TNK

Eğer garanti bulmak istiyosan genelde hep dost kitabevleri ve d&r larda var... Ama yine bulamazsan bi şekilde bana özel mesaj at...

aRda bey nasılsınız.Nasıl alıştınız mı tnk'ye. TNK Albümü çıkardıktan sonra bi de klip çeksin.Tüm Kanallarda bir numarasınız.Buna emin olun ki bütün guruplardan daha çok iş yapıcak TNK.Sadece önemli olan size ufak bir reklam.Şu an için tek eksiğiniz o.Hiç reklamınız olmadığı için fazla duyulmadınız.
Herşey çok süper olucak.Nice konserlere...

piyasadaki bi çok gruptan iyi albüm de çok güzel olmuş

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları demiş ki:
6) Telif hakkı bulunan müzik dosyasına link vermek, bunları barındıran korsan cdlerin satışını forumda veya özel mesaj ile yapmaya çalışmak veya her türlü yazılım crack/serial paylaşımı, kısacası KORSAN'IN HER TÜRLÜSÜ YASAKTIR!

Yönetici Uyarısı: Mesaj silinmiştir. Forum kurallarını okuyunuz, uyunuz.

%50 Resmi Açıklama :

TNK grubu şu an çalışmalarına hızla devam ediyor "Sıra Bizde" albumunun tanıtımıyla alkalı olrak bir klip düşünülmemektedir.. Görsel değil duyusal olarak tanınmak şu an için daha iyi...

TNK için bir web sitesi hazırlığındayız bu forumda daha önce sorulmuş....
Yakında TNK'nin resmi web sitesi....

Çok kısa bir zaman sonra TNK'yi farklı yerlerde farklı biçimlerde ve zamanlarda hareketli veya hareketsiz, dolaylı veya dolaysız, olaylı veya olaysız, nedensiz ve gereksiz, zorunlu veya sorunlu, yanlış veya doğru bir yerlerde bir şekilde tanıma fırsatınız olacak...

TeNeKe....

albümleri gayet güzel olmuş. 4 parçada birbirinden iddialı ve çok güzel. tebrikler yani. fazla söylenecek bi şey yok :)

Geri