Endorphine

Valla böyle yorumları duydukça daha da bi gaza geliyorum..Sanırım bir terslik :D çıkmazsa yakın zaman içerisinde bir konser haberi daha vereceğiz...Arkadaşlarımızın dersteklerini bizden esirgememelerini diliyorum...!

Sağolun...!

Dayanamadım elime geçen fotoları gene paylaşayım dedim :p

Bu arada forumdaki fotoğraflarımızı inceleyerek bizde müzik kulağı olmadığı kanısına varan (daha bi kepçe olması gerekiyo heralde :D ) bağlamacı arkadaştan yine yorumlarını esirgememesini diliyorum.Ama bu sefer mail atmak yerine bu sayfaya yazarsa çok sevinirim zira herkesin gülmeye ihtiyacı var :D Misal bu sefer de girayın burnundaki tataktan girayın ritim duygusuna sahip olmadığı kanısına fln varsın :D

Arkadaşlar tekrar tebrikler. Bu arada konser fotograflarını sitemize ekledim. Site adını yazamıyorum ama bulursunuz aratırsanız falan. Üye olupfotografları görebilirsiniz...

İşte... Orda el şaplatanlar arasında bende varım gördüm :D
Ya Endorphine ben sana ne diyeyim,bunca zaman şanssızlıklar yüzünden çile çektin ama sonunda n'oldu? Daşş gibi bir konserle bunca zamanın boşa geçmediğini gösterdin,playlistinizdeki manyak şarkılarla da insanlara hep bir ağızdan şarkıalr söylettin,onları zıp zıp zıplattın :)
Çok tebrik ediyorum,konserinin sonuna kadar duramadım-aptal bi iş yüzünden gitmek zorunda kaldım ama tadı damağımda kaldı :x
Bundan sonra devamını seri bir şekilde istiyorum,bana ve benim gibi düşünenlere istediğini vermessenizde gelir stüdyonuzu basarız :D
Hadi kalın sağlıcakla arkadaşlar,tebrikler tekrar...

CaGDaSH demiş ki:
İşte... Orda el şaplatanlar arasında bende varım gördüm :D
Bundan sonra devamını seri bir şekilde istiyorum,bana ve benim gibi düşünenlere istediğini vermessenizde gelir stüdyonuzu basarız :D
Hadi kalın sağlıcakla arkadaşlar,tebrikler tekrar...
Peki Çağdaş'ım sen kaşındın :twisted:
Arkadaşlar herkesi 14 Mayısta If'e bekliyoruz

endorphine valla ankaranın sayılı köklü ve iyi gruplarından..elemanları şahsen tanımasam bunu gene söylerdim allah belamı versin!!şimdiii:
1-repertuarları olağanüstü,konserine giderseniz mutlaka eğlenirsiniz!
2-elemanlar ayrı ayrı çok iyi çalıolar..
3-hepsi ayrı ayrı süper kafa insanlar
4-ha bi de ilerde ünlü olunca çok para vermeniz gerekicek o yüzden şimdi dinlerseniz yanınıza kar,cebinizde para kalır!!
yaa kısacası endorphine süper bir grup,14 mayıs gelse de dinlesek...

afis8xd.jpg

Endorphine müziğiyle 14 Mayıs'a renk katacak:) Herkesi bekleriz...

Endorphine cim! gölge de gayet iyiydiniz.ee darısı if in basına :D yaa sizin davulcu arkadasın amma hayranı varmış konserde devamlı birileri furkan furkan diye bagırıyodu:D:D furkaannn kimsin olum sen?!:p neyysseehhh konserde görüsürüzzzz!

Furkany demiş ki:
Bu arada forumdaki fotoğraflarımızı inceleyerek bizde müzik kulağı olmadığı kanısına varan (daha bi kepçe olması gerekiyo heralde :D ) bağlamacı arkadaştan yine yorumlarını esirgememesini diliyorum.Ama bu sefer mail atmak yerine bu sayfaya yazarsa çok sevinirim zira herkesin gülmeye ihtiyacı var :D Misal bu sefer de girayın burnundaki tataktan girayın ritim duygusuna sahip olmadığı kanısına fln varsın :D

baglamacı arkadasa da cok selamlar.bende de bi kac konser fotosu var baska grupların falan... onları göndersem kendisine ona da bi yorum yaparmı acaba? malum bilirkişi olarak fikrini almak isteriz. :kaydim saygılar...

Elmyra_Duff demiş ki:
Furkany demiş ki:

baglamacı arkadasa da cok selamlar.bende de bi kac konser fotosu var baska grupların falan... onları göndersem kendisine ona da bi yorum yaparmı acaba? malum bilirkişi olarak fikrini almak isteriz. :kaydim saygılar...

hahaha benim de sol basenimde bi çekme var,bu solo atmamı engellermi acaba sorarım o bağlamacı arkadaşa :LOL:

mithra demiş ki:
endorphine valla ankaranın sayılı köklü ve iyi gruplarından..elemanları şahsen tanımasam bunu gene söylerdim allah belamı versin!!şimdiii:
1-repertuarları olağanüstü,konserine giderseniz mutlaka eğlenirsiniz!
2-elemanlar ayrı ayrı çok iyi çalıolar..
3-hepsi ayrı ayrı süper kafa insanlar
4-ha bi de ilerde ünlü olunca çok para vermeniz gerekicek o yüzden şimdi dinlerseniz yanınıza kar,cebinizde para kalır!!
yaa kısacası endorphine süper bir grup,14 mayıs gelse de dinlesek...
1-Niye gelmedin len o zaman gölgeye
2-Ne yani biraraya gelince çok mu kötü çalıyoruz
3-E peki msn'de niye blockladın len beni
4-Bende para gani,ben sizi dinlemek için ünlü olmanızı bekliyorum mu diyosun yani

hehehe şaka bi yana saol rahmecim,bekleriz önümüzdeki konserlere :D

Geri