JokerMG - İzmir

:) Teşekkürler sevgili "zapin"

Sayfa değiştiği için önceki sayfadaki bilgileri taşımak istedim ki bir yanlış anlama olmasın:

"Selamlar

Yepyeni ve oldukça duygusal bir parçayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İstiyoruz diyorum çünkü bu şarkıya Erman Baykan kardeşim de iki muhteşem solosuyla katkıda bulundu.

Şarkının başındaki ve en sonundaki gitar sololar, insan sesi, beste, düzenleme vs. bana, ortadaki piyano bölümünün öncesindeki ve sonrasındaki harika sololar ise Erman kardeşime aittir.

Bu şarkıyı öncelikle benim ve Erman'ın olmak üzere herkesin "İlk ve en büyük aşkına" ithaf ediyoruz."

Sevgiler
MG

juice demiş ki:
Murat Abi ellerine sağlık, ruhuna sağlık. Yorumların pek bir mahcup etti. Ben de senin gibi bir müzisyeni, bir dostu bir ağabeyi tanıdığım için çok çok mutluyum. Ben hiç bir şey yapmadım parça güzel zaten yeteri kadar, alt yapılar güzel. Ben elimden geldiğince tuz biber olmaya çalıştım... Ellerine sağlık tekrardan tebrik ederim.:)

Kardeş kusura bakma gözden kaçmış mesajın.
Çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin ve tüm katkıların için.

Sevgiler
MG

Muratçığım yeni nick aldım,harika bir parça harika bir solo,harika sözler,Ağbi sabah sabah bana skol biralarımı içireceksiniz kendimden geçtim ve şu anda 20 dir çalıyor aynı parça(İLK AŞKIMA) Ve çalmaya devam ediyor,bence yılın hit parçalarından biri,ellerinize emeğinize yüreğinize sağlık ..
Sizleri en üst düzeyde görmek isterim,böyle uyduruk adamların olduğu Ülkede sizlerin bir yerlerde gizli kalmanız şahsımı çok üzüyor,İnanıyorum ki bu inanç ve azimle bir yerlere geleceksiniz.
saygılarımla..

sar_canary demiş ki:
Muratçığım yeni nick aldım,harika bir parça harika bir solo,harika sözler,Ağbi sabah sabah bana skol biralarımı içireceksiniz kendimden geçtim ve şu anda 20 dir çalıyor aynı parça(İLK AŞKIMA) Ve çalmaya devam ediyor,bence yılın hit parçalarından biri,ellerinize emeğinize yüreğinize sağlık ..
Sizleri en üst düzeyde görmek isterim,böyle uyduruk adamların olduğu Ülkede sizlerin bir yerlerde gizli kalmanız şahsımı çok üzüyor,İnanıyorum ki bu inanç ve azimle bir yerlere geleceksiniz.
saygılarımla..

Çok teşekkür ederim Adnan abim.
Sevgiler :)
MG

Selam

Az önce Soundclick'e göz atarken son eklediğim şarkının liste durumu gözüme çarptı, bu mutluluğumu paylaşmak istedim.

Erman Baykan kardeşimle yaptığımız "İlk Aşkıma" adlı çalışma "Guitar Rock" kategorisinde 13.231 şarkı içinde 49. sıraya kadar yükselmiş.

soundclick.jpg

Bu şimdiye kadar eklediğim şarkılar arasında kişisel rekorum :)

Daha önce "Missing Suzie" Ambient kategorisinde 14,029 şarkı arasında 50'ye, "Come To Be Mine" da Rock General'de 27.269 şarkı arasında 76'ya kadar çıkmıştı.

Bu şarkıları üye olmadan ve indirmeden dinleyebileceğiniz adres:

http://www.soundclick.com/bands/pagemusic.cfm?bandID=331838
Şarkıların yanındaki "hi-fi" yazısını tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Yorumlarınızı duymak isteriz.
Sevgiler
MG

Tanıdıım bir çok insan war solo çalmak,şarkı yazmak isteyen ama başarılı başarılı olduklarını söylemem zor ama dinlediim besteler gerçekten özenle yapılmış basteler. ve gerçekten çok güzeller... Joker grubuyla çalarken yaptıınız bestelerden tutun hocam şimdiye kadar dinlediim tüm şarkılarızı hala dinliyorum. son yaptıınız 'ilk aşkıma' adlı beste,bi müzisyenin annesine verebileceği en ama en güzel hediye.... Umarım bir gün ben de sizin yapııtız gbi anneme böyle bi beste yapabilirm. yardım edersiniz dimi çok şey istemem :D
herkesin dinlemesi lazım bu bestenin sololarını.... murat abi yaptıın çalışmalarla umarım ileride çok başarılı olursun... iyi çalışmalar şimdiden

