Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

Melatonin için fazla söze gerek yok gerçekten çok iyiler besteleriniz de takdire şayan açıkçası...Aynı sahneyi paylaşacağımız için ayriyetten çok gururluyuz...Hepinize başarılar diliyorum...
Saygılar... Astrahan- Bass

barker demiş ki:
afisbu2dur6gw.jpg

afiş kesin olmamakla birlikte budur.

Headliner Kara Kedi ile güzel bi gün geçmesi dileğiyle.

Afiş kesinleşmiştir...Soğuk havalar nedeniyle sokaklara yeterince asılamamıştır, asılanlarda sökülmüştür...

Herkes davetlidir.Duyan duymayana gören görmeyene söylesin bu konser kaçmaz...

5 Şubat Pazar için her şey hazır. Seyirciler ve gruplar sabırsız.. saat sayıyoruz artık ne diyim..
Yanlış anlaşılmasın diye herkes için tek geçerli kural RESPECT! Saygı ve Hoş Görü... Bolca Eğlence!

Not: Alternatif ve diğer müzik türevlerinden hoşlananlar, sizin için de geçerli yukarıdaki kural, bizce gelip eğlenin.. Her şey müzik için..

Hepinizi bekliyoruz.. Sürprizlerimiz var, doğrudur - En çok eğlenenlere ;)

yarin melatonine başarılar into the pit,true believer çalmazsanız darılırım vallahi bi de aym long intu day'lı bi şarkınız vardı onu da çalarsanız... :mrgreen:

egexxxx demiş ki:
2 parçanızı dinledim gerçekten beğendim. zaten türkiyede bu tarz yapan grup yok nerdeyse. çalışmalarınızın devamını dilerim...
cover'larla değil de kendi bestelerimizle beğenilmek bizi çok mutlu eder, yorumun için sağol, elimizden gelen en kısa sürede yeni bestelerle konserlere çıkmak istiyoruz.
Şarkı istekleri olmuş :) Şöyle bir ipucu vereyim :arrow: istediğimiz şarkıyı istediğimiz sırada çalacağız :twisted: istemediklerimizi de çalmayacağız 8)

Kusura bakmayın ben nightmare adlı şarkınızı dinledim,çok amatörceydi,yani şuan albüm çıkarılsa amatör bi grup dinlediğimi anlardım,albümden tat alamazdım.Gitaristlikte muhteşem üçlü olan tuşe,zamanlama ve tona uygunluk konusunda 3 ünde de eksikliğini hissettim.Belki o kayıdınız eskiydi,şimdi çok geliştirdiniz kendinizi,sizi canlı da izlemedim ama o şarkıdan edindiğim izlenimim bu,onun dışında şarkınızdaki ses kalitesizliği benim gaza gelmemi de engelliyo.
solo gitaristiniz kim,phicoz nickli arkadaş mı,bence yaptığınız tarza daha iyi sololar yazılabilir.
Herneyse başarılar diliyorum

guitar352 demiş ki:
Kusura bakmayın ben nightmare adlı şarkınızı dinledim,çok amatörceydi,yani şuan albüm çıkarılsa amatör bi grup dinlediğimi anlardım,albümden tat alamazdım.Gitaristlikte muhteşem üçlü olan tuşe,zamanlama ve tona uygunluk konusunda 3 ünde de eksikliğini hissettim.Belki o kayıdınız eskiydi,şimdi çok geliştirdiniz kendinizi,sizi canlı da izlemedim ama o şarkıdan edindiğim izlenimim bu,onun dışında şarkınızdaki ses kalitesizliği benim gaza gelmemi de engelliyo.
solo gitaristiniz kim,phicoz nickli arkadaş mı,bence yaptığınız tarza daha iyi sololar yazılabilir.
:LOL: deli lan bu :LOL: bizim bi arkadaş eleştiri yazmış bunun forumuna, bu sefil de gelmiş bizim foruma sıçmış :LOL: töbe yarabbim ya :LOL:

arkadaşlar yaa gelicem dedimm büyük laf ettimm ama nolur kusura bakmayın kendimi pek ii hissetmiyodum dışarı çıkamadım,ama içimdede çok dert oldu,ama biliyorum inletmişssinizdir ortalığı yine...skin o'my teeth :( dinleyemedim ühüüüü...neysee bibaşka konsere..bu arada eren kömürlü,yanii sana ii dileklerimi sunduğum bi kişi olarak şunu söylüyorum,yerli yersiz eleştirilerini melatonine kaymasını kınıyorum,aslında bişey demicektim ama duramadım,kaliteden söz etmek için bnce önce insan kendini tartmalı ve ve bunu hangi gruba hangi müzisyenlere söylüyorum bi düşün derim ben..eleştiri her zaman vardır bi yerli eleştiri vardır bide yersiz...melatonine yaptığın bu eleştirilerde ne kadar yersiz oldunun göstergesidir..aslında bu kadar benim uğraşıp da sana ne yaptığının farkında olduğunu söylememde anlamsız ya neyse...melotonin canlarım hepinize saygılar...alanya konserindede başarılar..

