Dispel Silence(Heavy/Thrash Metal)-Ankara

anatolia'ya arkadaşımın grubu için gelmiştim diğer grupları da görmek için kaldım iyi ki de kalmışım baya bi eğlendim çünkü. ilk defa izledik sizi arkadaşlarla ve çok beğendik, kelimenin tam anlamıyla süperdi kaç aydır böyle çoşmamıştım çok rahatladık :D her ne kadar teknik aksilikler (elektrik çarpması gibi) olsa da ve zaman kısıtlaması da vardı tabii ama yine de çok güzel di.

forumdakı ılk mesajını bıze atmıssın tesekkur ederım;)))

gercekten de cok buyuk bır arzuyla calmak ıstıyorduk orada ama senın de belırttıgın gıbı teknık aksaklıklar we zaman kısıtlaması gıbı sorunlar yuzunden cok kısa kesmek zorunda kaldık...

aslında ıtıraf etmek gerekırse o kadar alternatıf grubun oldugu bır muzık organızasyonunda bızım bu kadar begenılecegımızı ben pek tahmın etmıyordum ama begenılmek gercekten de cok guzel...

cok daha guzel organızasyonlarda cok daha genıs playlıstlerle bırlıkte olabılecegımız gunler cok yakın...eger sen we arkadasların bızı buradan takıp edebılırsenız weya bızden herhangı bırımızı msnınıze eklersenız kolaylıkla bu organızasyonlardan haberdar olabılırsınız...

gorusmek uzere....

zaten size msj atmak için üye oldum :D gerçekten zevkli bi konserdi daha doğrusu mini konserdi. daha büyük çalışmalarda sizi dinlemek isterim tekrardan. gerçekten zevkli geçti özellikle de serkan ile karşılıklı master of puppets söliip kafa sallamak çok hoştu :D

evet organizasyonun hatalarını, yani zaman kısıtlaması elektrik çarpması, saymazsak oldukça coşkulu geçti çaldığımız 3 parça... en azından bence o organizasyonla, o ses sistemiyle dispel silence 3 şarkıyla bile kalitesini ortaya koyabiliyor...

yolcu konserınden bırkac fotograf...

dscf1231large3ai.jpg

dscf1234large6wr.jpg

dscf1238large9ve.jpg

dscf1235large5qg.jpg

dscf1338large2oe.jpg

dscf1308large9ox.jpg

dscf1354large2ps.jpg

dscf1359large7rg.jpg

dscf1307large9st.jpg

daha :?: :?: :?:

Ulan levent bu masum insanların da kanına girmişsin :D Pis adam seni!! :D Fotolara bakarsak grubun görünüşü çok iyi. Dinleme fırsatım olmadı ama müzik de güzeldir tahminimce. Tarihlerin çakışmadığı bir gün dinlemek isterim. Başarılar

demmmmmmmmmmmmli

levent pıs olur mu yaw o bızım bas demmmmmmmmmlimizzzz;))

yarın saat 5 6 gıbı andacta konserımsı bısılerımız olacak dınlemek ısteyenlerı beklerız...

cocuklar yarın andac rock sahnesi sizi 18 de bekliyor...
siz eski andac tayfası nerelerdeydiniz... sizi inanınn özledik..
bugün gördünüz bilardada yok... sadece müzik var..
başarılar.

tesekkur ederız resıt baba
bı andac hawasını soluyalım bakalm o eskı gunlerden neler kalmıs:)

tabıı bu ısın sakası ılerde daha buyuk organızasyonlarla yıne andacta olacagız....

Geri