Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

arkadaşlar cidden iyiydiniz ve çok eğlenceli gidiyodu ben ne kadar alkollü olmuş olsamda.beni gören çoğu kişi şaşırdı ama geldim ve arklarım :) baya geliştirmişsiniz ama ilayında payı büyük.

Başarırlar...

oy oy oy süper bi gündü herkes zil zurna polisten kaçarken tunalının ortasında 60 kişi pogo çok zevkli oldu(ağaçların desteklerinin kırılması, yere düşüp ezilen insanlar hariç) popçular dışarı sloganından sonra iice gaza gelindi :p bence bunda osirisinde katkısı var..helal yahu size çok iidiniz..daha ii konserlere..

polisçiler biraz daha sakin olmaz ki bölünmezki böle bi konser yahu...

kolay gelsin hepinize... 8)

garage4aj.jpg

len osiris :D ...geçerken baktım 7 kez düzeltme yapmışsınız tanıtım yazısında..sizin kadar eleman değiştiren grup var mı acaba??bundan sonra buradan takip etçem

ömür :D:D

beni tanıyan tanır :D

morwen demiş ki:
len osiris :D ...geçerken baktım 7 kez düzeltme yapmışsınız tanıtım yazısında..sizin kadar eleman değiştiren grup var mı acaba??bundan sonra buradan takip etçem

ömür :D:D

beni tanıyan tanır :D

kac tane deişti ya.. yapma sende.. :LOL: arkadaslar forumumuzda artık ömür var daha dikkatli yazılar yazın :!: .. tehlikeli olablir..

cnm benim :p

osiris !!:D sizin sayfaya giremiyorum ya..

tamam hallettim :D ne kponseri !!! benim haberim yok!!! nasıl olmaz!!!

eet yarınkı konsere gelemiorm fekat eminim ki yine çok güzel olcak yavrularım benm :D

çakal iloycum da süper olcakmış da yine herkesi hayran edicekmiş de sesi çok güzelmiş de yerim de:)ben sana evden maşşlah dicem yine:) kuranlar açıcam(ramazan ya:D)

özetlen başarılar diliorm hepinize:)

ya saolun varolun...edommm saol yavrucum ama hastayım ben...umarımbi problem olmaz yarın bu bağlamda...veyahut yeni bi baskın filan.. :D :roll:

özgüncüm,şarkın hazır...hiç unutulur mu bee!!!! :D :D

Geri