Notlike

buji demiş ki:
abi 8den önce gelenlerde gayet eğlendiler bence :D :D haraptar abiiiiiiiii!!!!!!!!! :D nese abi geyik bi yana cidden iyiydinz gruptaki değişikliklere rağmen ilk konser olduğunu düşünürsek gayet iyiydi biz eğlendik ;) aynen dewam abi birlikte konserler bizi bekler :D :D
evet dostum dün aksam 2 grup güzel sahne yaptı NOTLIKE ve HARAPTAR tabi benım basıma gelen talıhsız olay dısında bı terslık olmadı evet aynı organızasyonlarda çıkarız umarım ........

alpago demiş ki:
bassci84 avatarına bittim abi :)

cenkciim konser nasıldı anlatın azcık yav..

kardeşim grup olarak birkaç eksiğimiz vardı fakat kişisel olarak ben çok eğlendiğimi söyleyebilirim. hep birlikte biraz daha sahne kaşarı olmamız lazım. yani daha rahat olmamız lazım. panik yapmamamız lazım.ayrıca gelip sololarımı dinlemedin bozuğum sana neyse insallah metal grubunda karşılıklı cayır cayır öttürürüz gitarları. sizlere de başarılar. konseri izleyenler de girip keşke bize yardımcı olabilecek eleştiriler yapsalar. kendi çevremizden kimse yoktu konseri izleyen heralde bu da etkili foruma yazılmamasında...

selam millet büyük bi ihtimalle haftaya salı günü yolcu rock barda sahne alıcaz alternative seven herkezı beklıyoruz giris ücretsiz bira 2,5YTL kesin haberı 1-2 güne kadar yazarız sayfaya

vokalimiz sapriyle yollarımız ayrılmıştır. NOTLIKE yeni vokal aramaktadır arkadaşlar. alacağımız vokalin aynı zamanda ritm gitar çalabilmesi de gerekmektedir. şimdilik beraber çalışmayı deneyeceğimiz birkaç arkadaş mevcut. umarız en kısa sürede daha iyi bir vokalle tekrar kaldığımız yerden ilerlemeye çalışacaz..

arkadaslar vokal sorunumuzu çözdükten sonra yolumuza devam edıcez bomba gibi dönücez bizi yanlız bırakmaya arkadasları yeni konserlerımızdede beklıyoruz

arkadaslar hala vokal denemekteyız bian once bu sorunu asıp kaldığımız yerden koserlerımıze devam edıcez twıst off dılemenızı tavsıye ederım ıslerını ıyı yapıyolar

hala sorunlarımızı gideremedık düzgün bi vokal bulamadık ilgilenen arkadaslara duyurulur ve kendıne güvenen vokal varsa 0536 440 69 96 arasın benimle irtibata geçsin

cenkk....abi tek kalmışsın yaaa...sen başarırsın ben biliyorum..hala sana sözüm var unuttum sanma 8) kendinize çok ii bakın NOTLIKE mürettebatı :D

LeoNa demiş ki:
cenkk....abi tek kalmışsın yaaa...sen başarırsın ben biliyorum..hala sana sözüm var unuttum sanma 8) kendinize çok ii bakın NOTLIKE mürettebatı :D

leona yorumuna bozuldum valla cenk benım kardesım ve cenkı asla yalnız bırakmıycam grup olarak eksığımız sadece bi vokal onuda buldukmu notlike kaldığı yerden konserlere devam tabi cenk in cayır cayır sololarını özleyen bizi formdan takip etsin

heeyyy bi sn yaaa ortalığı karıştıran insan olmak istemem...bassci 84 yanlış anladın beni..cenkle aramızda bi espri bu..ya üüüfff canım sıkıldı şimdi yaaa...heeeyyy..bi cvp verin bana :cry:

LeoNa demiş ki:
heeyyy bi sn yaaa ortalığı karıştıran insan olmak istemem...bassci 84 yanlış anladın beni..cenkle aramızda bi espri bu..ya üüüfff canım sıkıldı şimdi yaaa...heeeyyy..bi cvp verin bana :cry:

yoooooooooo leona senlık bi olay yok ortalıkta bu baska bi mesele neden böle söyledığımı anlayan anladı takma kafana bu arada diğer arkadasada bisey söleyım evet notlike kan kaybettı ama tekrar toparlanır umarım basarılı olurlar yolları açık olsun

notlike paramparça oldu diyebiliriz. fakat halki hazırda bulunan arkadaşlarımla birlikte yaz sonunda tekrar başlıyacaz ve artık gerekeni yapcaz :D :D şu an grupta ben, onur, hazırda bulunan iyi bir vokal adayımız ve basçımız var.

kardeşim erbil seni hiçbiyerde satmam sadece dediğin şeylere kızdım biraz. ayrıca seni nerede görsem kardeşim deyip sarılırım olm sana. sürçi lisan ettiysem affola

leonacım sana da çoookk çok teşekkürler. en boktan zamanlarımızda bile bizi yanlız bırakmayan dostlara çok teşekkürler.

önemli değıl kardes pırenha elemanlarını benim hakkımda 1-2 sey sölemıssın ona çok bozuldum dıyceğım baska bisey yok bende seni gördüğümde kardesım dıye sarılırım buarada yolunuz açık olcun umarım güzel isler yaparsınız

Geri