Felis

macbeth demiş ki:
inşallaaah gelicem odtüye."kayıp"sız günümüs geçmiyor zira.umarım çalarsınıs konserlerde.görüşmek üzere lütfen iyi bakın kendinize... :)

kayıp ı sevenlere bi sürprizimiz olcak yarın, ehehe şaşırttcaz sizi bira :)

barlas efendü, eksik olmuş be asıl fazlayı bırak, hacettepeyi göremedim ben

melih, bakalım abi sizede başarılar yarın süper bi gün olcak

hacettep yalan olcak benim yaa..
uzun zamandır bi konserinizi atlıycam..
bunun için 15 gün yas ilan ediyorum kendime :)
malum dersler proje teslimleri ahh ulan ahh..

rakunafi3518pc.jpg

şenlikten yeni gelmiş biri olarak belirtmek istiyorum hemen.o kadar grup içinde sivrildinis resmen, kulaklarımısın pası silinmişti ki sizden sonra yeniden paslandık (aradaki bazı grup ve şarkı yorumlarını tenzih ediyorum). :(
everyday hurtz e bayıldım, siz çalınca bazı şarkıların kalitesinin arttığını farkettim, ne bileyim bazı şarkılar gözümde daha bir değer kazandı yeniden. :)
kayıp ı ilk defa bu ritmik versiyonuyla dinledim, zaten ilk defa böyle çaldınız sanırım, konser için çok güzel düşünülmüş bana kalırsa. :p daha da fazla görmek isterim sizi sahnelerde.
başarılarınızın devamını dilerim, umarım bir gün aynı sahneyi paylaşırız...

Çok sağol Hakan:)
Everyday hurts'u ilk kez çaldık sahnede, beğenilmesi çok güzel, playliste yapıştıralım onu da..:)
Bir gün biz de sizi izleriz inşallah...teşekkürler..

ben de şenlikten yeni gelmiş bir insan olarak diyebilirim ki siz bir başkaydınız! çok beğendim ellerinize kollarınıza ağzınıza sağlık! vokalin sesine ayrıca hasta oldum :)

arkadaşlar çook teşekkür ederiz böyle güzel yorumlar duymak çok mutlu etti bizi :D 3 mayıs çarşamba saat 19:00 da da ODTÜ stadyumdayız oraya da gelin hep beraber eğlenelim :D :zipla

Arkadaşlar bugun ilk defa hacettepe'de dinledim sizi bende çok başarılıydınız özellikle vokal canavar :) ağzınıza sağlık ben çok eğlendim şahsen sizi dinlerken

canım rakunlarım ben konserde değildim ama o kadar güzel söyledinizki bunu içimde hissettim :)
bi ara içim bi ürperiverdi dedim tamam çıktı bizimkiler konsere :)
çok başarılıydınız her zamanki gibi.. teşekkürler :D

çok teşekkürler arkadaşlar, biraz daha zamanımız olsaydı, birazda geç çıksaydık çok daha fazla eğlenceli olurdu, nese biz yinede mutluyuz...

dün saat 3 te hacettepedeyiz, 3 mayısta odtü stadyumda ona göre ayarlayın kendinizi

arkadaşlar bazı duygular yazılması gerçekten çok zordur, ve ben bunlardan birisini bugün yaşadım. bu akşamı bizim için unutulmaz hale getiren herkese çok teşekkürler!

Geri