TNK

ryaonair demiş ki:
lise 1 ya da 2 idim. bizim okul 1 günlük eğlence yapacaktı. pilli bebek gelsin mi? diye anket yaptılar; istemedi insanlar. baktık TNK çıkacak.
hmm... Meğerse TNK bizim okuldanmış!
Caner vokalmiş!
sonra baktık sing your song'ta genç yetenek ödülü almışlar. okul koridorlarında konuşuldu bir süre.
mezun olduk, üniversiteye başladık; TNK'nin 4 parçasını dinledik; Çağrıbey Anadolu Lisesi'nin 2-3 yıl öncesi geldi aklıma..

Başarılar arkadaşlar, yolunuz açık olsun..;)

benimde aklıma çağrıbey anadolu lisesinin 4 yıl önceki hali geldi.ama bunları düşünürken canerin hazırlıktaki halleri geldi.vayy beee.çağrıbeyde 7 sene geçirdir.üstünede 4 sene.11 sene olmuş. :( yaşlandık galiba. :LOL:

bu arada seni tanıyormuyum bilmiyorum.ben canerlerin dönemdenim.ama tanısamda tanımasamda yaşasın okul kardeşliği.:p :LOL: TNK tekrar tekrar başarılar.kib.koaly gelsin.müzikle kalın.:D

yenalll demiş ki:
SIRA BİZDE diyerek dalmışsınız ortama.KaLPsizleri de bi güzel sermişsiniz ortaya.SENSİZ OLMUYOR diye haykırırken inadına ELVEDA DEmişsiniz her şeye

seviorum lan kelimeleri =)

gerçekten başarılar.dinledikçce daha fazlasını istiyor insan

evet bu dinleyici milletinin karakteristik özelliğidir.

ne demişler isteyenin bi yüzü vermeyenin iki yüzü :p
babacım senin maşallahın var ha kurbandan sonra tnk de de yaptın olayını helal valla :D

4 parçalık doyurucu bir albüm ilk çıktığı günden beri en fazla tracklistimde dönen grup,kalpsiz parçasına klip istiyorum (=

ve çoğu arkadaşım ücreti yüzünden bu albümü almayı reddetti , bence 10 ytl ye değer ama 4 track görmek insanları üzüyor,ep olarak çıkmalıydı bu albüm belki de...

basri canımcım rıca etsem şu avatarını degıstırırmısın aklıma kotu seyler gelıyo:D:D degılmı ama yaaa:D

de6zw.jpg

hazır yeri gelmişken(şakkadanak üstteki mesaj)

Hassan demiş ki:
yillarin TNK si teneke oldu tamamen caner in bok yemesi sirf kapakta teneke yazcak diye single almayacagini söylyen 3 arkadasim var gerisini siz hesaplayin

nedir bu olay? ?

TNK nın teneke şeklinde telaffuzu mu kolay gelir insanlara yoksa :D

hadi insanları geçtim siz ne düşünüyorsunuz ?

PascalNouma demiş ki:
O da iyi ya

yalnız teneke değil TNK olcak o :)

SURGUN değil SÜRGÜN olacaktı o :x

neyse.... sonuçta biz bize güzle geceydi takriben 1 senedir dinlememiştim TNK yi özlemişiz yahu.... Ayrıca KALPSİZ çalamdınız ya... :cry: .....

I love you Bassry nidaları ile son bulan gecede yepyeni Mis gibi TNK şarkılarını da dinledik herbiri ayrı güzellikte...

Kendinize iyi bakın....

giris değil giriş olacaktı
icki değil içki olacaktı diye bir moderatörün itirazı da gelebilir bu saatten sonra :D

bir gün canlı dinleriz umarım teneke yi pardon TNK yı =)

TNK süperdiniz yola devam. Hep yanınızdayız. Zaten kaliteli müzik her zaman yerini bulur. Hele ki dün Biziz'de en ön sırada Caner'in o güzel sesiyle eşlik ettiğimde daha da çok keyif aldım. Ama kalpsizi ben de beklemiştim. Neyse başka sefere. Herkese tekrar başarılar diliyorum. Umarım bir yerlerde karşılaşırız.

Eflatun- vokal

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri