ZıwanA (Alternatif) - Bursa

ara vermiştiniz geldiğimde dinleyemedim.garaj o an sanki çaçarondu özlemişim bursayı.başarılar diliyorum hepinize.buarada baterist arkadaş saçlarını kestirmiş yakışmış yakışmış

Dün gece Çaçaron'da gerçekten de bir Garge Bar havası vardı..Bursa'ma sahip çıkmamın karşılığı mıdır nedir,ilgi alaka ve eğlence gırlaydı :LOL: Önümüzdeki hafta Cumartesi Ankara'ya çok önceden verdiğimiz bir organizasyon sözünden dolayı Çaçaron'da olamıycaz..Ama bu ilgiyle bu sezon Bursa'da Cumartesileri çok güzel geçicek..
Teşekkürler&Saygılar :metal

hako demiş ki:
Dün gece Çaçaron'da gerçekten de bir Garge Bar havası vardı..Bursa'ma sahip çıkmamın karşılığı mıdır nedir,ilgi alaka ve eğlence gırlaydı :LOL: Önümüzdeki hafta Cumartesi Ankara'ya çok önceden verdiğimiz bir organizasyon sözünden dolayı Çaçaron'da olamıycaz..Ama bu ilgiyle bu sezon Bursa'da Cumartesileri çok güzel geçicek..
Teşekkürler&Saygılar :metal
:LOL: çaçaronda garage havası değil ,garage da çaçaron havası vardı dedim. :D ankarada bursayı yaşamk gibi bişey

Hastalık fena vurdu,olcak o kadar artık..Hem Ankara hem Bursa çok güzel gidiyo..Ankara 2.evimiz oldu zaten ;)
Sadece bu hafta özel bir durum,maalesef yokuz Bursa'da..Ama kaldığımız yerden her beraber devam edicez :twisted:

Hajım baskalarının forumlarına verdiin onemi kendi forumuna wersen bole olmıcak... :D

Iste bahsettiim bu! Bursa seyircisi ole herseyi kolay kolay beyenmezz...
Gerci bazen haksızda deiller, ole gruplar cikio ki sahneye...neyse cenemi tutiim ben.. kawga cıkcak yoksa forumda ehehe!! :utandim :dans

bursa'yı özlemekten mi bahsediosunuz?... uludağ üniversitesinden mezun olup İst.'a döndüğüm güne lanet olsun!!! keşke diorum 1-2 sene daha uzatsaymışım!!

zıwana ii bi grup ii eğlendiro evet piyasada var işin içinde ama doğal bence sonuç olarak nerde sahne aldığınada bağlı bu biraz garage de çıkıpta piyasa parça çalmayan mı var yani? kendini beğenmişlik olur ee sahne tabii :) ama tek eksik kendi parçalarının olmaması ve büyük eksik

idiotsannoyme demiş ki:
bursa'yı özlemekten mi bahsediosunuz?... uludağ üniversitesinden mezun olup İst.'a döndüğüm güne lanet olsun!!! keşke diorum 1-2 sene daha uzatsaymışım!!

saçmalama ii ki uzatmadın..burda her zaman gelebilecein tostlarn war biliosn..hadi gel en yakn zamanda 3 müz bi zıwana yapalım olmzmı ehehehh

bu gece garageda bi boşluk olcak arkadaşlar yaa...taam pin up çıkıo ama yinede zıwananın yeri çok ayrı ;) :twisted: keşke pin up la zıwana olsaydı neyse kısmet diyelim denk geliris bi yerde :zipla :beer :kaydim

yaa nie ole bozuonki cocugu jan!! 8O
adam yeni orenio neti...bi ondan kusurdu onuda orendi, gecmis olsun.. :mrgreen:
neyse bundan bi onceki avatar daa iyidi senin..tam seni anlatıyodu..bu cok ciddi :seytan

Geri