Koray Candemir

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda coldblack tarafından 10 Mart 2005 tarihinde açılan konu

1. Koray Candemir'in, kargo'nun dağılmasından sonra çıkarttığı solo albümü "sade" 'yi dinlediniz mi :?: görüş ve düşüncelerinizi burada bizlerle paylaşabilirsiniz..

2. çok aman aman bir albüm olmasada dinlenilebilir bir albümdü sade.bu albüme bakarak koray'ın sözler konusunda daha çok çalışması gerektiğini söyleyebiliriz.albüm de 'içini dök' isimli bir çalışma (ismi yanlış hatırlıyor olabilirim :) ) var ki çok güzel bir çalışmadır.

3. aslında çok başarılı olmasa da güzel olmuş dediğim bir albüm. mşş'nin sözleri kadar başarılı sözler olmasa da beğenerek dinlerim..

4. belki de bu yüzden(sözler) albümün adı sadedir :wink: şaka bir yana vokal olarakta alışıla geşmiş koray stilinin çok dışında bir vokal var albümde,ama hoş olmuş.

5. benım ıcın cook onemlı bı parcası var bu albumde "ask" sımdıye kadar etkılendıgım parcalardan bırıdır.

6. evet bu şarkısı çok mükemmeldi ve koray da harika yorumlamıştı bu şarkıyı..bir de nefesini tut'ta mükemmel bi koray yorumu var.

7. zaten adamın sesı muhtesem bısey.bugulu harka bı ses.

8. Kuyunun dibinde her ne kadar aptalca bi parça olsada,sadece iki cümleden oluşsana Hoşuma gidiyor :D Kuyunun dibindeee bir ışık gökyüzündeee süper

9. nefesini tut...

10. güzel bi calısmaydı...severek dinliorum :)

11. gayet güzel...ztn adamın sesi bitirio yav ;) ...

12. aslında bana göre bütün parçalar güzel. çok ağır şarkılar değil. albümün adı gibi sade olmuş. hoş buluyorum ben..

13. koray ya baska isim tanımam,tuylerim diken diken oluyo dinlerken

14. cidden koray'ın sesi cok güzel ve dinlendirici bence...cok seviyorum adamı :)

15. türkiye'de ki rockçılar içinde koray candemir'in üzerine sesi olan birisi tanımıyorum..

16. tmm sesi güzeldir ama abartmıalım üstüne tanımamak fln...pentagram dinnemiosun snrm..

17. nejat nejat :wink:

18. söylediğin kişi nejat yavaşoğulları sanırım ama ben yenede koray candemir derim..

19. koray'ın sesi cok farklı, cok degisik...veee cok güzel :)

20. ama türkiye'nin en iyisi değil ;)