A.B.E.S. - Ankara

hehehe teşekkürler cumarteside DeM le cekicez resim voltron voltron voltron modu bu resimdeki ;)
tekrar teşekkürler arkadaşlar harika bi anı oldu bu saolun

arkadaşlar, bu pazartesi günü yeni eklenen parçalarla beraber her zaman olduğu gibi Garage'dayız... 21 sularında sahne alırız büyük ihtimalle... herkezi bekliyoruz... bunun dışında 19 Ekim Çarşamba akşam 22:30 sularında da Replik Rock Bar'da sahne alacağız... çevre sokakda... pazartesiyi kaçırdık diyenler için.. ;)

ayrıca bu haftayla ilgili başka bi süpriz daha olabilir... haberleri bekleyin... ;)

buyur sana sürpriz Fıratcım, gruptan açıklama

grubumuz kurulalı tam 6 ay oldu... bugüne kadar vokal değişiklikleri yaşandı.. hakkımızda yazıldı, çizildi ve biz bugünlere gelebildik bi şekilde...

artık yeni bi döneme girdiğimizi düşünüyoruz grup olarak, bi bakıma öyle olmasını istiyoruz... bu saatten sonra da ismimizin 'Voltron' kalması çok "ABES" olurdu...

Biz de grup adını A.B.E.S. olarak değiştirmeye karar verdik... hayırlı uğurlu olsun...

Not: grup adındaki noktalar aynı zamanda elemanların isimlerinin kısaltması anlamındadır. Sırayla Anıl, Batu, Ekrem, Serkan..

hımm ewet isim super ya ben gercı sızı andacta dinledım ve hatta yanımda oturdugunz zaman kafa ütüledim ama konserden atmazsanz en yakın zamanda dınlemeye gelicem
sevgiler

sağol turgutçum, bekleriz tekrar... :)

@spider_in_mud:
atmak ne demek, her zaman bekleriz... kafa ütülemek fln da olmadı, lütfen ;) biz biraz kafa ütülemiş olabiliriz ama andaçta :twisted:

hmmmmmmmm..............yeni adiniz hayirli ugurlu olsun bi nevi voltron olmus....parca pincik :p ama voltron guzeldi....karizmatikti.......komikti.......neyse gecmis olsun artik.....basarilar...

sağolun arkadaşlar elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz işte :)

dosage'ı da programımızda görmek gerçekten çok keyifli, hepinize tekrardan teşekkürler arkadaşlar sizleri seviyoruz :) bu arada dibimize kadar gelip, bize eşlik edip bizle kafa sallayan emre ve özkan'a da ayrıca bi teşekkür. tabi bir de güneş'e, bizi kırmayıp bizle de bi şarkı söyleme inceliğini gösterdiği için :)

fırat senin anıl için yaptığın tavsiyeleri de gözden geçiriyoruz abi, parmaklı olan hani, anladın sen :LOL: bi daha karşıma geçip izleme ama böyle 8O , ya da göz yumcan bana napalım :roll:

Abes iyi olmuş. Voltron ciddiyetsizdi, bu daha ciddi 8O. :)

Valla resimde de ne karizma grup olduğunuz açıkça görünüyor (nasıl gaz). Yalnız o arkadan geçen sokaktaki vatandaşı tefçi falan bir şey yapın adam hakketmiş :) Ne gibi değişiklikler yaptınız repertuarda?Olsa da dinlesek yahu, geride kaldı Ankara günleri. İstanbul'da da bir şeyler ayarlayın da dinleyelim. Başarılar. Saygılar.

MoNsTeR_83 demiş ki:
sağolun arkadaşlar elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz işte :)

dosage'ı da programımızda görmek gerçekten çok keyifli, hepinize tekrardan teşekkürler arkadaşlar sizleri seviyoruz :) bu arada dibimize kadar gelip, bize eşlik edip bizle kafa sallayan emre ve özkan'a da ayrıca bi teşekkür. tabi bir de güneş'e, bizi kırmayıp bizle de bi şarkı söyleme inceliğini gösterdiği için :)

fırat senin anıl için yaptığın tavsiyeleri de gözden geçiriyoruz abi, parmaklı olan hani, anladın sen :LOL: bi daha karşıma geçip izleme ama böyle 8O , ya da göz yumcan bana napalım :roll:

olm 2 takıldık lan sana orda..hemen alınma ya sende ;) biliyorsun yani..şakasına yapıyoruz lan ;) yoksa gayet iyisin abi bence onu diyim yani ;)
yanına dikilsem olurmu abi :twisted:
anıla parmak lazım parmak :twisted:

dimi anıl?? :twisted:

Beyler siz oyle gaz seyler calın biz de kafamızı sallarız her zaman :D
Bu arada daha once dinledigim sarkılar bu programda iyice oturmustu soylemeden gecmeyeyim
iyi bakın kendinize sıkı calısmaya devam :D

medusa666 demiş ki:
olm 2 takıldık lan sana orda..hemen alınma ya sende ;) biliyorsun yani..şakasına yapıyoruz lan ;) yoksa gayet iyisin abi bence onu diyim yani ;)

olm çok saol, alındığım için değil yaw biliyom şaka olduğunu, ben de geyiğine devam ediyom :)

walla emre kardeş çalışıyoz gerçekten, şu ara biraz daha yoğunlaştık, şarkıları biraz daha oturtabildiysek ne mutlu :)

hadi ben bi ist' a gidip geliyorum...byee

Geri