A.B.E.S. - Ankara

tuncdogukan demiş ki:
davuldaki arkadaşın zil çeşitliliği ve bunları iyi kullanması güzeldi.(China sının markasını ve modelini burdan söylerse memnun olurum)

Selamlar

Eleştrilerin için çok teşekkürler kendi adıma (eminim ki grup arkadaşlarımda...) en kısa zamanda bu sorunların ustune gideceğim...

China ya gelince :D
16'' Grandmaster (Diamond serisi falan değil sadece Grandmaster Brilliant Finish).
Zili beğenmene çok sevindim bende hastasıyım :D

Lupus demiş ki:
16'' Grandmaster (Diamond serisi falan değil sadece Grandmaster Brilliant Finish).

Hmmm görece küçükmüş demek ondan güzel ses veriyo.Sabian Max Stax'lere benzeyen bi ses.Denicem.Teşekkürederim. :) Grandmaster son zamanlarda iyi iş çıkarıyo.Raven'da da ufak boylu bi crash i var,ilginç ve güzel bi sesi var.

herkes de avatara süper diyo :p:p şaka şaka :)saol kardeşim, abi ama ben de hasta oldum o fotoya süper bi ışık yakalanmış yaw..
bu arada kafayı ben kesmedim olm fotoda yok, gerek duymamış fotoğrafı çeken :D formata uysun diye çok az kısalttım sadece..

dün yine çok güzel bi cuma geçirdik, gelen dinleyen herkese teşekkür.. bu forumu takip ediyolarmı bilmiyom ama öndeki odtüden gelen arkadaşlara da bi special thanks...

Bu arada serkanın avatarındaki resim Özgür Apak tarafından çekildi.

Sağolsun www.davulanahtari.com buluşmasında geldiğinde 120 tane resmimizi çekti.

Kendisine burdan tekrardan teşekkür ediyoruz.Bi ara buraya koyucaz birkaç resim ama seçmekte zorlanıyoruz gerçekten hangisini koysak diye :D

Ayrıca bu cuma aynı zamanda tanışma fırsatıda bulduğumuz öndeki kafa koparan arkadaşlara bende tekrardan teşekkür ediyorum çok güzel di çok :twisted:

die4rock demiş ki:
grubun resmi web sitesi ne zaman acilacak?

aslında bir an önce istiyoz biz de, domain konusunu netleştirince inşallah yakın bi zamanda çalışmalara başlıcaz.. grup arkadaşlarımdan da alaka bekliyorum bu konuda :p

can cuma kopalım gel de, ama ben bi tane de fırbız istiyom hediye :D:D

dün gece cok iyiydiniz beyler o kadar iyiydiniz ki Kurban - Yine de burnum kırıldı :? hehehe10 dan sonra offline olmak zorunda kaldım heheee
dün geceden enteresan bi not iletmek istiyorum
arkalarda alkolü fazla kacıran abiler vardı dj kaibi tarafında
anıl'a bardak kaldırıp Metalikaaaaa laaaa
diye bagırıyolardı
bi ara kontrolden cıkıp elindeki Bira bardagını (50'lik) sahneye atmaya kalktı.. tam o sırada kaplan gibi yetişen Haydar abimiz duruma mudahale etti ..
bu da ilginc bir anı olarak kalıcak aklımda
Metallikaaaaaaaaa

ne diosun can :) valla iyi sıyırmışız desenize... uzun süredir giremiodum foruma, ev arama taşınma telaşları yüzünden... bi süre daha az takip edicem sanırım yeni eve adsl bağlanana kadar... haftaya telafi ederim ama...

cuma gecesi garage'da görüşmek üzere.....

Geri