A.B.E.S. - Ankara

a.b.e.s i garage da izledikk. çok güseldi hakkaten ii cover yapan bi grup.moralim bozuk olarak gittim ama çıkışta4 köşeydim:)

arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler... biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz sahnede... eleştirileri de göz önüne alıp kendimizi sürekli geliştirmek için uğraşıyoruz işte :) coverlar bizim gerçekten çok sevdiğimiz parçalar olunca bu iş biraz daha kolaylaşıyor sanırım... şu sıralar vakit buldukça (okuldan gezmekten tozmaktan (anlayan anladı :p)) besteler üzerine eğilmeye çalışıyoruz... yakında süprizler başlar garajda... :)

zeynep'in de dediği gibi bu cuma Garage programı Deja-vu konseri sebebiyle olmayacak... önümüzdeki hafta tekrar aynı hızıyla sürecek lakin... gelişmeleri yine buradan takip edebilirsiniz....

bu arada, serkan siteyle bi uuraşıver yaw... bak vericem burdan ilanı yoksa webmaster arıos gruba die :p

anıl ya sen var ya son zamanlarda dinlediğim (izlediğim demiyorum) en iyi vokalsin hele a place 4 for head de müthiş bi performansın varsın var önce tebrik sonra da teşekkür ediyorum

ya bıraggh zeynep yaw..izin almışmış, kimi kekliyon :p dinlicek en uygun zamanıymış da..bırak ya :)

death_creping demiş ki:
moralim bozuk olarak gittim ama çıkışta4 köşeydim:)
buna çok sevindim ben ya, ne mutlu bize walla kendi eğlendiğimiz gibi seni de eğlendirdiysek..

@ n0nsEnsE, ne güzel şeyler yazmışsın çoook saol, utandırdın bizi :roll: :oops:

@ sevgili forgot, öyle boş boş uğraş demeyle olmuyo anam, malzeme verceksin önce biraz, üşenmeyelim lütfen :)

MoNsTeR_83 demiş ki:
ya bıraggh zeynep yaw..izin almışmış, kimi kekliyon :p dinlicek en uygun zamanıymış da..bırak ya :)
walla be aa nie inanmıoosun aşk olsun :( bu arada serkan senin bende brendyn kalmiş içemedim bi ara toplasım bişiler yapalım anılın okulu gezmesi tozması ekreminde ev aşkı biterse :twisted: hıı bu arada siteyi ben yapmak için gönüllüyüm serkan 2 senedir site yapamıoosn kardeşim yuhh yane :p AYIP AYIP

lan Anıl!!dün sahnede çıktın Enter Sandman'da bana bişiler oldu böyle :LOL:
gaza geldim birden
sende bişi var abicim gez-göz-arpacık olayına yeni bi bakış acısı getirdin gez-gaz-arpacık gibibişi oldu
tabi minik kuş son anda sıçmasaydı çok daha bi güzel olucaktı ama artık
sahnedeyken bir insan şarkı söylerken daha once aranız bozulmuş diye gidip mikrofonu kapatmak çok ama çok büyük bir ayıptır.Bu aynı zamanda o tonmaister'i oraya koyanında ayıbıdır.
Bu çocukların Garage Bar'da ilk günden beri bir kere birisiyle tartışmışlığı bile yokken nası oluyoda...**
Anıl demekki sen bu adama cok kotu bişi yapmışsın cok ezilmiş aradan 3-4 hafta geçmesine ragmen hala kin güdüyo
e yeter ama
Biz oraya ABES i sevdigimiz,dinlemek istedigimiz için gidiyoruz.Ne toncu Çağrı için nede "-ee yeterartık" dedirten sacmasapan davranışları için.

Ekremcim, daha önce sizi 1 kere dinlemiştim,performansınız çok iyiydi bence.Davulcu ekrem mi değil mi diye yaklaşık 500 kere kendi kendime sorduğumdan bi türlü emin olamamıştım sen olduğuna şimdi forumda emin oldum :LOL: Hadi başarılar hepinize , ben Ogün bu arada :D

Cancım bu işler böyle biraz ne yazık ki...Ama üstesinden gelinemiycek bi durum yok ama sabır da bi yere kadar tabi...Anıl isterse veya gerekirse kendi bi açıklama yapar zaten...

''SoMB'
İyi dileklerin için çok sağol.Benimde gözümde canlandı şimdi geçen seneki studyolar,benim yeni yeni davul başına geçmelerim falan heheh :)

Sana ve Neutron'a da başarılar

zooburix demiş ki:
arkdaşlar daha çok yolunuz var bence katetcek back vokali değiştirerek iyi bir başlangıç yapabilirisiniz....
batuu canım ne bu ya herkes sana yüklenioo ... :)
siz neyini begenmedinz back vokalin ya adam aynı zamanda bass cı ve grubun b si o yusden ince elemek lasım :) ondan sordum yanlıs anlama

sağolasın hikmet, biz de çok memnun olduk... biraz geç bir tanışma oldu ama güç olmasın di mi :) biz de zaten çalıyoruz, gerisini görücez artık :evil:

batucum sakin yaw... arkaya dizicem ben 3 tane vokali sezen aksu gibi merak etme sen... töbee.... :D

F0r90tteN demiş ki:
sağolasın hikmet, biz de çok memnun olduk... biraz geç bir tanışma oldu ama güç olmasın di mi :) biz de zaten çalıyoruz, gerisini görücez artık :evil:

batucum sakin yaw... arkaya dizicem ben 3 tane vokali sezen aksu gibi merak etme sen... töbee.... :D
batuu anıl cok haklı bak :) :mrgreen: Ajda pekkan Banu alkan Esmeray Sezen aksu grup adıda abes X 2 olur nolcak hehehhehehehehe :twisted:

walla bencede gayet iisiniz. sayenizde cuma günü baya eğlenceli bi dğmgünü(dogumgünüm olduuna inanılmayan kısmı atlıyorum) geçirdim.her hafta geldiiimizde aynı şarkılarla bizi hala bu kadar eglendiriosunuz.walla bravo bence...

walla bencede gayet iisiniz. sayenizde cuma günü baya eğlenceli bi dğmgünü(dogumgünüm olduuna inanılmayan kısmı atlıyorum) geçirdim.her hafta geldiiimizde aynı şarkılarla bizi hala bu kadar eglendiriosunuz.walla bravo bence...

Geri