Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

umarım gözümüz yollarda kalmadan tekrar sizi sahnede görürüz :) yine coşturursunuz vs..(her ne kdr konserinize gelmemiş olsamda eleştiriler sayesinde bi kanıya varabildim :) ) başarılısınız..tbrkler şmdiden..bu arada grup üyeleri ztn herbiri şeker ve tatlı (..başarılı) :oops: :oops: :idea: :)

berilmusefun demiş ki:
ohh bea iyi oldu bu haber :!: en kısa zamanda konser haberinizi bekliyorum :!: benim izledigim vokal mükemmeldi yalnız :( işallah sorunlar hallolur..

bu arada sercan sen beni hatırlarsın belki..
bizizde agrı kesiciyle bira içen :p

evet ilay cok iyiydi.. bizim için ve müzik için önemli bi kayıp.. neyse belki hallolur sorunlar..

yalnız ben seni hatırlayamadım :(

bu arada bir süreliğine verdigimiz ara o kadarda uzun olmayacak gibi görünüyor..
sevgiler saygılar

MosMor ==> teşekkürler :)

bu aRann uzun olmayacağına çok sewındımm.ayrıca adilın kaydettıği parcada gusel olmuşş.bide ilay yorumunu katarsa dehset olur...
en kısa zamanda denİZ WE bn konserlerınızii beklıoruz :)

orMANda kaYBolMA KaraNlıkTaki IŞığI buL...

hadi bakalım hayırlısı! negüzel kapak, afiş, avatar yaparkene bana bu yapılırmı lan! :p :D neese hemen toparlanın bakalım! gerci bu sizin elinizde deil ama.... neese adil kocum öptüm! :p :twisted: 8) :D :arrow: :idea: :?: :!: :roll: ;) :cry: :oops: :LOL: :eek: :( :) :x :evil:

bu önümüzdeki konser haberini ne zaman verceksiniz :?: sercan orda tanıtcam ben sana kendimi yavrum :!:
sıkma sen canını :p

başarılar

Herkese Teşekkürler bu arada hemen bir konser haberi
Yer: I.V ROCK BAR
Tarih: 18 Aralık Pazar
Saat: 18.00

Sahne alacak gruplar:

Osiris
Staff

şuan kesinleşmemiş 2 grup daha

Hoşgeldin çiğdem.Osiris'te aynı bizim gibi vokal değiştirmeye devam ediyor.Neyse biz bulduk :D Yakın bir konserde uzun süre sonra beraber sahne alıcaz.İlay olsa bana şarkı armağan ederdi!!(bilemiyorum artık çiğdem :D:D )
Bol Bol başarılar..

Çİğdemcm,annecim osirise tekrr hoşgeldn....IV.roCk bardaki konserınızde olmaya çalışıcam...ewet gusel olucak emrahçım sizinle yılbaşı kutlamak.bnde çidocum hmn senden bir şebo şarkısı istiorum.öpüldünüz

Geri