TNK

Çok sevindim frekans'ta çıkmanıza,, İzleyenler olmuştur tahminim ve gerçekten güzel konuşmalar yaptınız,, ii performance dı,, neyse daha iyi yerlerde görmeye sizleri,,,,

evet arkadaşlar frekansınız sağlamdı ama şarkılar iyi cevaplar iyi elamanlar iyi ama baterist yabancı uyruklu herhalde lan arada dilinimi yuttun oğlum yanımda da car car konusuyorsun :) bu arada davul hayırlı olsun kardeşim
cok iyiydiniz beyler devamının gelmesi dileğiyle

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan mesajınız düzeltlmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

nrn_drum demiş ki:
evet arkadaşlar frekansınız saglamdı ama sarkılar ii cevaplar ii elamanlar ii ama baterist yabancı uyruklu heralde lan arda dilinimi yuttun olm yanımdada car car konusuosn :) bu arada davul hyrlı ossn kardeşim
cok iyidiniz beyler devamının gelmesi diklegiyle

ben sizin dili bilmiyor melih bey?!!... :roll:

beyler frekansda gerçekten iyiydiniz güzel cevaplar konuşmalar özellikle ardacım öldürdü beni gördüğüm anda gülmekten öldüm yanımda p.çlikler yaparkene birlikte adamın o hali gebertti beni valla :D

Gerçekten çok teşekkürler bu güzel eleştiriler.. İçin...
Genel olarak aldıgımız eleştiriler ve yaptıgımız işler dogrultusunda şunu söyleyebilirimki..
TNK, şu anda piyasaya baktığında kendini tam olması gereken yerde görüyor..
Ama hep olmamız gereken yer burası da olmayabilir...
Tekrar teşekkürler...

tcnnkr demiş ki:
Gerçekten çok teşekkürler bu güzel eleştiriler.. İçin...
Genel olarak aldıgımız eleştiriler ve yaptıgımız işler dogrultusunda şunu söyleyebilirimki..
TNK, şu anda piyasaya baktığında kendini tam olması gereken yerde görüyor..
Ama hep olmamız gereken yer burası da olmayabilir...
Tekrar teşekkürler...
canercim güzel cevap evet ama tnk gerçekten iyi ve dinleyen kişi beğeniyor rahatça bilmeyen birine bile hitap edebiliyor güzel birşet dediğin gibi hep burada kalmayacaksınız daha da yukarda olacaksınz inşallah ilerde

şu an duydum
süpper sevindim
canerciğim helal ola
yarın ilk işim gidip alıp fişi prize takmak olucak

inanılmaz sevindim çocuklar
inanılmaz
yeahhhhhhh
uuuuuu
:D

KleiNackH demiş ki:
nrn_drum demiş ki:
evet arkadaşlar frekansınız saglamdı ama sarkılar ii cevaplar ii elamanlar ii ama baterist yabancı uyruklu heralde lan arda dilinimi yuttun olm yanımdada car car konusuosn :) bu arada davul hyrlı ossn kardeşim
cok iyidiniz beyler devamının gelmesi diklegiyle

ben sizin dili bilmiyor melih bey?!!... :roll:

gel bize sana özel ders veriim :) cok feci bizim dili konusurum ama sana pahalıya patlar 8)

Geri