RH(-)

arkadaslar burda sizlerle konusmak , bulusmak inanın cok guzel umarım nokiasupersound daki parcamızda begeniliyodur birde bu sezon dinlemek istediğiniz yani bizden beklediğiniz parcaları burda bize iletirseniz sevinirim OYLAMAYA DEVAM....:d

heyy Rh(-) nokiasupersound'da mustang sizi beklio.. ama kazanırsanız sol farını alırım arabanın hehe.. efferim böle devam.! ...BARIŞAROCK...

abyss007 bak kocum ismini acıklamak istemiyorum sana deil sol farı sol tarafımı vermem :LOL: :cigara puhaa nese hade bakalım sanada tesekkur edelim SEVİYORUZ SENİ....

OYLAMAYA DEVAM!!!!

harbi olum lan bi ara su ikea yı tekrarlıyalım :kahve gayet saglam oluyor lan bide bakalım haftaya bizim yazlıga gitmeyi düşünüyoruz mangal muhabbetine sana haber veririm ben yine :kaydim bash bash

hayır daha bar programımız başlamadı.ama eylül sonu gibi olucak.bi iki yerle daha görüşme yapıcaz.program başladığı zaman burdan duyurulacaktır
teşekkürler............

abyss007 arkadasım söledigin parcalar gercekten cok cazip kendi aramızda da konusup repertuara eklemeye calısıcaz

OYLAMAYA DEVAM....!!!!

nss'de ilk 100'e kalamamanızın tek nedeni nss'nin ta kendisi.. moral bozmaya gerek yok, çalışmaya devam hade artık çabuk olunda dinlemeye gelelim sizi...

arkasaşlar ben grubun bascısıyım...diyecek bişey yok elendik...artık önümüzde roxy var umarım orda istedigimiz sonucu alırız...destekleyen herkese teşekkürler...

bu aarada saygıdeger grup arkadaşlarıma ve managerimize sesleniyorum...herkes parçalara iicene baksın ben yeni tel bile alıyorum...

Geri