Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

Uyum sağlandı zaten umarım hep böyle devam eder.. Biz Sanem den memnunuz:) Bu arada inşallah.. Yarın veya öbür gün bitane kayıt koyarız buraya.. Gaza geldim gece gece aklıma cover geldi:)

ozel guwenlık ıslerı alınır adamın aq'nur....

arkadaslar bende osırısın ozel guvenlık ıslerını aldım artık uyur korumasındalar

eywallah keleebeem :p

yakın bir zamanda cok iyi olcagını düşündügümüz bir cover parca geliyor. sarkı piyasada var ama ojinal bi kaydı yok sarkının.. yakında önemli bir organizasyon var.. ibo yetiştirmeye calısıyor sağolsun..

sanem hoşgeldi, onun dışında arkadaşlar bi adam akıllı çalışmalara başlasak isterseniz? son stüdyoda sinirlerim altüst oldu, herkes parçalara gereken özeni göstersin lütfen, belki son ses gereksiz solo atan arkadaşlar eğlenmiş olabilir ama prosesör olmasa duyulmayacak bir bası çalan insanın başının şişmesinin yanında daha önceden belirlenmiş parçalara herkes çalışmayınca insan hakkaten öfkeleniyor, ama bunlar grubn yeni haliyle ilk stüdyolar anlayışlı olmak lazım ama bu durum osiris e yakışmadı...

İbo parçalara hep link atardın bu sefer forumdan öğrendik bak olmadı :D Ama adamında işi zor o kadar çok seveni var ki msnde copy paste yapmaktan canı çıkıyor:D:D Ayrıca son parçada herzamanki gibi çok güzel olmuş

Melih_Thomas demiş ki:
Baran çok büyük adamdır! yaw :D onu dinlemek gerekir.ibocum sercancım kayıtlarınız çok güzel olmuş ellerinize saglık.

yok yaw, nerdee, ben mi büyük mü? neyse melih sağol

bu arada geçenki sert çıkışım konusunda herkesten özür dilerim, sorun halledildi umarım yeniden ilgili kişi tarafından tekrarlanmaz :D

Dinledim güzel olmuş.. yannız bu kıza ruhsuz şarkı sölememeyi öğretmek lazım :D Bu görevi üstleniorum :D

Geri