Dispel Silence(Heavy/Thrash Metal)-Ankara

kerineyi bence gördün piçibultan tarunayı girer mi eşşeg?dabi ki rözüm özü vandadır.şihta rimel sürmüş börü calıncak görüniydi.
:D bu ne kadar zevkli bişeymiş

bu arada ekliyeyim playlist güzel.bünyelerin headbang ihtiyacını sizle karşılaması muhtemel.ama sizin grupta basçıya baya iş düşer bence bas baya önemli sizin tarzda.özellikle ton seçimi önemli.
başarılar.

Bilmiyom bende,küçük onur gecelerin yargıcı ülker bolero var ibiblô yarı zamanlı gitar eğitim kursu,konserde başarılar nasipse orda olucaz arkadaşlar,hepinizi seviyorum(z)...

demmmmmmmmmmmmmmli kervanına sen de katıldın sonunda dostum cok sewındık buna

soyle bı de demmmmmmmmmmmmli de tam olsun

cok löööööööö bı cocukmussun aslında........

demmmbarmısın la sen yoksa hakkaten salihin dediği gibi şüpheleniyorum aq sizlerden artık,imbiğini 45 derece tutucan demmbarın,tam maşrapa ağızına bakıcan,tam tatminiyet ve görüntü sağlar o zaman görsel fiziki veri transferiyle beyne gidip ruhun demmmlenir,günde 10 saat notayla uraşınca adam gecenin behrinde böle işte lö

Geçen aklıma vilbur dayı geldi bana dediki margaret teyzene söle akşam evde bi kase ibiblo var tatlı olarakta gupte gupte dens üz melodisiyle vezir tırnağı yicez ondan sonra bütün gruptaki arvin sarvin marvin kelvin kardeşlerimizle beraber bi demruhi demik iççez
Dispel silence konseri istiorum dispelim geldiiiiiiiiiiiiiiiii
Demmmmmmmmmmmmmmmliiiiiiiiiiiiiiiiiii

Geri