TNK

ankaralı bi arkadasım -kulakları cınlasın can ;) - sürekli dinle dinle diip duruyordu dinledim sonunda cok güzel ya dört parçanın dördüde...ama özellikle kalpsiz... :cry:
ben nefessiz kaldım sen gidince...
sen kalpsiz kaldın bensiz gidince....

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

...ve insanlar, bu çocuk büyük gitarcı olacak demeye başladı. Hatta klasik gitarı bırakmamam yolunda tehditler aldım ama korkmadım bıraktım ve daha karizmatik bir saz olan elektrikli süpürgeye başladım. Derken bir gün...

Hasan Güleç

...Müziğe ortaokul sıralarındayken “moda” olduğu için başlamıştım ama bu “moda” benim için bir tutku ve kendini ifade etme biçimi haline gelmeye başladı...

Basri Hayran

selam TNK, selam caner.beni hatırladın mı? liseden melih.:D hatta orta okuldan hatta hazırlıktan beri melih.:D sanırım artık hatırlamışsındır.olum büyüdünde adam mı oldun len. :LOL: gerçi senin o zamanlardan vardı kanında.neyse abicim başarılar dilerim müzik hayatınızda.İnşallah darısı başımıza hepimizin.:D bizde dumanlatı olarak 5 aralıkta rakun ve sürgünle birlikte garajdayız.bekleriz(biraz reklam oldu kusura bakma) tekrardan başarılar.bu arada bişey sormak istiyorum bateriye dönen arda hangi arda?kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Ne kraldamı çıksınnn ayy saçmalamayın yaa Kralda çıksa grubun kalitesi sarsılır bence... Eski duman fanları bile klip kralda yayınlandı diye dumana cephe aldılarr bence klip züpper farklılık ta bişey olsun millet klip neymiş görsün TNK akıllarına kazınsın... Kral işine de bişey demiyorum Kutsi petek(!)):) gibi nadide sanatçılarımızın bulunduğu top20lerde hangi rock grubu bulunmak ister bu da tartışılır tabiii:)

senınle kral tartısmasına giremem simdi arkadasım.bencilce davranmaktan vazgeçin..tanıtım için daha iyi bi kanal varsa ona verelim allahım ya :D

zaten ortada klip falan yok..ayrıca hangi grup demissin bi cok rock grubunun klibi kralda yayınlanıyor artık.

Geri