Lityum

evet arkadaşlar...
c.tesi gunu izledim sizleri iyiydiniz ama gerçekten basçınızın deişmesi hiç iyi olmamış eski basçınızın yerinde durmayışı hareketliliği ve pozitifliği çok çekici ve profesyonel duruyodu (çalarken kullandıı efektler de çok iyiydi)
yeni arkadaşınız biraz tecrubesiz daha herhalde...:)
neyse arkadaşlar bu sadece benim değil arkadaşlarımın da ortak görüşü
sahne duruşunuz bence %20 azalmış durumda neyse arkadaşlar genede başarılar sizlere...

Güzel yorumların için teşekkürler..Yeni elemanımız Bora ve sizlerin desteğiyle beraber çok daha iyi işlere imza atıcaz..Cumartesileri Crimson'a bekliyoruz...

selin82 demiş ki:
evet arkadaşlar...
c.tesi gunu izledim sizleri iyiydiniz ama gerçekten basçınızın deişmesi hiç iyi olmamış eski basçınızın yerinde durmayışı hareketliliği ve pozitifliği çok çekici ve profesyonel duruyodu (çalarken kullandıı efektler de çok iyiydi)
yeni arkadaşınız biraz tecrubesiz daha herhalde...:)
neyse arkadaşlar bu sadece benim değil arkadaşlarımın da ortak görüşü
sahne duruşunuz bence %20 azalmış durumda neyse arkadaşlar genede başarılar sizlere...
arkadaşlar gelip dinlediğiniz için ve yorumlarınız için teşekkürler :D şunu söylemeden geçemiycem bora o akşam ilk kez çaldı bizle ve teknik problem yaşadığı için tam konsantre olamadı..sizlerinde desteğiyle yakında tam olarak adapte olur gruba..
benim altını çizmek itediğim nokta şu ( bunu sizde yakında görüceksiniz) Bora benim şimdiye kadar çalıştığım en iyi bass gitarist..gerek enstruman hakimiyeti gerek sahnesi gerekse karakteri dolayısıyla çok iyi bir grup elemanıdır..
(eski grup arkadaşlarım kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın..bora iyiler içinde en iyi ;) )

selamlar herkese
cumartesi gunu sizi izleyenler arasında bende vardım ..
grubunuzn sahne performansı çok iyi ozellikle vokalistinizin duruşu
yalnızbişeyi söylemden geçemiycem ben bundan 1 yada 1.5 ay öncede gelmiştim o zaman izlediim de vokalistin bir sağ kolu vardı yerinde durmayan etrafı gaza getiren ,onu göremedim
geçen hafta sanırım basçınızı değiştirmişsiniz bende 10 senelik müzisyenim eski basçınızı övücektim (uzun zamandan beri çalışan iyi bi basçı sanırım )kısmet olmadı ...
ama şimdikini övmem için biraz zamanı var galiba arkadaşınızın....:)
hem sahne duruşu hemde teknik açıdan...

neyse arkadaşlar ben pek o ruhu bulamadım bu sefer sizde
ama umarım en kısa zamanda toparlanırsınız
tekrar izlemeye çalışacağım sizleri...

lityum0.jpg

Web Site ve Hangi Bar Alanı güncellenmiştir...

Geri