arkadaşlar yaa gelicem dedimm büyük laf ettimm ama nolur kusura bakmayın kendimi pek ii hissetmiyodum dışarı çıkamadım,ama içimdede çok dert oldu,ama biliyorum inletmişssinizdir ortalığı yine...skin o'my teeth :( dinleyemedim ühüüüü...neysee bibaşka konsere..bu arada eren kömürlü,yanii sana ii dileklerimi sunduğum bi kişi olarak şunu söylüyorum,yerli yersiz eleştirilerini melatonine kaymasını kınıyorum,aslında bişey demicektim ama duramadım,kaliteden söz etmek için bnce önce insan kendini tartmalı ve ve bunu hangi gruba hangi müzisyenlere söylüyorum bi düşün derim ben..eleştiri her zaman vardır bi yerli eleştiri vardır bide yersiz...melatonine yaptığın bu eleştirilerde ne kadar yersiz oldunun göstergesidir..aslında bu kadar benim uğraşıp da sana ne yaptığının farkında olup olmadığını hatırlatmamda anlamsız ya neyse...melatonin canlarım hepinize saygılar...alanya konserindede başarılar..

arkadaşlar yaa gelicem dedimm büyük laf ettimm ama nolur kusura bakmayın kendimi pek ii hissetmiyodum dışarı çıkamadım,ama içimdede çok dert oldu,ama biliyorum inletmişssinizdir ortalığı yine...skin o'my teeth :( dinleyemedim ühüüüü...neysee bibaşka konsere..bu arada eren kömürlü,yanii sana ii dileklerimi sunduğum bi kişi olarak şunu söylüyorum,yerli yersiz eleştirilerini melatonine kaymasını kınıyorum,aslında bişey demicektim ama duramadım,kaliteden söz etmek için bnce önce insan kendini tartmalı ve ve bunu hangi gruba hangi müzisyenlere söylüyorum bi düşün derim ben..eleştiri her zaman vardır bi yerli eleştiri vardır bide yersiz...melatonine yaptığın bu eleştirilerde ne kadar yersiz oldunun göstergesidir..aslında bu kadar benim uğraşıp da sana ne yaptığının farkında olup olmadığını söylememde anlamsız ya neyse...melotonin canlarım hepinize saygılar...alanya konserindede başarılar..

guitar352 demiş ki:

olm sen mal mısın ya?ne solo gitaristi o adam gibi çalabilsem bişeler yazabilsem ben daha ne isterim hayattan...arkadası falan da bilgilendireyim ben alanyada yaıyorum yasım da daha 19 o beni yerine koydugun adam benim abim yasımda vede saygı duyulack bi grup üslübuna dikkat et biraz istersen...ayrıca bu bahsettigin kaydın üzerinden 2 sene geçmesne ragmen gayet iyi bir kayıt olmuş yargılamak için degil eleştirmek için de dinlersen bunu da anlarsın...zaman aralılarıyla ankaralı grupların burada konser vermelerine yardımcı oluorum ama senin gibi hassiyetsiz adamlarla da işim olmaz...sen o adamların yaptıgı işin yarısını yap söz veriom seni ya yapılacak olan bir festivale çıkartmazsam adam degilim ama sende nerde o kapaite mal herif...

begenmemişmiş ya deli oldum bak amatörceymiş töbe ya gelde çıldırma...

artı bir olay daha war öle nick deiştirip mesj yazan bu sitede ki tek dallama sen olmalısındır....

senin forumuna da geliom bekle...

guitar352 demiş ki:

olm sen mal mısın ya?ne solo gitaristi o adam gibi çalabilsem bişeler yazabilsem ben daha ne isterim hayattan...arkadası falan da bilgilendireyim ben alanyada yaıyorum yasım da daha 19 o beni yerine koydugun adam benim abim yasımda vede saygı duyulack bi grup üslübuna dikkat et biraz istersen...ayrıca bu bahsettigin kaydın üzerinden 2 sene geçmesne ragmen gayet iyi bir kayıt olmuş yargılamak için degil eleştirmek için de dinlersen bunu da anlarsın...zaman aralılarıyla ankaralı grupların burada konser vermelerine yardımcı oluorum ama senin gibi hassiyetsiz adamlarla da işim olmaz...sen o adamların yaptıgı işin yarısını yap söz veriom seni ya yapılacak olan bir festivale çıkartmazsam adam degilim ama sende nerde o kapaite mal herif...

begenmemişmiş ya deli oldum bak amatörceymiş töbe ya gelde çıldırma...

artı bir olay daha war öle nick deiştirip mesj yazan bu sitede ki tek dallama sen olmalısındır....

senin forumuna da geliom bekle...

melatonine her zamanki süper performanslarından ötürü teşekkürler..

phicoz'cum aman diyim celallenme, sonuçta zevk/beğeni ve ego meselesidir. biz seviyoruz melatonin'i, alanya'ya da çağırdığın için bilaere seviniyoruz. sakin olmakta fayda var, "ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz" sözünü hatırlatmak isterim. Fildişi kulelerden bakanlar asla anlayamazlar dostum, boş yere sıkma canını.

Geri