Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

Arkadaslar.. forumdada görüldügü gibi.. grubumuzun bascısı emrah ve gitaristi adilcan ayrılmıstır.. kendileri gördügüm en basarılı en yetenekli gitaristlerdendir.. sevgilerimi saygılarımı iletiyorum :)

Osiris grubu su an farklı bir kadroyla calısmaya devam etmektedir.. ama.... süpriz :p

Subat ayında konserle cok yeni bir repertuvar ve bestelerle baslamayı düsünüyoruz.. herkese saygılar sevgiler..

valla minecim.. şimdi vokal kesin..diger arkadaslarla deneme asamasındayız.. vokalin adı da mine.. tanırsın belki ..

dertler derya olmus.. bende bir sandal... :roll: :cry:

leyn osiris uzun zamandır bişi yazamamıştım ama ilk kez girdim siteye uzun zamandır..kolay gele diyorum ben siteyi fazla ziyaret edemiyorum haber verim msn den değişmeleri hade bakem..
herkese iyi bayramlar...........

Arkadaşlar herkesin bayramını tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder, alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim. :D :D :twisted: :twisted:

wayyy beeeeeeeeee minemi tekrar sahnelerde mi görcez??
Obaaaaa ahey ahey...
Yafrum çık da bi inlet sahneleri...eee o kadar zmanın acısı var...:D :D

"""Yalnız mine internete girer forumlara msj atar.Ben ararım açmaz,açmayı bırak çağrı bile atmaz üstüne...
Bu konuda çok kırgınım belirteyim dedim...
(bebeeem i kimden öğrendiysen artık..Kullanmayalım minecim.Rica edicem...)"""

Osiris....İnşallah mine ile devam edersiniz...Mine gerçekten en lerdendir...

Başarılar....

başka gruplarlada çalışmış bir vokal almanız çok iyi olmuş...mineyide duymuştum daha önce..iyi bir vokale benziyor...
umarım osiris için hayırlısı olur...
başarılar...

Geri