Seyduna (Alternatif) - Ankara

23 Nisan ha!!Çok iyi sizi bu kadar erken dinliyceğimizi beklemiyordum açıkçası.Ne diyim başarılar umarım 23 nisanda izlerim sizi...

neler dönüyor.....burda..... Özgenç olum yokolduk sanırım bateri hocası!!! sorun var sorun var diye yok etmeyin... çalcam diyorum.... kendi grubumun yeri bambaşkadır... Ali istediği için geldim... merak etmeyin şarkılar thermonükleer oldu... 23 nisan güzel olucak!!! 8)

Arkadasim seyircimizi mi calmaya calisiyorsunuz bizde 23 nisan'da saklikentteyiz ben size gelcem ama sizde bize gelceksiniz...
Bu arada bisey okudum yok o bunda calar bunda calamaz komik geldi muzik piyasasi boyle yurumek zorunda her zaman arkadasim dunyanin en buyuk gruplarinin elemanlarinin baska baska gruplarda caldigini dusunursek hersey yolunda bence devam arda takil:)

eren gardiş.... seni en son atatürk ana. konserinde dinlemiştim... deftones fln vardı repertuarda.... şimdi emreylemişsin... sen beni tanıyosun... deprem işine gelince sen bu admları tanıman için rahat bi 3 sen gerekli... gerçekten nese özelden konuşuruz... formu katletmeyelim... beraber sahne almak ümidiyle...

Alc43Vol demiş ki:
Arkadasim seyircimizi mi calmaya calisiyorsunuz bizde 23 nisan'da saklikentteyiz ben size gelcem ama sizde bize gelceksiniz...
Bu arada bisey okudum yok o bunda calar bunda calamaz komik geldi muzik piyasasi boyle yurumek zorunda her zaman arkadasim dunyanin en buyuk gruplarinin elemanlarinin baska baska gruplarda caldigini dusunursek hersey yolunda bence devam arda takil:)
hehe tabii olum bekliyoruz sizleri 23 nisanda da gelicez saklıya merak etmeyin kaçmaz bu onser sonrasıda kurban zaten sonuna kadar destek size kardeşiz sonuçta... grupta çalmak olayında da sana katılıyorum nede olsa amatör bir grupsun ve yardıma ihtiyacın var bana deseler ki dediler seve seve çalarım arda saolsun yalnız bırakmadı bizleri :)

Alc43Vol demiş ki:

Sen kendi işine bak o zaman.... :evil:
Eger olayın içinde arda varsa bana söz hakkı düşer....Sen karışma bence bu işlere...Ben sebebini yazdım oraya kocaman arda ile zaman problemi yaşıyoruz diye okuman mı kıt????
Bu arada her grup bir ailedir ve aile içinde konuşulanlar, kurallar ve beklentirler sadece bu grubu ilgilendirir ve grup içinde kalır sana laf düşmez....

dediğin gibi siz bir grup olarak bi nevi aile olarak sizde olur konuşmalar sizde biter bu nedenle biz karışmayız kapatalım bu konuyu forumda da tartışmaya hiç lüzum yok...

lan ne alem adamsınız lan...!!! komalara sokuyosunuz beni... nese sorun yok... bana yapılanları hayatta unutmam...(iyilkleri) tabiki... ailemi asla unutmam... hepinizi öptüm...

lepistes demiş ki:
Ali çantanı buldun mu abi.Yazık olmustur distortionlara .Bilmeyen biri bulup oto tamircisine satmasın... :LOL:
heralde satmıştır otoya büyük ihtimalle şanzıman parçası sanıp içini değiştirmiştir :) neyse sağlık olsun zaten overdrive ve jimi hendrix vah gitti fazla bişe yok allahtan geçmiş olsun dileyelim aliye yenisini alacak ilerde gitarla birlikte...

ne kadar bahtsız bedevi bir insanım ya ben öle bi hasta oldum ki dişlerim dahil her yerim hasta dişim şişti grip oldum üstelik cumartesi öncesi off ya niye ben haa bide cumartesi stüdyom var pokerheadle üst üste geliyor herşey niye been niyee ağlicam artık yeter ya bırakıyorum herşeyi kardeşim mikroplara bile hükmedemiyorum :cry:

canacanka-t demiş ki:
ne kadar bahtsız bedevi bir insanım ya ben öle bi hasta oldum ki dişlerim dahil her yerim hasta dişim şişti grip oldum üstelik cumartesi öncesi off ya niye ben haa bide cumartesi stüdyom var pokerheadle üst üste geliyor herşey niye been niyee ağlicam artık yeter ya bırakıyorum herşeyi kardeşim mikroplara bile hükmedemiyorum :cry:

ay cancim cok cok cookk geçmiş olsun...nazar var nazar :p

cansu_09 demiş ki:
canacanka-t demiş ki:

ay cancim cok cok cookk geçmiş olsun...nazar var nazar :p
sağol cansu heralde nazar var birileri beni çekemiyor.. işin şakası yane şaka maka harbiden hasta oldum dün daha beterdim ama geçicek allahtan bide geçmese ben naparım off düşüncesi bile kötü yinede saol pazartesiye kadar ben böyleyim artık... :cry:

Geri