A.B.E.S. - Ankara

Dün Garage da çok güzel bi geceydi gerçekten.Orada olan,yerinde duramayan,eşlik eden,hoplayan zıplayan herkese çok teşekkurler acaip eğlendik sayenizde.Bizleride fazlasıyla gaza getirdikleri için ayrıca teşekkürler seyirci gerçekten süperdi :)

Dün akşam keşke orda olabilseydik beyler kafa sallardık :(
Serkan'ın doğum gününü de kutlayamadık..
Tüm Dosage grubu olarak sevdiğimiz arkadaşımızın doğum gününü de buradan kutluyoruz, nice yıllara... :LOL:
Kendinize iyi bakın gaz insanlar.. :elsalla

çok güzel bi, gece geçirdim sayenizde sonunda pin up faciası olmasaydı hiç bi zevk alamadım dinlerken okadar da methetmişlerdi sadece başımı ağrıttılar ya pazartesi çok ters bi gün siz cuma çıksanız daha ii olur sanki

herkese selamlar, dün inanılmaz eğlendim+yoruldum, müthiş bi doğumgünü hediyesi oldu bana dünkü program o yüzden herkese çoook teşekkürler ediyorum :utandim

saol emrecim, tüm dosage tayfasına da tek tek çok teşekkür ediyorum en kısa zamanda görüşürüz arkadaşlar.. ayrıca fırsat gelmişken dün sahnede doğumgünümü kutlamayan grup arkadaşlarımı da kınıyorum :p :p :p

cerene ve dün yanında en önlerdeki arkadaşlarına da teşekkürler yine, süperdiniz.. :zipla kusura bakmayın bazı isteklerinizi çalamadık ama :roll:
can ve bülent'e de sevgiler

anıl ve ekremden eksik kalmayıp ben de pin-up'a başarılar diliyorum ve teşekkür ediyorum keyifli sohbetleri için..

dark_elessar, benim kardeşimin adı beril. belki o uğraşıyodur ama haberim yok walla

bitti :elsalla

Evet cuma gunu guzel bir geceydi baska bir grubu izlemeye nasiplenmisken onların yerine sizle karsılastık nese bi nebi iyi oldu bu en azından sizide izlemis olduk guzel bir gece oldu ben sonuna kadar kalamadım ama yinede tesekkurler yalnız bir sorum olcak kendi besteniz varmı?Ogun bana hep bilindik sarkılar calındı gibi geldide oyuzden :roll: Bide birinci molaya kadar sönük gecti biraz ama sonra gaz parcalarla devam edildi bunun nedeni sanırsam soundcheck yaptıktan sonra bas gitarla ilgili bir sorun oldu oyuzden yinede iyi idare ettiniz ;)
Nese basarılarınızın devamını diliyorum Kolay gelsin.....

Gitarlarınız geldi demek :)
Güle güle kullanın bu akşam zaman yaratabilirsem uğrayacağım şöyle bi kalın dodan reden dinleyelim sarkıları değil mi :LOL:

geldi abi geldi gitarlar :zipla elimden düşmüyo walla 2 gündür :)
ama bugün sanırsam getiremicez onları :cry: ama haftaya mutlaka istediğin kalınlıkta şeyler çalarız artık euehuehe :twisted:

puNker_tuGce, teşekkürler yorunların için.. kendi bestemiz henüz yok, biz hala yeni bi grubuz aslında cover'lara yoğunlaşmıştık şimdiye kadar..ama beste çalışmalarına da hafiften başladık diyebilirim ;) bu arada haklısın ilk bölümde bas gitarla ilgili bi sorun yaşadık, daha ilk şarkıda batu arkadaşımız yine telini kopardı :LOL: ilk bölümü de bi tel eksik tamamladı walla alkış batuya...biraz da gaz parçaları sona sakladık açıkçası :twisted:

bu akşam 21:30 suları Garage'dayız yine...bekleriz

cerene demiş ki:
ya yorgunluktan ölüyorum gelmemek için kasıcam umarım başarabilirim eminim güzel bi gece olacak
madem gitmiyceksin o zaman neden kasıyosun bunu başarman zor degil yani :LOL:
dervişin fikri neyse zikride o'dur :LOL: ehehue

şaka tabiki benimkisi harf hatası yapmış heralde jeren
bende bu kar yağışına yenik düşmezsem akşam ordayım görüşürüz arkadaşlar

yoo harf hatası falan yok gelmemeye çalışıcam evde kalıp dinlenicem demeye çalıştım ama başaramadım sanırım sana ii eğlenceler benim yerime de kafa salla

puNker_tuGce demiş ki:
Bide birinci molaya kadar sönük gecti biraz ama sonra gaz parcalarla devam edildi bunun nedeni sanırsam soundcheck yaptıktan sonra bas gitarla ilgili bir sorun oldu oyuzden yinede iyi idare ettiniz ;)
İşte dikkatli seyirci, doğru gözlem :p Valla o teli bulana kadar sancılı dakikalar geçirdim ama olsun :D

batu_han demiş ki:
puNker_tuGce demiş ki:
Bide birinci molaya kadar sönük gecti biraz ama sonra gaz parcalarla devam edildi bunun nedeni sanırsam soundcheck yaptıktan sonra bas gitarla ilgili bir sorun oldu oyuzden yinede iyi idare ettiniz ;)
İşte dikkatli seyirci, doğru gözlem :p Valla o teli bulana kadar sancılı dakikalar geçirdim ama olsun :D
Valla ozaman tebrikler kimse cakmamıs zaten ;)
Buarada tesekkürler (dikkatli izleyici lafına :oops: ) ama ogün sizi izlemeye paradox'un solisti özhan'la beraber gelmistim o olayı o gözlemlemis ve bana sölemisti(hani biri soler falan bende kalmasın ben sadece dogrumu gercekmi diye yazmıstım ozaman burdan tebrikler özhana) ;) Buarada o gün özhan'da sizi begenmis tebrik etmisti(yalnıs anlasılmasın kendileri kayıtlarla ugrastıkları icin pek fırsatları olmuyor nete girmeye oyuzden ben ilettiyim dedim yakın buldum paylasayım dedim eheh :p )
Nese kolay gelsin basarılar....

@puNker_tuGce:

yorumların için çok teşekkür ederiz... :) bass'ın telinin kopması, hem de ilk dakkada, zor anlar yaşattı bize (özellikle playlisti alt üst etti batu ;)) ilk aranın uzun olma sebebi de tel bulma problemi oldu :) özhan'a da sevgilerimizi iletirsin... başka bir zaman tekrar bekleriz programa :)

forgotten ilgin için tesekkürler.. :D :D :D .walla biraz geç kaldik tanismak için ama olsun..batu ile tanistik zaten daha önce(msnden) :D :D :D ..
insallah diger abes elemanlari ile de tanisiriz en kisa zamanda.zaten bateristinizle de ayni okuldaymisiz....
ne diyelim upo olarak size basarilar ve kolay gelsin.en kisa zamanda programa da bekleriz..

karmancho demiş ki:
forgotten ilgin için tesekkürler.. :D :D :D .walla biraz geç kaldik tanismak için ama olsun..batu ile tanistik zaten daha önce(msnden) :D :D :D ..
insallah diger abes elemanlari ile de tanisiriz en kisa zamanda.zaten bateristinizle de ayni okuldaymisiz....
ne diyelim upo olarak size basarilar ve kolay gelsin.en kisa zamanda programa da bekleriz..

AA hadi yaw :)
Neyse bakalım bugun bi terslik olmazsa geleceğiz işallah tanışmış oluruz artık :)

Geri