Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

osirise slayt yaptım ama kimsede power point olmadığı için kabul etmediii... bööööö :!:
bu arada artık konserinzi olsun tanışalım minecikleee we yeni osiris elemanlarıylaaaa :?: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

KELEPÇELİ ÖZGÜRLÜK KANIMDA

bu AY şarkısı var yaa yani ne diyim süper olmuş yaw insanın demo olduğuna inanası gelmiyoo arkadaşlar elinize sesinize sağlık.vokalde çok iyi.kayıtta süper bu kadar özenerek yapılmış başka bie ev kaydı dinlemedim helal olsun size arkadaşlar sende ibo kayıt işine devam sakın bırakiyim falan deme: :D başarılar arkadaşlar ;)

kayıt çok güsel olmuş ellerine sağlık ibocum yrn bn dahil yine tum dershanede dinleticemmm....ilaycığımın sesiii yaniii.....umarım düet beklentimiz gerçekleşir....neden olmasın kiii

kelepçeliii özgürlük pusula ibresınden bulduğumz yönlerımız saçma sapan yalan dolan

Yavv yorumlarınız içinn çokkk teşekkürler.. Valla bu gazla bide sürpris cover ımız vardı onuda haftaya bitirriz heralde:) Gerçekten çok teşekkürler..

Kutlarım gençler.
Gayet güzel bir iş çıkarmışsınız.

Gereken yorumları zaten konuştuk, tekrar etmiyorum :)

Vokal gayet iyi.
Eğer övgülere kapılıp şımarmaz, çalışırsa, Türkiye'nin önemli sesleri arasına girebilir.

Yaşlarınızı bilmiyorum ama "Adam olacak çocuk" deyimi size uyuyor gibi.

Elinize sağlık
Çalışmaya devam

Vokal çok çok iyi arkadaşlar.İlk defa dinledim gerçekten ses hem güzel hemde çok iyi kullanılmış(Özellikle iniş çıkışlar ve scream ler). Başarılar...

$arkıyı dinledim. Güzel olmu$ gerçekten ellerinize sağlık.

Ama sanki vokal ile gitarın tonları birbirini tutmuyor. $arkıda çok bariz detoneler var. Ama detoneler düzelecektir. unutmadan ben bu parçayı $ebnem ferah'tan dinlemedim, ilk kez sizden dinledim ve çok ho$uma gitti.

Gitarlar çok önde olmu$ vokal çok geride. Bazı cümlelerin devamında mesela "ay ışığına vuruldum ben" derken "aaa" 'yı biraz daha az uzatıp "ben" kısmını da $arkının içine uydurmak gerekebilir. "çok zor geçen günün ardından" , "uyurken ben" kısmı detone çok belirgin bir biçimde. Yine de ellerinize sağlık arkada$lar...

Tebrik ediyoruz.

Çok güzel olmu$ ellerinize sağlık.

Geri