Felis

Rakun family bol bol stüdyoda, çok çok beste yapmakta...
Rogue Encampment civarlarını dolaşıp experience toplamakta, Arreat Summitten aşağıya yuvarlanmakta Mr.Ertem..

7ytl8nz.jpg

Evet arkadaşlar Rakun yine geceyi sallıcak :) Gelmeyenin kaçıracağı şey çok :)

HERKES DAVETLİDİR....

rakun üyeleri kaç gibi sahnede olcaksınız?yarın studyo var ama çıkışta gelmeyi düşünüyoruz.9 dan sonra.sanırım sahneye yeni çıkarsınız o saatlerde.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

cagrson demiş ki:
merhaba arkadaslar yarın sizle aynı sahneyi paylasmak keyifli olucak.. görüşmek üzere başarılar...

teşekkürler, yarın erken gelmeye çalışıcaz sizi izleyip eğlenmek için...

yarın biz 9 civarı başlarız gibi düşünüyoruz ancak sarkma olurmu gruplar ne kadar kalcak bizde tam emin diiliz

tebrikler arkadaslar gayet iyi bir performansınız vardı... grup elemanların uzun süredir müzikle ugrastıgı belli oluyor:) bu arada sanırım 3.şarkınızdı kendi besteniz, baya güzel olmus elinize saglık... yalnız garage'ın aksiligine ugrandı biraz ses sistemi yordu sanırım hem sizi hem bizi...tekrar tebrikler.. görüşmek üzere...

Teşekkürler Cagrson, biz alışkınız böyle durumlara, kötü ses sistemiyle başetme yöntemi sahnede elinden geldiğince eğlenmeye çalışmak, aksi takdirde kötü ses düzeni + moral bozuk performans daha kötü oluyo.. :)
Size de yeni çıktığınız bu yolda uzun yıllar ve başarılar diliyoruz...teşekkürler..

Güzel bir performanstı.Ben ilk kez izledim sizleri.
Bestelerinizin bazılarını çok beğendim.
Solo gitar arkadaşın tonları çok boğuk geldi o biraz soundu çökertti.
Tebrikler.Başarılar...

Geri