Lityum

bi yerde duydum.
iki farklı yorum.

- artık akdeniz akşamları gibi olan, herkesin dilindeki şarkılar çalınmamalı.

- diğerlerinden farklılar. besteleri de diğer parçaları da farklı. herkesle aynı şeyleri söylemiyolar. iyiler.

paylaşim dedim.

Sahnede :

LİTYUM
Asilbent
Bleed myself tonight
Manik
Zıkkım

Tarih : 11 Subat Cumartesi
Yer : Cafe gitar ( istiklal caddesi ayhan ışık sokak no :11 beyoğlu )
Giriş : 7,5 ytl + 1 bira beleş
Saat : 20.00 - 04.00

refreshafiiensonhali9or.jpg

mükemmelsiniz ya ben size ne diyiyim.ne desem az kalcak cünkü biliyorum ama süpersiniz işte.lityum kuruldu kurulalı
1 haftam bıle gecmedı dınlemeden.ve haftalarca gördügüm aynı olan tek sey farklı oluşunuz.bu arada ben bu kadar coşan hoplayan zıplayan bı ınsan dıyılım benı bıle böele yaptınız :LOL: cok güzel bı gelecek sizi beklıyo.bundan hiç bi süphem yok.yeterki hep böle kalın ve inanın..kalbım ve destegım herzaman sızınle..

Önemli Duyuru:4 Şubat Cumartesi akşamı LITYUM sağlık problemlerinden dolayı gitar sahnesinde olamayacak... :cry:
Ama önümüzdeki hafta sonu telafisi yapılacaktır 8)

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle grubunuzun ismi çoook beğendim. Niye LİTYUM koydunuz ismini?

Haftaya İstanbul'da olcam. Sizi dinlemek için sabırsızlanıyorum. İsminiz gibi çok ii bi grup olmanızı umuyorum. (okuduklarım sizin ne kadar ii olduğunuzun göstergesi aslında)

Cumartesi Cafe Gitar kesin mi?
Başarılar...

dt-lacrimale öncelikle grubumuza duyduğun ilgiden dolayı cok teşekkür

ediyoruz...haftaya cumartesi gitar'da sahnede olcaz...LITYUM isminin

hikayesi biraz ilginç :) haftaya gitarda bize ulasırsan birinci ağızdan

yüzyüze konusuruz senle...görüşmek üzere izmir'e slmlar

Bundan sonra büyük konuşmucam!
Ne zaman şu gün İstanbul'dayım desem bi sorun çıkıyor. Benim istanbulda olmayı planladığım günlerde hava çok soğuyacakmış, yolculuğum ertelendi o yüzden:((
Umarım yine de gelip seyredebilirim sizi.

Başarılar:)

biz dün akşam deli eğlendik. (25 şubat)
mert ve ben. =)
haftaya yeni playlist i bekliyoruz. bi de artık albüm çıkarın yeter. :s
hepiniz beni tanıyomuşsunuz çok utandım. itiraf ediyorum. :s

cumartesi günü gitarda hopladım zıpladım süper eğlendim :LOL: herzamanki gibi hepiniz çok iyiydiniz.albümünüzün çıkmasını sabırsızlıkla bekleyenlerdenim. ;) hepinize başarılar..

cok iiler yaa yuru beah hehe mukemmelsiniz carsamba bizm konsere geklnin gitarda beklerim arkadaslar sizi deaf all ve kukla nin davulcusu ediz den sevgiler hehe

Geri