Notlike

tubs demiş ki:
selam arkadaşlar, yeniden toplanmanıza çok sevindim. yeni konserleriniz olursa orda olmak isterim. Onur'un arkasından en büyük asker diye bağırma vaktimiz henüz gelmedi ama yakında. kendisi ankara dışında artık.
çalışmalarınızda başarılar dilerim. siz iyi bir gurupsunuz...

tubacım çok teşekkürler. konserlerimizde seni de görmekten çok büyük zevk alırız. onurla bugün konuştum askere gideceği zaman haberimiz olsun onun için bişeyler yapalım

XENTRIX demiş ki:
tubs demiş ki:
selam arkadaşlar, yeniden toplanmanıza çok sevindim. yeni konserleriniz olursa orda olmak isterim. Onur'un arkasından en büyük asker diye bağırma vaktimiz henüz gelmedi ama yakında. kendisi ankara dışında artık.

sen nasılsın yaa özlettin kendini. çok sağol eleştirin için. onurla bugün konuştuk telefonla. askere gideceği zaman bizim haberimiz kesin olsun. bağarmak istiyoruz en büyük asker falan diye... kardeşim asker olajak yav vay bea...
XENTRIX demiş ki:
tubs demiş ki:

tubacım çok teşekkürler. konserlerimizde seni de görmekten çok büyük zevk alırız. onurla bugün konuştum askere gideceği zaman haberimiz olsun onun için bişeyler yapalım
Bu nasıl oldu ya? :roll:

millet NOTLIKE 9 haziran gecesi yolcu bar da sahneye çıkacak. grubumuzda eleman değişimleri devam ediyo.grubumuza yeni katılmış olan bateristimiz berkayla istanbula göç edeceği için yollarımız ayrıldı. şehir dışında çalıştığı için gruptan ayrılan Onur yeniden gruba katıldı. bassçımız dede gruptan ayrıldı ve yerine erbil geldi. 9 haziranda bu kadroyla çıkacaz sahneye. vokalde sabri ve gitarda ben (cenk) hala devam etmekteyiz. sürekli bir eleman sirkülasyonu olduğu için besteleri çalmakta da problem yaşıyoruz. bir aksilik olmazsa 9 haziran gecesi artık bir beste çalcaz. umarız atrık işler biraz rayına oturur ve birazda bizim şansımız yaver gider.

evet arkadaslar NOTLIKE IN yenı basscısı benım ve yenı grubumla sahneye çıkmayı iple çekıyorum notlıke hayranlarını 9 hazıranda yolcu rock bar a beklıyoruz :twisted:

arkadaslar NOTLİKE ın yenı basscısı benım(erbil) 9 haziranda yolcu rock barda sahne alıcaz bütün notlıke ı özleyen herkezı beklıyoruz bende büyük bi sabırsızlıkla notlıke ıle sahneye çıkmayı beklıyorum :twisted: :yaratik :metal :metalhead :deli :seytan

bassci84 demiş ki:
evet arkadaslar NOTLIKE IN yenı basscısı benım ve yenı grubumla sahneye çıkmayı iple çekıyorum notlıke hayranlarını 9 hazıranda yolcu rock bar a beklıyoruz :twisted:

ewet yeni bassçı bu adam ama biz bu adama hayranlarımız olduğu gibi bir yalan söylemedik :D :D :D

cuma günü haraptar-crimson-notlike-eren kömürlü sıralamasıyla olacak konser. biz tahminen 8 den sonra çıkarız. kapı açılış kaçta tam olarak bilmiyorum. umarım eğlenxceli bi konser olur.

arkadaslar cenk inde dedığı gibi cuma günü eğlencelı olur umarım ilgilenenlerı yolcu rock bara beklıyoruz.......saat 8 de gelenler daha çok eğlenebilir

abi 8den önce gelenlerde gayet eğlendiler bence :D :D haraptar abiiiiiiiii!!!!!!!!! :D nese abi geyik bi yana cidden iyiydinz gruptaki değişikliklere rağmen ilk konser olduğunu düşünürsek gayet iyiydi biz eğlendik ;) aynen dewam abi birlikte konserler bizi bekler :D :D

Geri