Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

"galiböö yarın çok eğleeeeniiceeezzzz.... :D"
şaka maka yarın için ayrı bi heycanım var niyese..herkes geliyo ondan heralde..
yine de gelemeyip de desteğini sunacak şahsiyetlere de şimdiden teşekkürler efenimm... :D :D

öhöhöm.. ilayım yavrum böceğim çiçeiim bal pöteğim..yarın o manyak sesinnlennn(maşşllaah maşşllaah) kapak edicen bizi:)

hepinize başarılar diliorm canlarm yavrularm..yürüyün beeeğğhh!!:D

bayrampartisiafismini.JPG

Canlarım çok iiydiniz manyaktı bence sercan olum sen baya değişimişsin benim haberim yok
ama bugun ahım tuttu heralde polis bastı ehuehu!!'
başarılarınızn devamını dilerim baş baş

anarki87 demiş ki:
Canlarım çok iiydiniz manyaktı bence sercan olum sen baya değişimişsin benim haberim yok
ama bugun ahım tuttu heralde polis bastı ehuehu!!'
başarılarınızn devamını dilerim baş baş

Sagol ermancım.. caldıgım davulla henüz kendimi tatmin edemesemde.. iyi olacagımı düsünüyorum...

3 Kasımsa beraber cıkıyoruz.. konsere.. süper seyler olucak :!: :)

Ya dün okadar çok şey oldu ki artık normal gelio:) Valla değişik bi konser oldu nese artık yeni şarkılar 3 Kasım a.. Gelen herkese gerçekten çok teşekkürler

Yavrularım süperdiniz valla..İlay çığlığın da süperdi..çok iidi..gerçekten kapak oldu :D

polislerin gelmesi büyük talihsizlik ama polis gelene kadr çok ii vakt geçirttinz..teşekkürler efenm:) devam diorm! :)

arkadaşlar...şu yorum yapılmayan konserle ilgili düşüncelerimi belirtmek istiyorum...
inanın (12 şarkının 8ini çalabilmiş olsak da) o sekiz şarkıda çok eğlendim...gerçekten çok keyif aldım.. evet cidden üzgnüm ve sinirliyim konser bölündüğü ve herşey kursağımızda kaldığı için..

gelen ve orada desteğini hissettiğimiz herkese çok teşekkürler..gelecek konserlerde görüşmek üzere..

osiris'in (bence tabi) en iyi sahne performansı bu konserdeydi... en iyi seyirci toplulugu da bu konserdeydi :LOL: ama sewgili polis amcalar da bu konserdeydi :evil: wururum layn bunnarııııı :!: abi deli olmamak elde deil ya, konserin ortasında bi daldılar, hem biz hem de bizden sonraki gruplar ortada kaldı resmen :cry: neyse, en azndan basılana kadar en çok eglendigim konserdi... diger konseri tamamlayabilirz işalla ;)

Kusura bakmayın...En kısa zamanda fazlasıyla telafi edilecektir...
Kimin yaptırdığını bildiğimiz ve gerçekten hiçbir yetkisi olmayan insanlar yüzünden çok güzel bir konser heba oldu.Ne denebilir ki...Teşekkürler anlayışınız için...

Problem değil göktuğ... herkesin başına gelebilirdi olan oldu yapılabilecek bişey yok çekemeyenler yapıyo :D :D 3 kasımdaki konserde acısını çıkartacağız merak etmeyin...

29 Ekimde Bizizdeki konser en heyecanlandıgım konserdi.
Alaımmm bir konser bukadarmı keyifli olur.. Bütün dostlarımız ordaydı.. gercekten herkes cok eglenceliydi.. bizde cok eglendik..
Taki o ana kadar... :evil: kötü bitti

Gelen.. gelmek isteyipte gelemeyen.. gelmek istemeyen.. gelipte karsı kaldırımda oturan 8) :LOL: ... herkese cok tesekkürler..

Herkesi 3 Kasımda Bayram partisine bekliyoruz..

Saygılar

Geri