Felis

sen istanbula ankarada yeterince isim yaptığına inandığın içiçn mi gittin yoksa iş yüzünden mi? zamanı geldiinde bizde gideriz istanbula, ancak şu an önümüzü görüyoruz ve bi süre daha ankaradayız. ancak tabi kayıtın bitmesiyle beraber şehir dışındaki konserlerimizde başlicaktır ama başka bi şehire yerleşmek dediinde, onun için henüz erken...

ayrıca evimin yanına disneyland açılıyo, manyakmıyım ben taşıncam haha :)

Teşekkürler Melih ve Ahmet,
İstanbul olayı için biraz erken ya, bakalım zaman ne gösterecek ?Iyı dilekler için teşekkürler, şarkıların son halini ben de dinleyemedim, tatilden dolayı...:)
Görüşmek üzere...

Disney is Evil LAn :p

Rakun ailesi olarak menajerimiz Bahadır Ünal'ı, ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Kendisine grubumuzu ilgilendiren her türlü konu için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yolları ile ulaşabilirsiniz.

e-posta : [email protected]
GSM 1 : 0544 287 63 97
GSM 2 : 0535 452 83 46

sevgili ingilizce hocam EZGİ ÜLKÜ ye müzikal hayatında bol eğlence ve başarı diliyorum.yanlış anlaşılmasın bu hocam kelimesi çünkü sayesinde mezun oldum.bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum kendisine.bir gün izlemeyi isterim onları canlı canlı.kayıtlarını da zevkle indirir ve dinlerim kimse de karışamaz buna:;)

raistlinmajere demiş ki:
sen istanbula ankarada yeterince isim yaptığına inandığın içiçn mi gittin yoksa iş yüzünden mi? zamanı geldiinde bizde gideriz istanbula, ancak şu an önümüzü görüyoruz ve bi süre daha ankaradayız. ancak tabi kayıtın bitmesiyle beraber şehir dışındaki konserlerimizde başlicaktır ama başka bi şehire yerleşmek dediinde, onun için henüz erken...

ayrıca evimin yanına disneyland açılıyo, manyakmıyım ben taşıncam haha :)
ü

yokbe giray ne ismi ben burda işe girdim.müzik artık öylesine bir uğraş benim için.:D ( ne yazikki çünkü iş ev arasında zaman kalmıyo) bilmiyorum İnşallah bi grup toparlarsam belki bişeyleri tekrar yoluna koyar yavaş yavaş çalışmalara başlarım ama zor görünüyo)yani ben işe girdim.siz isim yapma olayını sizin için söylemiştim ben.siz isim yaptınız artık gelin buralara gibisinden.:) gerçi disneylan bırakılıp gelinmez dimi. :p

şarkıları bekliyoruz artık sizden.tekrar başarılar.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Selamlar Rakun...
Umarım herşey istediğiniz gibi devam eder.Yeni kayıtları baya merak ettim.Yeni konserlerinizde de sizlere kolaylıklar dilerim.Umarım daha çok kez aynı sahnede de oluruz...Hakettiğiniz herşeye ulaşmanız dileklerim ve sevgilerimle...

Ex-Rakun, Ex-ex-NightShot'tan herkese selamlar!
Detay Müzik'ten Volkan Yırtıcı eşliğinde yaklaşık 4 ay süren bir kayıt döneminden sonra , yeni bir isim ve 5 yeni şarkı ile hali hazır durumdayız.
Kaydını aldığımız 5 şarkının 4ünü
http://www.myspace.com/grupfelis adresinden dinleyebilirsiniz..
Grubumuzun yeni adı "Felis" dir. Herkese hayırlı uğurlu olsun..Görüşmek üzere..

yılda bir isim deiştirmeyi adet edindik :) ahah yok yok, rakun adını kullanamıyor olmamız büyük şanssızlık bizim açımızdan, artık önümüzdeki maçlara bakıcaz

beyler selam.şu anda şarkılarınızı dinliyorum.şarkılar güzel görünüyor.iş yerindeki kötü hoparlörler ile dinliyorum ama yinede kayıt kalitesinin süper olduğu belli.volkan abi yine iyi iş çıkartmış.mixlerde sizlerde fikirlerini kattınız mı yoksa tamamını o mu yaptı kendine göre?

şarkılarda çok güzel olmuş elinize sağlık elleriniz dert görmesin.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

johnpetruccii ve melih yorumlarınız için teşekkürler. yaklaşık 4 ay boyunca uraştık dinlediiniz şarkılar için :) volkan abiyle ise sürekli karşılıklı fikir alışverişi şeklinde gelişti kayıdın ilk gününden son gününe kadar herşey

merhaba arkadaşlar,
ellerinize sağlık bestelerde, kayıtta çok güzel olmuş..inşallah daha iyi yerlerde görücez sizi..
berkayıma ayrıca selamlar :) ..
herşey gönlünüzce olsun..

sevgi,saygı..

Geri