ama seydunada daha tam olarak adaptasyon sağlayamadık 5 hafta calıştık son 2 haftada hardcore yapmaya karar verdik bende normalde punk dinlerim ama hardcore severim korn vs... herneyse elimizden geleni yaptığımıza inanıyorum size ve tüm gelenlere saygılar...

özgençcim saol sen elinden geleni yaptın artık össye kadar biraz ara verdik 19 haziran sonrası daha da iyi düşüncelerimiz var belki bir organizasyonda yer alabiliriz ama belli değil şu andaki düşüncemiz össye kadar ara vermek ondan sonra herşey daha sağlıklı olacak kimse gruptan falanda ayrılmıyor haberiniz ola!!

sayin ozgenc boyle havali havali mesaj atmissin ama hardcore calmaya karar verdik dedin ama ortada hardcore birsey yok bu cok ayri bir konu,tek istegim soyledigin seyin ne oldugunu once biraz daha iyi anla sonra su tarz bu tarz de olurmu..
Tavirlarini biraz daha efendi hale donusturursen iyi olur yoksa hic bi yere gelemezsin,hersey olmasi gerektigi gibi,hersey gelisecek guzel olacak ama biraz daha ne yaptiginizi bilin farkinda olun..

adamın hiç de öyle havalı bir mesajı yok eren sen nasıl anladın çevirdin ben onu anlamadım sen kendi düşünceni yaz bi olanları biz konuştuk karar verdik ortada hardcore yok diyorsun peki ne var tamam düzgün çalamamış olabiliriz bu normal yeni bir grup olarak amacın ne onu anlamadık fütfen daha açık yazarsan seviniriz...

Tarz marz boş işler dostlar,siz müziğinizi yapın tarzın adını insanlar belirler zaten...(Bu arada Korn kesinlikle Hardcore değildir!!!Alternatiftir!!!Ağzı olan herkes konuştuğu için yıllardır bu şekilde bilinmiştir.Umarım alınmassın Özgenç sana kasıtlı yazmadım.)

canacanka-t demiş ki:
emrecim keşke erende senin gibi yazabilse düzgünce daha rahat anlaşırdık...
Şimdi böyle bişiler yazmanın çok anlamı yok aynı tavırları bekleme ikimizden,çok yakın dost olmamız aynı davrancağımızın göstergesi değil yani...Ama eminim Eren bişilere kızmış,yoksa böyle yapmaz.Belli ki aynı tavır benim dikkatimi bile çekmemiş.

yazdıklarımı deyiştirioyrum nedenini burda yazmaya gerek yok..ama şunları yazmıştım kısaca : ben özgençin tavırlarında bir artislik görmedim (en azından bu forumda, zaten tanımam etmem) ama öyle bir tavır varsa bile bunu bu kadar sert bir dille anlatmak bence yanlış, bana ne kadar laf düşer bilmem ama...belki de ereni yanlış anlıyoruz ama ben sinirli bir tavır gördüm..sevgiler..saygılar...

walla onu bunu bılmem anlamam ben izledım gayetde iiydii konser...herkes işine baksın kimse seydunayla ugrasmasın:) 1aylık bı calısmayla ne beklıyoki insanlar..bence bu yapabıleceklerının en kotusydü..kıskanlar catlasın walla...;))

burada tavırlar falan konuşulmuş sonra kornun hangi tür müzik yaptığından falan bunlarla uğraşmayın bence alakasız konular bunlarla uraşıldı ğı kadar biz ne yapıyoruz sorusuna cvp aranmalı?
sedunayı izledim STAİNED coveri çok iyi deildi bi aarkadaşda bi aylık çalışmadan falan bahsetmiş 1 ay çalışmanın sonunda konser olacak diye bi kuralmı var anlamadım onu 2 ay çalışılır 3 ay çalşılır ama ortaya düzgün bişey çıkarılır bence
kolay gelsin iyi çalışmalar

Geri