Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

arkadaslar mesajlarınız için cok teşekkürler. inanın cok saglam ilerliyor hersey. cok yakında konserlerimiz olucak.. ama demo cok daha yakın bir zamanda olucak. ve arkasından cok güzel sürpriz gelişmeler olucak.

yalnız mesaj yazarken.. yazı karakterinize dikkat edip. türkceyi katletmeden kullanırsanız cok daha güzel olucak..

sevgiler saygılar

cok sevindim. grubun son halini gercekten merak ediyorum. ilk konser izdihamlık :LOL: şimdiden deyim ben :p ama umarım baskın olmaz. aklımda baskınlarla kaldı grubun adı :LOL: ondan diyorm.
başarılar tekrar. bu arada demoyu nete koycaksınız dimi? demoda neler olcak? cokmu soru sordum :LOL:

*****Ya bi kere çok seviyesizsiniz,keklediğinizi sanıosunuz ama numaranızı bile gizlemeyi beceremiosunuz...Osiris le mi dalga geçmeye çalıştınız,benimle mi tam çözemedim fakat gerçekten çok çocukçaydı ve de saçma çünkü böyle eğlence olmaz dolayısıyla yaş ortalamanızı gerçekten çok merak ettim..Bi kez daa zahmet edip arayıp (tabi bu sefer numaranızı gizleyin!!!) yaşınızı belirtirseniz sevinirim ona göre küfretcem çünkü,öptm hepinizi bebeler..
*****arkadaşlar bana ve de haberleri olmasa da Osiris'e iğrenç bi şaka yapıldı,lütfen alınması gerekenler alısın...

Yafrum minem imzasını da çakmış...:) :) :)
Ama minem çok kızmış...
Walla ben onu sinirli gördüm kızdırmayın minemi ha....
Uçar hepinize...hııııııııııı!!!!!!!!!!!

arkadaş yeni haller güzel olmuş minecim sakin nooldu keşke anlasaydık osirise dokunan eller kırılır.. Hoş RA yüzünden baya bi basılmıştk zamanında eheheh neyse umarım bidaha olmaz öle şeyler...

grubumuzda bazı eleman değişiklileri olmustur.
son hali budur. uzun bir süre bu kadroyla devam etmek istiyoruz.

Vokal: mine (scold)
solo gitar/back vokal: çagrı (funnyasme)
ritm gitar : ibo (maxmash)
bas gitar: baran (mithrandil)
davul : sercan (p_absolution_q)

----------------------------------------------------------------------------

osirisin 4 şarkılık demosu cok yakında..

the_executioner demiş ki:
arkadaşlar hayırlı olsun yeni elemanlar... umarm çok daha iyiye gider grup, tabi sercan davul derslerini boşlamazsa :twisted:

emrahcım ben gayet calısıyorum merak etme..
bence sende yanında adilcan olmadanda gitar calmayı öğrenmeye baslamalısın. yani sakın yanlıs anlama.. sadece benden bir tavsiye ;)

adilcan, hakkaten ne cektik o RA san :p
teşekkürler

scolD demiş ki:
*****Ya bi kere çok seviyesizsiniz,keklediğinizi sanıosunuz ama numaranızı bile gizlemeyi beceremiosunuz...Osiris le mi dalga geçmeye çalıştınız,benimle mi tam çözemedim fakat gerçekten çok çocukçaydı ve de saçma çünkü böyle eğlence olmaz dolayısıyla yaş ortalamanızı gerçekten çok merak ettim..Bi kez daa zahmet edip arayıp (tabi bu sefer numaranızı gizleyin!!!) yaşınızı belirtirseniz sevinirim ona göre küfretcem çünkü,öptm hepinizi bebeler..
*****arkadaşlar bana ve de haberleri olmasa da Osiris'e iğrenç bi şaka yapıldı,lütfen alınması gerekenler alısın...

mine gereken cevabı vermiş zaten.. :twisted: biz burda oyun oynamıyoruz. herkes kendi işine baksın. meşhur olmak istiyosanız (bunu yapan arkadaslar) bu memlekette öyle sese falan cok gerek yok. saglam bir dekolte yaptnmı tamamdır..

beyler neden kimse sizi sevmiyor anti osiris falan kurmuş millet ne işter ne ayaktır anlamadım bişe mi yaptınız millete yoksa mütevazi mi değisiniz :twisted: ??

