Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

:metal Herkesi bekliyoruz! :metal Yıkılacak ortalık :seytan

ankara.jpg

VII. Geleneksel Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dondurma Şenliği

YER: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bahçesi - Maltepe/ANKARA

Aşağıda yazıyo iyi okuyun 8)

VII. Geleneksel Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dondurma Şenliği

YER: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bahçesi - Maltepe/ANKARA

12 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Açılış-Madalya Töreni
12.45 Kent Orkestrası
14.00 Akla Zarar
15.00 Eşli Dans Gösterisi
15.30 Beyaz Gürültü
16.30 Crew
17:30 Red Handed
20.30 NEV (Giriş:10 YTL)

-------------------------------

13 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Hazırlık Rock Topluluğu
13.30 Mehteran Gösterisi
14.30 Blacktooth
15.30 Kara Leke
16.30 Suck-R
17.30 Nightshot
18.30 Sınıf 64
19.30 Gryllus
20.30 Melatonin

14 Mayıs (Giriş:10 YTL)

13.00 Purplerain
14.00 The Aliminium Co.
15.00 Kaotik
16.00 Tushe
17.00 Cin Seddi
18.00 440
20.30 KURBAN

Üstte de belirttiğim gibi;
ilk gün amatör gruplar ücretsiz, Nev Konseri 10 YTL,
ikinci gün tamamen ücretsiz,
üçüncü ve son gün ise Müzik Festivali kapsamında okula giriş 10 YTL...

Biletler için: Gazi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Dost Kitabevi...

Not: Konserlerin hiçbirinde yaş sınırı yoktur...

wastelander demiş ki:
Gökhan afişi nerden buldun ya?Ben koyacaktım koyamadım :D valla helal olsun ne diyim. Melatonin başlığına da koy zahmet olmazsa :). Bi köstebek var galiba ;) Neyse evvela 13 mayıs sonra 15 mayıs görüşmek üzere. Kolay gelsin arkadaşlar!
ehuehuehuehee...
nooldu ya bir anda... :D
ben de bizim baslıkta yazını gordum asmaya geliyodum buraya da afişi... :)
ayrıca köstebeğin kim olduğunu söylemicem...

Başarılar oğlum can :!:
Devam devam sende büyük gelecek var :!:
Melatonin yolunuz açık olsun :!:
(Can avatar hoş olmuş) :metal

kim demiş "metal öldü!" diye...melatonindeki,metali gayet başarılı bir şekilde diri tuttuğundan haberdar olduğum(hiç dinleyememiş olsam da o kadar çok seveni olduğunu biliyorum ki)abilerim daha daha daha iyiye...yeni demolar ve konserler beklenmektedir haberiniz ola.metale jenerasyon olarak fazlaca yetişememiş ama yeterli nasibini almak isteyen gençler olarak takipteyiz.mmf'de başarılar...(hakan)

macbeth demiş ki:
kim demiş "metal öldü!" diye...melatonindeki,metali gayet başarılı bir şekilde diri tuttuğundan haberdar olduğum(hiç dinleyememiş olsam da o kadar çok seveni olduğunu biliyorum ki)abilerim daha daha daha iyiye...
Hakan, bi de dinle bakalım, ondan sonra yap yorumunu :D 13 Mayıs Gazi Ün. MMF, 15 Mayıs Garage!!! Unutma ;)
Yeni bir demo kaydına da başlayacaz bu ay kısmetse! Yeni konserler de olacak bu yaz! Bekleyelim görelim :metal Metal ölmez kimse merak etmesin :metalhead

ben RS'de dinlemiştim Melatonin'i 8O böyle de izlemiştim.
Sahnedeki performansları kelimenin tek anlamıyla muhtesem!Yabancı gruplari aratmıyordunuz valla. Bas gitaristiniz bi oraya bi buraya koşup duruyordu. Konserin sonunda da CD nizi öyle bir fırlatmıstıki o gazla Dj'in oldugu karsı duvara carpıp kafamıza düşmüştü Cd paramparca halde tabii :D
Keşke her grup Melatonin gibi olsa ya..
Sizi cok takdir ediyor çalışmalarinizin devamını bekliyorum. Harika performansı olan nadir gruplardansınız.

Not: 3 4 gün önce Numan'a gittik (ankara'lilar bilirler kim oldugunu :)) Cdnizi alcaktım ama yoktu. Koysanızda alsak diyorum :)

Saygılar

en son arkadaş melatonin cdsi almak istediğini numan'da bulamadığını yazmış duyduğuma göre zıt müzikte bir tane cdmiz kalmış almak isterseniz orada bulabilirsiniz

Tebrikler, gerçekten çok başarılı bir performans sergilediniz. Özellikle True Believer'ın girmesiyle "anam anam" nidalarıyla arka odadan koşarak geldim. :LOL:

Geri