Sevgilerle; Mert Özbek :D

ozbekmert demiş ki:
Tanıdıım bir çok insan war solo çalmak,şarkı yazmak isteyen ama başarılı başarılı olduklarını söylemem zor ama dinlediim besteler gerçekten özenle yapılmış basteler. ve gerçekten çok güzeller... Joker grubuyla çalarken yaptıınız bestelerden tutun hocam şimdiye kadar dinlediim tüm şarkılarızı hala dinliyorum. son yaptıınız 'ilk aşkıma' adlı beste,bi müzisyenin annesine verebileceği en ama en güzel hediye.... Umarım bir gün ben de sizin yapııtız gbi anneme böyle bi beste yapabilirm. yardım edersiniz dimi çok şey istemem :D
herkesin dinlemesi lazım bu bestenin sololarını.... murat abi yaptıın çalışmalarla umarım ileride çok başarılı olursun... iyi çalışmalar şimdiden

Sevgilerle; Mert Özbek :D

Teşekkürler Mert'ciğim :)
Beğendiğine sevindim. Ne zaman istersen yardıma hazırım biliyorsun.
Sizinkilere de çok selamlar.

MG

şarkıyı dinledim hoş gerçekten. eline saglık. dogaçlama çaldıgın yerlerde oldumu? gitar tonları güzeldi dier şarkılarını dinlemedim ama onlar da bu şekilde daha çok enstrmentalmi?

Teşekkürler Yener ve Sercan :)
Son baktığımda şarkı 43'e kadar yükselmişti.

soundclick02.jpg

Hiç tanımadığınız, dünyanın bir ucundaki insanların da şarkınızı dinlemesi büyük mutluluk. Umarım bir gün daha ciddi yollardan hem ülkemizde hem de dışarıdaki dinleyicilere ulaşma şansı buluruz.
Şimdilik böyle kendi çapımızda eğleniyoruz :)

Dinleyen ve yorumlayan herkes çok teşekkürler.
Dinlemek isteyenler şarkıya imzamdaki linkten yada
adresinden ulaşabilirler.

MG

dinlerken insanı bulutlarda gezinitye çıkaran ilahi bi şarkı çok beğendim ayrıca çok ama çok güzel bi ton murat gülersoyada bu yakışır. çok ama çok ruhlu bi şarkı zaten müziktede asıl olan ruh değilmi? saygılar ve bu başarının devamı dileği ile...

ortadaki soloları atan arkadaşı tebrik ederim, karar notasına yaklaşımları bendleri falan çok yerinde tuşesi de hoş gerçekten. iki gitarın da tonları iyi. başarılar.

"tsunami" ve "tornado", yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Ortadaki sololar, önce de belirttiğim gibi Erman kardeşime ait. Ben de çok beğeniyorum kendisinin çalışını.

Sevgiler
MG

murat abi ruhuna sağlık. sen böyle güzel şarkılar yapıyorsun ama herzaman daha iyisini isticez sende yapıcaksın. insan önce senin gibi müziği sevmeli murat abi. ben dahil birçok insana örnek olacak insansın başarılar..

anxiety_schizophrenia demiş ki:
murat abi ruhuna sağlık. sen böyle güzel şarkılar yapıyorsun ama herzaman daha iyisini isticez sende yapıcaksın. insan önce senin gibi müziği sevmeli murat abi. ben dahil birçok insana örnek olacak insansın başarılar..

Sağol kardeşim :)

İsteyen herkesle bildiklerimizi, gördüklerimizi, yaptıklarımızı paylaşmaya çalışıyoruz.
Anlaşılmak ve takdir edilmek ise en büyük ödülümüz. Çok mutlu etti yazdıkların. Sizlerin de güzel çalışmalarını, ulaştığınız güzel noktaları heyecanla bekliyoruz.

Sevgiler
MG

Not: Dinlemek isteyenler son şarkıma imzamdaki linkten yada
adresinden ulaşabilirler.

Geri