JokerMG - İzmir

Selamlar :)

Aksilik olmazsa yakında bir şarkı daha geliyor.
O zamana kadar son şarkım "Again and Again"i dinlemek isteyenler linkini imzamda bulabilirler.

Yorumlarınızı paylaşırsanız mutluluk duyarım.

Müzisyen, gitarist, dinleyici, veya sokaktaki adam olmanız, 15 yada 55 yaşında olmanız yorumlarınızın gözümdeki önemini değiştirmez.
Herkesin fikirleri çok değerli benim için. Çekinmeyin :)

Sevgiler
MG

Teşekkürler yorum için. Beğendiğine sevindim.

Aksilik olmazsa yakında bir şarkı daha geliyor.
O zamana kadar son şarkım "Again and Again"i dinlemek isteyenler linkini imzamda bulabilirler.

Yorumlarınızı paylaşırsanız mutluluk duyarım.

Müzisyen, gitarist, dinleyici, veya sokaktaki adam olmanız, 15 yada 55 yaşında olmanız yorumlarınızın gözümdeki önemini değiştirmez.

Herkesin fikirleri çok değerli benim için. Çekinmeyin :)

Sevgiler
MG

Yeni şarkıyı bitirmek için sabırsızlanıyorum.
Çok özel bir şarkı olacağını hissediyorum. Biter bitmez sizlerle paylaşacağım.
Sevgiler
MG

Not: Son şarkım "Again and again"i dinlemek için imzama bakınız.

bayram2.jpg

Selamlar

Az önce dinlerken aklıma geldi de bu şarkıları bir hatırlatmak istedim.

2003 yılında Joker grubunu ilk kurduğumuzda evde kaydettiğimiz 4 şarkıdan ikisini Joker grubu şu anda aktif olmadığı için bir kez de buradan gündeme getireyim dedim.

"Şarkıların Şarkısı" ve "Tanrı Biliyor"
Söz, beste, düzenleme, kayıt, miks ve gitarlar: M.Gülersoy
Vokal: Yasemin
Bas Gitar: Vedat

"Şarkıların Şarkısı" hala dinlerken gaza geldiğim bir beste :) .
"Tanrı Biliyor" ise "Rock And Win" yarışmasına katılıp CD'de yeralmaya hak kazandığımız ama malum CD hiç çıkmadığı için heder olan şarkımız.

Emeği geçenlere sevgilerimi sunuyorum buradan.
Umarım beğenirsiniz.
Yorum yapmaktan çekinmeyin :)

Sevgiler
MG

Sevgili moderatörlerin benim başlığımla ilgili takıntılarını anlamak mümkün değil.
Tonlarca ucube başlık ve muhabbet dururken bana gösterdikleri bu özen için kendilerine teşekkür ediyorum.

Az yukarıda, Joker döneminden iki bestemi hatırlatmak istedim.

Sevgiler
MG

Selamlar

Yepyeni ve oldukça duygusal bir parçayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İstiyoruz diyorum çünkü bu şarkıya Erman Baykan kardeşim de iki muhteşem solosuyla katkıda bulundu.

Kendisine, bu şarkıyı yazarken ve hazırlarken benim hissettiğim gibi hissedebildiği ve eğer çalabilseydim aynen çalmak isteyeceğim kadar güzel çalarak tüm ruhuyla gitarının tellerini titrettiği için ne kadar teşekkür etsem azdır.
Türkiye'de Yavuz Çetin'den sonra "keşke kendisi gibi çalabilseydim" dedirten bir gitarcı daha tanıdığım için çok mutluyum.
Şu andan sonra kendisini gerçek bir kardeşim gibi gördüğümü söylemek isterim.

İndirme linki:
"İlk Aşkıma"

Şarkının başındaki ve en sonundaki gitar sololar, insan sesi, beste, düzenleme vs. bana, ortadaki piyano bölümünün öncesindeki ve sonrasındaki harika sololar ise Erman kardeşime aittir.

Birbirimize övgüler düzdüğümüz gibi yanlış bir izlenim vermek istemem ama bu şarkı benim için çok önemli olduğu ve O'nun sayesinde böyle güzel bir şey ortaya çıktığı için kendime engel olamıyorum.

Bu şarkıyı öncelikle benim ve Erman'ın olmak üzere herkesin "İlk ve en büyük aşkına" ithaf ediyoruz.

Düşünce ve yorumlarınızı burada ve Erman kardeşimin başlığında dile getirirseniz çok mutlu oluruz. Umarım siz de bizim gibi hisseder ve şarkıyı beğenirsiniz.

Sevgiler
MG

Murat abi dinledim şarkınızı çok beyendim soloları... Sanada o sana eşlik eden arkadaşına da çok büyük helal!!! Başarılarınızın devamını dileriz... Kendinize çok iyi bakın.

Murat Abi ellerine sağlık,ruhuna sağlık.Yorumların pek bir mahcup etti.Bende senin gibi bir müzisyeni,bir dostu bir ağabeyi tanıdığım için çok çok mutluyum.Ben hiç bir şey yapmadım parça güzel zaten yeteri kadar,alt yapılar güzel.Ben elimden geldiğince tuz biber olmaya çalıştım...Ellerine sağlık tekrardan,tebrik ederim.:)

Murat abi ellerine sağlık farklı tatta ve çok hoş olmuş...çok hoşuma gitti doğrusu...bi tek eleştirim olabilir onuda msnde söledim zaten...
ellerine yüreğine sağlık...

Herkese çok teşekkürler :)
Beğendiğinizi duymak mutluluk verici.

İndirme linkini tekrar buyurun:
"İlk Aşkıma"
(Zipli dosyadır. Önce bilgisayarınıza kaydedin, sonra MP3'ü çıkarıp dinleyebilirsiniz)

Düşünce ve yorumlarınızı burada ve Erman kardeşimin başlığında dile getirirseniz çok mutlu oluruz.

Sevgiler
MG

Geri