valla o antiosiris muhbaettini yapan bizim kaandı diye biliyorum. afiş kapak vs. leri yapan :twisted: arkadasımız yani. biz kendi halinde calısan bi grubuz. seven bence cok varçç sagolsunlar. sevmeyenlerde sagolsunlar ama. terbiyesizlik yapmasınlar.....
saat gecenin 3 ü oldu hala kayıtlarla ugrasıyoruz (sabaha kadarda yolu var).. ne diyim baska artık

saygılar

p_Absolution_q demiş ki:
bence sen de yanında adilcan olmadan da gitar calmayı öğrenmeye baslamalısın, yani sakın yanlıs anlama.. sadece benden bir tavsiye ;)

yanlış anlaşılcak bi durum yok sercancım merak etme, çünkü ortada öyle bi durum da yok... tabi şu var, ortalıklarda ''ben bass gitaristim'' diye dolanmıyorum, hala öğrencek çok şeyim var, kendimi hala bass gitar öğrenmeye çalışıyo olarak görüyorum zaten.. adil'le yardımlaşmamı göz ardı etmiyorum tabi ama adam bana bass gitar öğretmiyo armoni üzerine çalışıyoruz bu birincisi, ikincisi adil olmadan da yaptığım pek çok şey var bunları görmediysen ayıp etmişsin, ayrıca son söz, yardım alsa da bişey yapamayanlar düşünsün :twisted:

kolay gelsin hepinize...

osirisi yeni haliyle çok merak edıorum ve mineyi dinlemeyiide...antiosiris muabbetı flnanalamdım ama osirsin arkasında gerçkten sağlan bı dınleyıcı war bunu kımse göz arda edems .....

p_Absolution_q demiş ki:
bence sen de yanında adilcan olmadan da gitar calmayı öğrenmeye baslamalısın, yani sakın yanlıs anlama.. sadece benden bir tavsiye ;)

yanlış anlaşılcak bi durum yok sercancım merak etme, çünkü ortada öyle bi durum da yok... tabi şu var, ortalıklarda ''ben bass gitaristim'' diye dolanmıyorum, hala öğrencek çok şeyim var, kendimi hala bass gitar öğrenmeye çalışıyo olarak görüyorum zaten.. adil'le yardımlaşmamı göz ardı etmiyorum tabi ama adam bana bass gitar öğretmiyo armoni üzerine çalışıyoruz bu birincisi, ikincisi adil olmadan da yaptığım pek çok şey var bunları görmediysen ayıp etmişsin, ayrıca son söz, yardım alsa da bişey yapamayanlar düşünsün :twisted:

kolay gelsin hepinize...

yorumsuz :LOL: 8) 8) 8)

Bass gitar nedir? havalı geliosa bass guitar yazın bari:) lem hava yapacam die yamalı ingilizce karıştırmayın bari.. ne havası varsa anlayamadım gitti. saolsunlar playlist in türkçesini yapmışlar:) yav konu fazla uzamış sakin arkadaslar:) nese demo yolda diyeceğim ama nezaman gelir bilmem hala davul yazıyorum:)

p_Absolution_q demiş ki:
arkadaşlar hayırlı olsun yeni elemanlar... umarm çok daha iyiye gider grup, tabi sercan davul derslerini boşlamazsa :twisted:

emrahcım ben gayet calısıyorum merak etme..
bence sende yanında adilcan olmadanda gitar calmayı öğrenmeye baslamalısın. yani sakın yanlıs anlama.. sadece benden bir tavsiye ;)
ikincisi adil olmadan da yaptığım pek çok şey var bunları görmediysen ayıp etmişsin, ayrıca son söz, yardım alsa da bişey yapamayanlar düşünsün

sercancım emrah kapak vermiş gibi görünüyo ama şöyle bi durum var, bu zamana kadar senin yanında birisi yoktu ve sen bi takım şeyler yaptın siz olmasaydınız basçı arkadaş hiç bişey yapamazdı,ayrıca bass gitar öğretmiyo zaten öğretilmez çalması öğretilebilir oda öğrenecek adama yeterince azimli ve çalışan adama..

Sercancım yolun doğru ama daha çok çalışman gerektiğinin farkındasın buna rağmen kısa bi sürede kendini geliştirdin tebrik ederim.benden de sana bi tavsiye azim başarıyı getirir.ders almak eziklik değildir almayan utansın.sonuçta kimse anasının karnında öğrenmiyo.neyse canım bi dikkate alıncak eleştiri vardır bide tam tersi sen bunlara dikkat et.sana başarılar...;)
Saygılar.

Demo duyuyorum.. Çıkmış diye duyuyorum (bu lafı kim etmişti hatırlayın bakalım :twisted: ) NErde bu demo ankaraya sürüldümü? Haydin hayırlı olsun... bizimde stüdyo kaydına az kaldı merka etmeyin çok ediosunuzdur eminim :D :D :D :LOL: 8) :twisted: :arrow: :idea: :?: :!:

Geri