Felis

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda KennyDogg tarafından 18 Mart 2005 tarihinde açılan konu

1. NightShottan (uzun bi aradan Sonra)Herkese Selamlar!!
    NightShot (yok Rakun, yok yok Felis:) olarak sevinçle ve gururla tekrar bir araya geldiğimizi ve bu akşam'dan itibaren ve bundan böyle her Cuma "Biziz Rock Bar"'da Cuma geceleri 00:00 sularında sahne alacağımızı duyururuz.Aramıza yeni katılan gitaristimizle birlikte kadromuz;
    Başak : Vokal
    Ezgi : Gitar-Klavye
    Hakan : Bass
    Berkay : Davul
    Giray : Gitar

Bu akşam ve her Cuma Biziz'de görüşmek dileğiyle....Herkese selamlar tekrar:)

2. Süpersiniz.... sahnelere tekrar geri dönmenize çok sevindim, bu sahnenin Biziz olmasına ayrı sevindim. Bi ara boş bi Cuma bulursak Tushe! olarak geliriz belki... Selamlar.

3. :elsallaa Hoşgeldiniz diyor başarılar diliyoruz, umarım herşey güzel olur :elsalla
    00:00 çok geç ama görüşmek üzere :wink:

4. saolun

Teşekkürler arkadaşlar,
    Bi Cumartesimizi bizde size ayırmak istityoruz,grup olarak, sevgili Tushe ve Cin Seddi...Çok saolun...

5. anger_is_a_gift

anger_is_a_gift Çilekeş Vokalisti

281
    0
    600
    çok sevindim çünkü siz çok iyi bir grupsunuz :)başarılar

6. süpersiniz işte bu acaip güzel oldu,başarılar...

7. evet,gerçekten güzel oldu bu!
    gitaristten ziyade davulcu arayışı içinde olduğunu duymuştum sanki.
    neyse geldiniz ya,hoşgele...
    sevgilerle...

8. Ezgicim sonunda...Hadi tekrardan başarılar...

9. hayırlı olsun diyelim..

10. hayırlı olsun arkadaşlar :) umarız bidaha hiç dağılmadan devam edersiniz..sizi dinlemek keyifli olcak!!! (NightWiSH_)

11. bizizde dinleme şansım oldu aynı sahneyi paylaştık oldukça iyisiniz çok beğendim başarılar saygılar..

12. ezqi

ezqi

45
    0
    300
    Arkadaslar sağolun :) Çok özlemiştik, çok mutluyuz :metal :D

13. hade hayırlı olsun tekrardan.başarılar.....

14. selaam.eskiden severek dinlerdik giderdik daha dinleme sansım olmadı ama keske biziz dısında bi yerde daha cıksanızda gelsek izlesek.ama olsun basarılar.

15. selamlar;

bizizde böyle sağlam bir grupla aynı sahneyi almak keyifliydi...

başarılar...

(Çınaraltı)

16. Evet iyi oldu bencede sağlam gelinn :)

17. grupta herkese ortak uyan gün sadece cuma ve cumartesi, o sebepten dolayı cuma - biziz en iyi seçenek gibi duruyodu bizim için... cumaları görüşmek üzere!!

18. sen kimsin yaa 8)
    Patlat bi imza...

19. senceğ?!?! :D 8)

20. :dans Bu gece :arrow: 00:00`da Biziz`deyiz...Hepinizi bekliyoruz eglenmeye... :metalhead

Bu Sayfayı Paylaş