ZıwanA (Alternatif) - Bursa

benceeeee şu sayfaya grubun yakışıklı adamlarından birinin resmini koyun ya..mesela benim...:)yazık bencede...

AL BAKALIM YAKIŞIKLI ;)

resim20423hl.jpg

susmam; susarsam sıra bana gelir... ayrıca bu da pek olmamış... bence ergin'in şık bi fotoğrafı lazım buraya... 8)

erginin sag eli serce parmagının oldugu taraftaki benim uzerinde babolat yazan siyah tişortlu insan ;)
hehehe harbi ugur sen neden yoksun abijim sen sanırım orda ayşe fatmayla meşguldun hahahaha :D:D:D

hayırlı işler uur bey:)
bu hafta çaçada görüşürs umarım...ankara için iyi eğlenceler şimdiden dağıtın bakalım ankarayı sonra aynı gazla bursayı dağıtcazzz

dün gece harikaydı :twisted: sahneye cıkıp çıkıp milletin üzerine atladım kusuruma bakmayın biraz cozuttum ama napim abijim sizde zıwanadan çıkarttınız beni :LOL: pogoda yaptık birbirimizede giydirdik arkadaşlarla oh ohh şarkıda söyledim :twisted: hehehe
:arrow: where is my mind ın son kısmını bana soylettiginiz icin size special thanks lerimi gonderiyorum abiler
:arrow: beni sahneye cekip uzerime atladığınız için ayrıca teşekkür ediyorum ( bunu bi daha yapalım çok eglenceliymiş :D :D :D ) -> hatta geliştirebiliriz :) altta kalanın canı çıksın ;)
Erkan'a gelicem şimdi adamım harikaydın dün gece süperdin yine şov yaptın sanırım Hako'nun gitar sapı aramıza girdiği için fazla yakınlaşamadık
neyse sonuç olarak
4 Kasım cuma gecesi zıwana'nın gecesi oldu teşekkürler hepinize
11 Kasımda görüşmek üzere

Geri