Seyduna (Alternatif) - Ankara

Doğumgünüme striptizci kız istiyorum,biz sahneye çıkmadan motive edecekler beni:) Ayarlayabilirseniz hayatımda aldığım en etkileyici,anlık geçerliliği maximum olan hediye olur herhalde.:)Bide mümkünse başka bi davulcu ayarlayın İdea ve Durak'a.Sonra çok ilgi çekiyor,bizim doğumgünü güme gitmesin.:p

çalışıyoruz konsere 23 ünde sonunda birlikteyiz hemde diğer grubumla birlikte sahne alcaz... 23 nisan cumartesi biziz :
gruplar(sırasıyla değil)
durak
idea
seyduna
pokerhead

comma demiş ki:
Beyler desenize sonunda Seyduna VS pokerhead... Cancım sana bol şans valla umarım çok yorulmazsın iyi çalışmalar başarılar...
öyle bir yazmışsın ki bülent sanki kapışacaz haa!! neyse çok yorulmam inşallah eren kötü olacak hem durak idea hemde pokerheadle birlikte çok yorulcak aslında bende biraz kayacam konserde seyduna pokerhead derken yere yığılacam.. :)

ya 23ü çok güzel olcak gibi!!! zaten gruplar çok güzel ve tabi en çok merak ettiğimiz şey : SEYDUNA!! bu arada eren ve can size kolay gelsin ama bence hem sizin için hem de bizim için çok eğlenceli bir konser olucak!! başarılar!!

shibby demiş ki:
ya 23ü çok güzel olcak gibi!!! zaten gruplar çok güzel ve tabi en çok merak ettiğimiz şey : SEYDUNA!! bu arada eren ve can size kolay gelsin ama bence hem sizin için hem de bizim için çok eğlenceli bir konser olucak!! başarılar!!
merakınız yerde kalmıyacak söz veriyorum inanılmaz parçalarla geliyoruz baştaki repertuara lütfen dikkat etmeyin tamamen değişmiştir hardcore dolu bir repertuarla pogo sevenleri bekliyoruz...

Geri