Felis

Giraycıım Call of duty oynayalım o zaman yaa..Bu arada umarım 19 saat kayıdınız süper geçmiştir...

18 Haziran Rakunla aynı sahnedeyiz.Müthiş bi gece olacak bence...
Herkesi bekleriz....

selamlar millet öncelikle bugün izledim sizi gölgede güzel çaldınız tabi sonunda gitaristin sarkının içine etmesi hariç.o ne haraketli bi adam ya biraz sakin olması lazım sahsen onun hareketleri beni yordu gittim oturdum :D jackson gitar calan arkadaşım burdan sana sesleniyorum o ne yetenek klavye gitar yani süper :) (sahnedeki cool durusu söylemiyorum bile)
vokal süper ama sonlara dogru biraz performans kaybı oldu gibi sanki bas güzel davul güzel iyi bi grup devam arkadaşlar devam... ;)

sahneyi hakkaten doldurdunuz ama heleki o kocaman amfiler varken bayaa sıkıstınız :D gitar klavye arkada iki tanede dev amfi orda kafeste kalan bi gitarist vardı :D

Bugünkü şarkımızın konusu "yaptım yine yaparımm!! :arrow: :arrow: " Yaptıklarından asla pisman olmayanlar için... O ne yaaaaaAA :roll:
Yeni besteleri çalmak için sabırsızlanmak ne peki.. :LOL:

Kim VurDuya GitTim GeLcem....
Caso dön artık gel ya.. ben de gelicem yoksa ;)

şu an kanalş kayıtlarla uğraşıyoruz, baya bi vaktimizi alıcak o, o yüzden bu aralar bar programıydı veya konserdi pek düşünmüyoruz... ancak herhangi bi değişme olursa burdan duyururuz

RAKUN ODTÜ STADYUM KONSERİ

004ij6.jpg

016pb2.jpg

003xp6.jpg

007ke1.jpg

009tx2.jpg

013fs5.jpg

019jl5.jpg

010hc4.jpg

012ip3.jpg

014tg0.jpg

018xq5.jpg

020uf3.jpg

slm arkadaşlar.sizlere istanbulun selamı var.yaa buralara bi konsere gelin sizleri şöyle evimizde ağırlayalım.güzel bir rakun konseri dinleyelim değilmi yaaavvv.:D odtü resimlerine bayıldım.resimleri kim çekti??? gerçekten çok başarılı.ayrıca bişey daha soracam.fotoğraf makinesi ne?

hadi öptüm hepinizi rakun elemanları.hakancım gelin buraya bi konsere mutlaka.gelirkende haber verin.sizlere süprizler hazırlıycam. :LOL: :LOL: :LOL:
kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

teşekkürler melih ve ahmet, herkes yavaş yavaş istanbula taşınıyor olaya bak yaa :)

şu an 5 tane şarkının kanal kayıdı alıyoruz, üzerinde prodüktör ve aranjörümüzle birlikte baya uraşıyoruz ve sanırım eylül ortasında bitmiş olucak...

tekrar teşekkürler arkadaşlar görüşmek üzere

giraycım yaz artık sizde gelin istanbula.ben yakında bütün arkadaşları burda toplıycam.mesela benim sınıf arkadaşlarımdan 7 tanesi burda işe girdi.bizim tayfa toptan göçtük.:D sizde ankarada yeterince isim yaptınız.artık şehirler arası konserlere çıkın biraz.ondan sonracıma sizde istabula göçün.isim yapana kadar ankara iyidirde.sonrasında gruplara az geliyo ankara.burda herşeyi daha rahat halledersiniz.(yani mesela burda kötü bi stüdyoya girdim.ankarada girdiklerimden güzel.:D rekabet yüzünden stüdyolar ucuz ve güzel.:D)albüm olayınıda burda yapın artık rakunu özledik.:D

çalışmalarınızda başarılar.hepnize kolay gelsin sabırsızlıklar bekliyoruz.:D kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Geri