ZıwanA (Alternatif) - Bursa

bugün yine pulp'taymışsınız, işler yoğun, gelemiyoruz,geldiklerimize sayın!!! bilin ki şeklen olmasa da ruhen yanınızdayız. Love Song'u sizden dinliyomuşçasına söölicez...

Arkadaslar gercekten dediiniz gibi..fiziksel olmasada ruhen yanımızda olmanız cok cok cok ii.. :D
bende bundan sonraki ilk programda LOVE SONG`u sizin icin calacagim(z).. :elsalla

İstanbul+Ankara+Bursa...
Nereye kadar gider boyle bilmiorum ama bu gazla :arrow: :twisted:
Destek olduğunuz sürece Zıwana zıwana'dan çıkarmaya devam edecek millet..
Saygılar :dans

Kafama burun attı da arkadaş :kaydim Peki eko bu sahne sana neyi hatırlatıyo?? baam,baam :kafaat ..

Son Cuma biraz fazla mı eğlendik ne :icelim Garage'da Cuma geceleri bir başka,onu bilir onu soylerim :mrgreen:

hako demiş ki:
Kafama burun attı da arkadaş :kaydim Peki eko bu sahne sana neyi hatırlatıyo?? baam,baam :kafaat ..

Son Cuma biraz fazla mı eğlendik ne :icelim Garage'da Cuma geceleri bir başka,onu bilir onu soylerim :mrgreen:
yaa yeter ya garageda tamam geceler gusel ama cok gecbaslıyoo be...
ben o saatte mışıl mışıl uyuyorum daha gusel daha saglıklı bılmem artık oyle bangır bangır muzik cokta yararlı bişi dııl tavsiye ederim:p

BU ADAMA DİKKAT
:tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap:

resim20383gx.jpg

kara liste muhabettine geri donmek istiyorum bu sondu bi daha evden garage a sizi dinlemek için çıkarsam tum duyularımı kaybedıyım hakan cım sagol hep boyle kalın süpersinzz

herkese selam :)

arkadaşlar muhteşem grup ZIWANA mzıın biricik bateristi uğur bey e nasıl ulaşarım acaba?msn adresi ya da herhangi başka bi iletişim yolunu bilen ö.m. atarsa çok sevinirim

"green apple" __ sen alınma kardeşim,o kara liste benim için :LOL:

uğura ulaşmak isteyen arkadaş__ cuma akşamı tahminen akşamüstü Uğur Ankara Garage Bar'da olcak..orda bulabilirsin..ama bukadar onemliyse once kendini tanıt(numarasını falan veriyim ama kim olduğunu bilmem lazım)

Geri